Kozlík a chmel na bezpečný a klidný spánek

Ležíte v posteli. Víte, že zítra vás čeká náročný den, takže musíte být zcela vyspaní, čilí, prostě fit. Žádná kofeinová „smažka“, stejně i tak usínající nad prací či nad učením, jak je vidět na fotografii. Jenže nejde vůbec zabrat. Ani dřímání nepřichází. Naopak hlavou se jen honí neodbytné, neustále na sebe navazující myšlenky, co všechno musíme zítra stihnout. A to je právě často příčina, proč nemůžeme usnout. Potřebujeme mysl zastavit. Ale jak? Když to nejde duševně, pomůžeme si přírodním způsobem. Třeba kozlíkem lékařským.

eshop energie života nabízí


CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

SLZOVKA 250 g

detoxikace těla

119 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Kozlík a chmel na bezpečný a klidný spánekTento rostlinný antistresový prostředek na rozdíl od jiných uklidňujících bylin neomámí tělo, ale jen uklidňuje mysl. V rozumných dávkách samozřejmě.

Je možné jej užívat jak rovnoměrně během dne, tak i jednorázově půl hodiny před spaním. Mnoho z nás ovšem nesnese onen výrazný odér, který třeba mé nejdražší polovičce připomíná špinavé ponožky. Na rozdíl od našich koček, které se dokáží z kozlíku naprosto úžasně zfetovat 🙂

Naštěstí existuje možnost vyměnit čaj za tabletky s kozlíkovým extraktem. Navíc tak mnoha močopudným odpadají pravidelné noční návštěvy toalety.

S kozlíkem se velmi dobře doplňuje granulovaný chmel. Pánové teď možná zajásají, že to je konečně ta správná medicína. A mají pravdu. Látky obsažené ve chmeli mají velmi uklidňující účinky. Bohužel jich v jednom pivu kromě extrémně hořkých není až tolik, aby nás udržovaly ve spánku po celou noc.

A více piv znamená častější buzení, protože po alkoholu se sice dobře usíná, ale špatně spí. A k tomu navíc pochůzky na WC a možné následky poopilostního stavu na druhý den, kdy máme být fit a nikoliv zlomení.

Proto raději bez piva, když už, tak maximálně jedno. A hlavně kozlík a pár granulek chmele.

Parádní spánek plný klidných snů přeje amber

Kozlíkové tablety i chmel v granulkách najdete v eshopu Energie života.


MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*