Káva vůbec nepomáhá? Zkuste raději guaranu

Po nepříliš prospalé noci přijde vhod nějaký stimulant. Většina z nás sáhne nejen ráno po kávě. Ovšem často se stává, že usínáme nad prázdným šálkem. Jak z toho ven? Řešením je guarana. což jsou plody jihoamerického stromu Paulinie nápojné, uctívané domorodými Brazilci od nepaměti.

eshop energie života nabízí


GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

- Káva vůbec nepomáhá? Zkuste raději guaranuNa rozdíl od kávy totiž guarana umí „nakopnout“ na mnohem delší dobu a její účinky jsou o poznání jemnější.

Záleží na individuálním metabolismu, nicméně některé přípravky z guarany dokáží udržet vaši koncentraci v bdělosti až na osm hodin.

ESPRESSO 250 g

Gurana stejně jako káva obsahuje přírodní kofein, který se však na rozdíl od oblíbeného nápoje uvolňuje postupně. Navíc mu zdatně pomáhají další obsažené stimulanty, jako jsou theobromin a theofylin.

A v tom je často kámen úrazu mnoha komerčních přípravků, které zkrátka nefungují.

Proč? Výrobci totiž použijí extrakt, který v sobě sice má především kofein a ostatní povzbuzují látky, ale nikoliv v poměru jako v přírodní guaraně.

Jestliže jíte guaranu jako bonbóny a stejně klimbáte, podívejte se prosím na složení.

Pokud v jedné tabletě nenajdete alespoň 10 miligramů přírodního kofeinu, výrobce zřejmě investoval více prostředků do reklamy, marketingu a obalu, místo do obsahu.

Guarana neslouží jen jako stimulant. Odbourává stres, zahání depresi a celkově regeneruje organismus, což ocení nejen sportovci, ale rovněž lidé po dlouhodobé nemoci.

GUARANA 100 kapslí

Zlepšuje paměť a obecně posiluje mozkovou činnost, což se hodí nejen studentům. Ženy, trpící bolestivou menstruací, ocení uvítají tišící účinek.

Díky snížení chuti k jídlu a pozitivnímu vlivu na odbourávání tukových zásob se ideálně hodí na snižování hmotnosti a rovněž k detoxikaci, přičemž v případě průjmů se jí daří tento nepříjemný stav napravit do normálu.

A na závěr zajímavá zmínka – guaranu můžete zkusit využít také jako afrodisiakum. Ovšem pozor. Nikoliv na večer, pokud po milostných hrátkách budete chtít jít spát.

Jak už jsem zmínil v úvodu článku, některé přípravky z guaranu fungují až na osm hodin. Takže než vezmete odpoledne guaranu, raději dobře počítejte, jinak se vám může stát, že budete celou noc pozorovat strop.

Parádní den plný živé energie přeje amber


AŠVAGANDA 100 tob.

uklidní a povzbudí

399 Kč

CORDYCEPS 100 g

posílí zevnitř

299 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*