K čemu berličky, když je už nepotřebujeme

Proč bychom měli zůstat tam, kde jsme už byli. Vždyť nám to nic nového nepřinese. Ať se budeme snažit ždímat mnohokráte použitou houbu sebevíc. Pokud definitivně skoncujeme s alkoholem, kouřením, přejídáním či jinými zdraví poškozujícími závislostmi, nikoliv proto, že si je zakážeme, ale protože nám už nic nového nepřinesou, teprve pak nám tato šidítka přestanou chybět.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Duch těchto závislostí již nebude naší součástí. Takže již nebudeme tesknit po opětovném spojení s ním. Naše závislosti jsou pouze vyjádřením, jak moc trváme na tělesných prožitcích, které v opačném protipólu symbolizují náš strach ze smrti.

Paradoxně naše závislosti nám mohou pomoci krátkodobě přinést iluzorní pocity radosti a uvolnění, ale dlouhodobě nás ničí natolik, že se naše smrt přibližuje mnohem rychleji, než kdybychom žili svůj život kvůli němu samotnému, nikoliv kvůli jeho promrhání.

Jen ti, co pěstují svou vnitřní vůli, pracují tak na sebeuvědomění duše v těle, aby se zbavili všech pro život zbytečných berliček, jen ti mohou z nich učinit pomůcky, které časem odhodí, protože je už nebudou potřebovat.

Jen ti mohou pochopit, co je svatý grál – být zcela nezávislí na svých závislostech, což je předstupněm vyššího vědomí, nezkaleného ničím, co do něj nepatří.

gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme 269b - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*