K čemu berličky, když je už nepotřebujeme

Proč bychom měli zůstat tam, kde jsme už byli. Vždyť nám to nic nového nepřinese. Ať se budeme snažit ždímat mnohokráte použitou houbu sebevíc. Pokud definitivně skoncujeme s alkoholem, kouřením, přejídáním či jinými zdraví poškozujícími závislostmi, nikoliv proto, že si je zakážeme, ale protože nám už nic nového nepřinesou, teprve pak nám tato šidítka přestanou chybět.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Duch těchto závislostí již nebude naší součástí. Takže již nebudeme tesknit po opětovném spojení s ním. Naše závislosti jsou pouze vyjádřením, jak moc trváme na tělesných prožitcích, které v opačném protipólu symbolizují náš strach ze smrti.

Paradoxně naše závislosti nám mohou pomoci krátkodobě přinést iluzorní pocity radosti a uvolnění, ale dlouhodobě nás ničí natolik, že se naše smrt přibližuje mnohem rychleji, než kdybychom žili svůj život kvůli němu samotnému, nikoliv kvůli jeho promrhání.

Jen ti, co pěstují svou vnitřní vůli, pracují tak na sebeuvědomění duše v těle, aby se zbavili všech pro život zbytečných berliček, jen ti mohou z nich učinit pomůcky, které časem odhodí, protože je už nebudou potřebovat.

Jen ti mohou pochopit, co je svatý grál – být zcela nezávislí na svých závislostech, což je předstupněm vyššího vědomí, nezkaleného ničím, co do něj nepatří.

gcat

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - K čemu berličky, když je už nepotřebujeme monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*