Jak se vydat na cestu sebepoznání

Přepadne Vás občas pocit, že jste na všechno sami? Že jste obklopeni lidmi, ale přitom jste ve vašem životě sám, jako kůl v plotě? A máte pravdu, každý člověk přišel na tento svět sám za sebe, každý člověk je obklopen lidmi a přitom je sám se svými myšlenkami, bolístkami, tužbami, se svým bojem o aspoň trošku štěstí na své životní cestě. Ano, každý je zde sám za sebe, ale není v tom úplně sám.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na každého jednoho z nás dohlíží to jeho výsostně jediné, co si na tento svět přinesl, to jeho jediné JÁ, které na něho dohlíží a drží nad ním ochrannou ruku, ač si toho většina z nás nikdy nevšimla.

Každého z nás doprovází po celou životní cestu naše DUŠE, která je ukryta hluboko v nás, zdá se nám, že ji nejde slyšet, ale ona se přitom všemožnými způsoby snaží naši cestu korigovat, navádět nás správným směrem, upozorňovat nás na nebezpečí nebo naopak nás nechá v problémech vymáchat, když jsme dlouho vůči jejímu volání slepí a hluší. Stačí se jen zastavit, pozorně se dívat a tiše naslouchat.

Existuje velká spousta nauk, knížek a filozofií, které mohou být cennými rádci a pomocníky, než se v tom naučíte chodit sami a zjistíte, že vlastně nic z toho nepotřebujete. Protože naše vnitřní já komunikuje přímou cestou jen a jen s námi. Ať je to v noci, kdy se energie z našeho vědomí přelévá do nevědomí, prostřednictvím snů, ať je to našimi nemocemi, prostřednictvím symptomů nemocí, nebo vnějšími událostmi, prostřednictvím situací, které zažíváme nebo lidí, které potkáváme. Všechny tyto způsoby se snaží o to stejné, ukázat nám, co je špatně a navézt nás tam, kam potřebujeme.

Den a noc. Vědomí a nevědomí. Přes den vnímáme svět naším vědomím, ale naše nevědomí jej vnímá s námi. Zaznamenává situace, ve kterých jsme se ocitli, poslouchá naše myšlenky, přání, ví o naší minulosti, přítomnosti a potažmo i budoucnosti. Zná nás lépe než my sami sebe.

A jakmile nastane čas spánku, je připraveno nám pomoct a symbolickou řečí odhalit svá tajemství. Většina lidí má díky stresu špatný spánek. Pro začátek je důležité se před ulehnutím rozloučit se dnem, ať byl jaký byl, a plně se odevzdat noci a tajům snů.

Pokud spánek stále nepřichází, zkuste si pomoci přírodními prostředky. Hodně lidem pomáhá například Kozlík lékařský, který uklidňuje mysl. A pak to už nechte na vašem nevědomí, ať vám vypoví svůj příběh. Každé ráno si zapište, co vám sdělilo, a uvidíte, že to s vámi opravdu myslí dobře.

Nevědomí k nám promlouvá i přes den, ale není schopné přehlušit naše vědomí, naše těkající myšlenky. Každému z nás se už určitě někdy stalo, že mu z čista jasna vytanula na mysl nějaká myšlenka – jen tak, z ničeho nic. A to je přesně ono. A proto je dobré své věčně těkající myšlenky hodit do latě a dát prostor svému chytřejšímu JÁ. A pokud se Vám to nedaří silou vůle, pomožte si třeba tradiční indickou bylinou Brahmi, která je velmi účinná pro ovlivnění aktivity mozku.

S nemocemi je to obdobně. Stačí jen být pozorný k symptomům a hlavně upřímný sám k sobě a i touhle cestou můžete zjistit, co vaší duši chybí. Člověk stůně, protože mu chybí celistvost. Jako příklad si můžeme uvézt bolest hlavy. Každého z nás určitě někdy tato nepříjemná bolest přepadla. Pokud si dáte tu práci vysledovat, jaká situace tomu předcházela, určitě byste došli k tomu, že jste si lámali hlavu nějakými plytkými úvahami nebo jste nesprávně nad něčím uvažovali.

Jakmile vás bolest dostihne, sáhněte třeba po tinktuře z Řimbaby, pro co nejrychlejší úlevu. Až bolest odezní, zkuste si aspoň jednou dát tu práci a zamyslete se nad tím, čeho jste měli plnou hlavu. Nebo si třeba vezměte problémy se žaludkem, jehož funkcí je přijímání potravy. Aby byl schopen bez problémů potravu přijímat, musí být otevřený a ochotný. Jestliže má člověk problémy s přijímáním pocitů nebo něco nemůže nebo nechce spolknout, žaludek musí přijmout a strávit kromě potravy také psychické prožitky. V takovém případě je zcela vhodné pravidelné užívání tinktury Sangre de drago. Ale nejdůležitější je se zamyslet, co mé nitro trápí, co nechci pozřít.

A posledním zde uvedeným vodítkem je naše vnější prostředí. Abychom se v životě posouvali dále, potřebujeme si uvědomit, co nám chybí, v čem je třeba se zlepšit a co už naopak na další cestě nebudeme potřebovat.

Potkáváme přesně ty lidi a zažíváme přesně takové situace, které jsou pro náš vývoj nezbytné. Jsou to lidé a situace, které nám nastavují zrcadlo, protože jedině v něm se doopravdy a cele vidíme. Jsou to lidé a situace, které si přivábí naše duše. Bohužel většina z nás neustále jen žehrá nad tím, jak je k nim život krutý a nespravedlivý a nezamyslí se nad tím, proč se mu dějí obdobné scénáře a proč potkává lidi s tak špatnými vlastnostmi.

Přitom se stačí jen podívat do zrcadla, změnit staré, nepotřebné vzorce chování a život nabude ten správný směr. Život není krutý a nespravedlivý, právě naopak. Život je krásný a jednoduchý, ale k jednoduchosti vede složitá cesta, kterou si žel vyberou jen ti nejodvážnější. Vyberou si cestu plnohodnotným životem, vyberou si cestu žití a nikoliv přežití. Vyberou si cestu svého života. Stačí se jen zastavit, pozorně se dívat a tiše naslouchat.

Markéta

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak se vydat na cestu sebepoznání 269b - Jak se vydat na cestu sebepoznání  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak se vydat na cestu sebepoznání  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak se vydat na cestu sebepoznání  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*