Jak se účinně bránit proti energetickým upírům

Existují dva způsoby, které je vhodné kombinovat, když se chcete zbavit energetických upírů. Pokud vás napadají v místnosti, zkuste ji pravidelně vykuřovat bílou šalvějí. Pokud se tak děje venku, osvojte si návod Vadima Zelanda.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Každý z nás je obepnut neviditelnou energetickou schránkou. Normální člověk ji sice není schopen pocítit, ale může si ji představit. Vnímejte povrch celého svého těla, jako když se pomalu noříte do horké koupele. Neříkám, abyste to vyzkoušeli. Zkrátka to udělejte. Jestliže nic nebudete pouze zkoušet, nýbrž budete rovnou konat, výsledky se dostaví ihned, aniž byste potřebovali nějaký trénink.

Energie se šíří jako pomalá vlna ze středu vašeho těla, vyvěrá na povrch a mění se v kouli. Představte si tuto kouli kolem sebe – to je vaše energetická schránka. Není důležité, že ve skutečnosti ji zachytit nelze. Již pouhopouhou jedinou představou činíte první krok k jejímu ovládnutí. Časem se ji skutečně naučíte vnímat.

Lidé s rozvinutými mimosmyslovými schopnostmi dokážou vidět jak schránku jako takovou, tak i veškeré poruchy na ní. Mimosmyslové schopnosti má každý člověk již od narození, jenom jich nevyužívá, a ony v nás proto dřímají.

Lze je probudit buď cestou dlouhodobého tréninku, nebo v jediném okamžiku – jde pouze o otázku síly záměru. Jenže získat takový záměr bývá samozřejmě dost složité. Pro naše cíle však úplně postačí, jestliže svou energetiku uvedeme do zdravého stavu. Slabá schránka je totiž před násilným vpádem bezbranná.

Trénujte každý den

Zdravou energetiku můžete rozvinout a udržovat tím, že se budete pravidelně věnovat speciálnímu cvičení, které je velmi prosté a nezabírá moc času. Rovně se postavte, abyste se cítili pohodlně a nepřemáhali se.

Nadechněte se a představujte si, že ze země vychází energetický proud, jenž vchází do oblasti hráze, stoupá podél páteře (zhruba ve výše uvedené vzdálenosti od ní), vychází z hlavy ven a stoupá  k nebi. Nyní vydechujte a představujte si, že vysoko z nebe se spouští proud energie, vstupuje do hlavy, pohybuje se podél páteře a odchází do země.

Popsané proudy nemusíte nutně vnímat fyzicky. Zcela postačí, jestliže si je znázorníte ve své mysli. Časem si vnímání natolik vycvičíte, že se je naučíte cítit.

Následně si představte, jak se oba proudy současně pohybují vstříc jeden druhému, aniž by se protínaly, každý ve svém řečišti. Zpočátku cvičte na základě nádechu a výdechu, ale časem se snažte spojení proudů s dýcháním vyrušit.

Silou představy (záměru) dokážete proudy zrychlit, dodávat jim sílu. Nyní si představte, že stoupající proud vychází z vás a jako vodotrysk se vám rozlévá nad hlavou. Analogicky z vás vychází klesající proud a také se rozlévá v opačném směru, tedy pod nohama. Nad sebou a pod sebou máte dvě fontány.

V myšlenkách sjednoťte krůpěje obou tak, abyste se ocitli uvnitř energetické koule. Poté obraťte pozornost na povrch svého těla, vnímejte svou pokožku a nato rozšiřte toto vnímání do koule, podobně jako když se nafukuje vzduchový balon. Jestliže v duchu nafukujete povrch pokožky, koule uzavřených spojených fontán se upevňuje. Vše probíhá bez námahy, není totiž třeba, abyste se něco snažili pocítit ze všech sil.

Nedělejte si starosti, že centrální proudy fyzicky necítíte. Natolik jste si na ně zvykli, že jste je přestali vnímat stejně jako každý další zdravý vnitřní orgán. Budete-li se na ně pravidelně čas od času soustředit, vbrzku zakusíte i fyzické vjemy. Nejsou sice tak silné jako řekněme hmat, ale i tak jsou dostatečně reálné.

Základem je neustále udržovat rovnováhu

Tomu se říká energetická rozcvička. Jestliže proudy spojujete tak, aby zformovaly kouli, vytváříte kolem sebe ochrannou schránku. Pokud pak do této koule šíříte povrchovou energii těla, zpevňujete schránku do stabilního stavu. Užitek tohoto cvičení lze jen stěží docenit. Za prvé vás schránka chrání před napadením.

Za druhé tréninkem vlastní energetiky pročišťujete tenké kanálky. Zácpy zabraňující pohybu energie se uvolňují a naopak dírky ve schránce, jimiž energie uniká, se zatahují. To vše sice neprobíhá náhle, ale postupně; zato však není třeba neustále se obracet s žádostí o pomoc  k reflexním terapeutům a senzibilům. Normální cirkulaci energie si vytváříte vy sami.

Povšimněte si, že energetická schránka nedokáže člověka ochránit před upíry a kyvadly. Tito příživníci čerpají energii díky naladění na vaši frekvenci. Jakmile se kyvadlo pokouší někoho zachytit, dotyčná oběť se vychyluje z rovnováhy. Aby se v tu chvíli kyvadlo provalilo, musíte se nutně probudit a odhodit důležitost.

Díky tomu se uvolní svaly, energetika se dostane do rovnováhy a kyvadlo se provalí do prázdna. Přece pokud se vy nekomíháte, nemůže vám sebrat energii. Uvědomění potřebujete  k tomu, abyste mohli mít stále pod kontrolou okamžiky, kdy se chtě nechtě z rovnováhy odkláníte.

z knihy Ovlivňování reality III: Vpřed do minulosti od Vadima Zelanda

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak se účinně bránit proti energetickým upírům269b - Jak se účinně bránit proti energetickým upírům MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak se účinně bránit proti energetickým upírům OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak se účinně bránit proti energetickým upírům monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*