Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích

Čištění epifýzy je užitečné pro ty z vás, kteří chtějí rozvíjet své multidimenzionální vnímání. Když je epifýza plně funkční, přirozeně vytváří vlastní DMT a my jsme schopni setrvávat v plně vědomém stavu po většinu času.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích.
Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Probuzená epifýza přináší schopnost vědomého astrálního cestování, objevování jiných dimenzí, předvídání budoucnosti a přijímání komunikace od milujících dimenzionálních bytostí.

DMT je součástí ayahuascy – rostlinného léku z Amazonie, který přináší hloubkovou léčbu srdce i těla skrze své projímavé účinky a vnímání jiných dimenzí.

Uživatelé tohoto léku vstupují do období „práce,“ v němž různé aspekty jejich života vstupují do vědomí a lze je léčit vhledy, jež přicházejí z vědomí DMT.

Výhoda vyčištění epifýzy, která je pak schopna vytvářet vlastní DMT, je v tom, že můžeme být ve vědomém stavu duchovní „práce“ a přitom jsme ušetření projímavých účinků jako po požití ayahuascy.

Proto už ke svému duchovnímu životu nepotřebujeme žádné další léčebné prostředky. DMT je naprosto přírodní látka, kterou lidské tělo vyrábí a distribuuje při procesu léčby.

Zdá se tedy, že lidské bytosti jsou předurčeny stát se vizionáři a být schopny využívat informace z jiných dimenzí. Toto dimenzionální vnímání překračuje ego a velmi rychle léčí naše útrapy, konflikty a tím i karmu.

Základy detoxikace epifýzy

  1. Rtuť – epifýze opravdu škodí. Je to jed. Nedovolte, aby se vám dostala do těla. Amalgámové zubní výplně jsou toxiny epifýzy. Nechte si je odstranit anebo se pravidelně detoxikujte. Veškeré vakcíny také obsahují rtuť. Timerosal (konzervant vakcín) je metylrtuť, která když se dostane do mozku, je velmi těžké ji odbourat. Vyhněte se konzumaci ryb a živočichů, kteří se živí na dně jako jsou garnáti a krevety. Maso tuňáka a delfína je pro svůj obsah rtuti zvláště nevhodné – čím větší je ryba, tím vyšší koncentrace rtuti v tkáních. Úsporné žárovky – pokud se rozbijí, do vzduchu se dostanou rtuťnaté výpary. Snažte se vyhnout se jejich rozbití za každou cenu. Rtuť se dá z těla odbourat denním užíváním přírodních prostředků jako chlorella a spirulina. Denní konzumace koriandru pomáhá odbourat rtuť z mozkových tkání.

  2. Fluorid – v zubní pastě. Je to další těžký jed. Vyhněte se mu za každých okolností. Kalcifikuje tkáň epifýzy a v podstatě ji deaktivuje. Používejte pastu bez fluoridu.

  3. Organická jídla – také některé pesticidy jsou pro epifýzu toxické. Zdravé organické jídlo s vysokým podílem syrové složky napomáhá detoxikaci epifýzy. Ani maso není prospěšné. Zdá se, že někteří lidé působící jako média, nejsou konzumací masa ovlivnění, ale pro mnohé je toxicita a hustota masa výzvou, a cílem je, co nejvíce si usnadnit práci.

  4. Alkohol a kouření – jejich užívání většinou souvisí s emocionálními potížemi, jejichž podstatou bývá nízké sebevědomí nebo nevyřešené trauma. To ovšem neznamená, že se se musíte stát abstinenty, ale musíte mít moc nad ním, nikoliv on nad vámi. Obecně platí to stejné, jako v případě konzumace masa – někteří nejsou konzumací alkoholu ovlivněni, ale pro mnohé je působení alkoholu na vědomí zhoubné, jelikož si snadno vybudují na něm závislost, což platí i pro „zdravotní“ dvě deci vína či pivo denně. O panáku ani nemluvě, pro tvrdý alkohol platí zákaz absolutní. U kouření platí absolutní zákaz, jelikož chemie v cigaretách rozvíjí demenci.

  5. Léčba srdce – pozvedá celkovou vibraci bytosti a léčí strach, což je při objevování dalších dimenzí velká výhoda. Užívejte hloh, kozlík, medvědí česnek, arniku, pupalku.

  6. Další toxiny – je-li něco toxické, neužívejte to. Toxiny obsahují umělá sladidla (aspartam K), rafinovaný cukr, fenylalanin, éčka začínající 1, deodoranty, čisticí prostředky, ústní vody (stačí mořská voda) a osvěžovače vzduchu.

  7. Surová čokoládaSurové kakao detoxikuje a stimuluje epifýzu pro svůj vysoký obsah antioxidantů.

Když budete po dobu jednoho roku dodržovat kroky 1 – 6, jistě u vás dojde k probuzení epifýzy. Krok 7 je volitelný, ale také velice užitečný. (zdroj: humansarefree.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích269b - Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocích monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*