Intuice se dá neustále zlepšovat. Čím?

Měli jste někdy nutkání něco udělat, protože to tak prostě cítíte, i když to není zrovna praktické či logické? Jedete například z domu a zničehonic máte pocit, že jste zapomněli zamknout nebo vypnout troubu. A hle, když se vrátíte zpátky, tak zjistíte, že jste nezamkli dveře nebo nevypnuli spotřebič ze zásuvky.

REKLAMA

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Intuice se dá neustále zlepšovat. Jak na to?
Intuice se dá neustále zlepšovat. Jak na to?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Možná si říkáte, jak je to možné. Někdy se stane, že pokud se tímto pocitem člověk neřídí, tak se mu těžkou soustředí nebo se toho pocitu nemůže zbavit. Nestává se to často a ne všem. Důvodem je často intuice. Intuice je psychologická víra či vědomí, které už dlouhou dobu nedává lidem spát.

Chcete-li svou intuici rozvinout či zlepšit, je nutné: naslouchat svému vnitřnímu hlasu, vytlačit okolní ruchy, sladit svou mysl a srdce a učit se od odborníků.

Intuice je naslouchání svému vnitřnímu hlasu

V každém z nás je hlas, který nám říká, co je dobře, a co špatně. Tento aspekt lidské psychiky není možné zcela objasnit, ale pro mnoho lidí je výhodou.

Některým se podařilo zachránit své bližní či sebe sama, jiní zase na jeho základně dokázali učinit ta nejlepší rozhodnutí svého života, protože tomuto malému hlásku naslouchali. Těm ostatním se pak třeba podařilo získat vysoký počet bodů u těžké zkoušky.

Chcete-li naslouchat svému vnitřnímu hlasu, je nutné procvičovat nehybnost a nerušené soustředění. Čím více mu budete naslouchat, tím jasnější budou jeho sdělení. A je jen na vás, zda se jím rozhodnete řídit či nikoliv.

Vytlačení hluku okolí

Vnitřnímu hlasu nelze naslouchat, pokud jste rušení denní rutinou a starostmi z okolního světa. Je nutné se naučit doslova vypnout vše, co vás ruší, ať už jde o televizi, počítač, různá zařízení, prostě všechny ruchy, které nás obklopují.

Doma či v kanceláři si najděte tiché místo a zkuste pár minut jen tak nehybně a uvolněně být. Pokud dokážete svou mysl vyprázdnit od rušivých myšlenek a obrazů, je snazší se naladit na vlnu své vlastní intuice.

Intuice se dostaví, je mysl a srdce v jednotě

Mysl je místo, kde je vše vytvářeno, a srdce velmi rádo poslouchá, co mysl navrhuje. Srdce však takříkajíc má svou vlastní „hlavu“. Co srdce cítí nemusí nutně vždy být pro mysl logické. Dochází pak k tomu, že srdce a mysl nejsou v souladu.

Mnoho rozhodnutí pak přijde vniveč, protože člověk naslouchal svému srdci a ignoroval mysl. Mějme na paměti, že srdce může klamat. Lidé často dělají věci proto, že cítí, že je to tak správně.

Mysl by měla co nejvíce kontrolovat naše pocity, protože ty mohou vymizet, a rozhodnutí činěné na jejich základě jsou často iracionální. Je tak rozumné snažit se uvést intelekt a emoce do rovnováhy. Jedině tak pak můžeme v každé situaci dosáhnout maxima.

Učení se od odborníků

Studie a výzkum jsou v životě dobrými pomocníky. Člověk musí jít stále dále a směrem vzhůru, a učení by tak mělo být na pořádku dne. Totéž platí i pro zlepšování intuice.

Učte se z toho, co říkají odborníci. Pokud máte tu možnost, diskutujte o daném problému s profesionály z řad filozofů, psychologů nebo i znalejších přátel a současníků.

Pokud budete svou intuici zdokonalovat, dosáhnete klidu, moudrosti a rovnováhy. (zdroj: bodymindsoulspirit.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Intuice se dá neustále zlepšovat. Čím? 269b - Intuice se dá neustále zlepšovat. Čím?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Intuice se dá neustále zlepšovat. Čím?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Intuice se dá neustále zlepšovat. Čím?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*