Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky

Introvert je člověk, který prožívání svého života obrací dovnitř. Energii čerpá ze svého vnitřního světa. Jsou to lidé, kteří více přemýšlí, více věci vnitřně prožívají a analyzují. Proto, aby se takto mohli dobíjet, tak vyhledávají často klid a soukromí. Neznamená to však, že by se společnosti zcela vyhýbali. Ale ne vždy mají důvod do společnosti zavítat, nebo na to nemají vhodné podmínky.

REKLAMA

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky.
Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Introvert přistupuje k vnějšímu světu skrz sebe sama a své vnitřní prožívání. Pak moc rád předává to, na co ve svém vnitřním světě přijde. Ale mnohdy tohle předávání informací pro něho nemusí být až tak snadné. Introvert totiž nebude mluvit jen tak s někým a jen tak o něčem. Aby se projevil, tak musí mít vhodné posluchače, musí to pro něj mít smysl a taky správné načasování.

Introvert nepotřebuje něco dělat za každou cenu. Jsou to uvážliví lidé. Pokud jsou podmínky pro ně ve společnosti příhodné, tak se dokáží skvěle po „introvertsku“ bavit, komunikovat a mluvit i k davu lidí. Takto vlastně předávají to, o čem jinak o samotě přemýšlí. To je ono, proč tady na světě jsou, co je jejich podstatou a hnací silou života.

Dnešní doba však i po pracovní stránce nemusí introvertům vždy nahrávat. Aby mohli zvládat i prostředí, kde se musí projevit, i když to není to jejich ideální prostředí, tak je vhodné, když posilují své adaptativní schopnosti. Ne vždy má totiž introvert na všechno dostatečný klid, prostor a ne vždy je to ve spolupráci s lidmi, kteří jednají k věci a bez zbytečného mluvení.

Introvert potřebuje vnitřní zklidnění, aby se mohl snadněji projevovat navenek

Schopnost komunikace a předávaní informací i v prostředí, které není ideální, lze posilovat a zlepšovat. Introvert pokud nemá ideální podmínky, tak se  hůře projevuje navenek. Nevhodné prostředí ho rozhodí, znejistí a působí mu zbytečný stres. Stejně tak jeho značné přemýšlení mu řešení takové situace jenom zkomplikuje. A koncentraci, kterou má jinak v malíčku, najednou postrádá.

Po staletí se v ájurvédské medicíně užívá na posílení duševní výkonnosti a na vyšší odolnost vůči stresu bylina jménem brahmi. Jeho užíváním introvert získá patřičné vnitřní zklidnění a jasnost, která mu pomůže lépe projevit své skryté bohatství. Brahmi dokáže zlepšit náladu a tudíž ulevuje od úzkosti, stresu či deprese.

Brahmi je skvělé přírodní antidepresivum, které nemá vedlejší účinky jako běžné léky. Přináší duševní rovnováhu a taky kvalitnější spánek, který můžou u introverta narušovat jeho neustálé myšlenky a jeho vnímání světa ze širší perspektivy. Introvert tím, že hodně myslí, plánuje, řeší problémy a vzpomínky, tak v tomto směru i více namáhá mozek. Proto mu brahmi může pomoci mozek správně stimulovat a jeho činnost zefektivnit.

Ašvaganda posílí chuť jít do akce a zmírní účinky stresu

I samotné přemýšlení však může introverta značně vyčerpávat, pokud nemá dostatečný prostor a klid pro svou regeneraci. K přílišnému přemýšlení dojde taky tehdy, když má moc podnětů a když se dostane do situace, kdy ho vnější okolí znervózní či vystresuje.  Z tohoto důvodu může mít introvert i zdravotní potíže jako je častá únava, nesoustředěnost, neschopnost dělat rozhodnutí, ztráta smyslu života, přecitlivělost, podrážděnost či úzkost.

S těmito nepříjemnými stavy si umí skvěle poradit indická superbylina jménem ašvaganda. Umí totiž člověka zklidnit, ale zároveň nabudit do akce. Dá mu patřičnou rozvahu i ve stresových situacích a zároveň ho zaplní pocitem štěstí. Tak, jak je brahmi přírodní antidepresivum, tak je ašvaganda přírodním lékem proti úzkosti. A opět je zcela bez vedlejších účinků.

Introvert ašvagandu ocení, pokud se potýká s pracovním stresem. Ašvaganda zlepšuje sebeuvědomění a svým antioxidačním působením pomáhá v regeneraci mozku a nervové soustavy.  Introverty, díky jejich způsobu fungování, totiž často najdeme mezi tvůrci. Často se živí psaním, hudbou, malováním či programováním.

Tyto činnosti často vykonávají i doma, když jsou sami v soukromí, jako svůj koníček. Proto není divu, že potřebují posilovat mozkové funkce a celkově nervovou soustavu a duševní pohodu. A pokud introvert ví, jak nakládat se svými zdroji a ví, jak svou energii posilovat, tak mu nestojí nic v cestě, aby dokázal mluvit i před zástupy lidí a s radostí komunikoval.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky 269b - Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Introvert umí komunikovat, jen potřebuje vhodné podmínky  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*