Sebeuvědomění posílí monoatomická platina

Monoatomická platina má unikátní schopnost zvyšovat naše uvědomění ve svém vlastním životě. Je velmi mocnou podporou pro rozvoj našich vlastností, které nám pomáhají převádět své myšlenky do reality. Platina harmonizuje synergii obou mozkových hemisfér - eliminuje tak ego, rozpouští nutkání soudit a soutěžit. Umožňuje intenzivnější spojení se svým vyšším Já. Díky přívalu vyšší energie umocňuje vnitřní klid a rovnováhu.

REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Monoatomická platina posiluje sebeuvědomění.
Sebeuvědomění posílí monoatomická platina.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Sebeuvědomění nám pomáhá v každém okamžiku svého života plně chápat souvislosti mezi příčinou a následkem. Tímto eliminujeme vznik negativní karmy. Jak se říká, svět jen odráží to, co je v nás. Duo monoatomická platina a monoatomické zlato – ormus nám umožňuje lépe pochopit, že to není zdaleka vše.

Svět odráží to, co je v nás jen z jedné poloviny. Z druhé pak to, co je v ostatních, aby nás vesmír otestoval, jak jsme připraveni reagovat na impuls pro vytvoření polarity.

Pokud nejsme dostatečně silní, chybí nám sebeuvědomění, tak reagujeme odvetou, vytváříme polaritu a tím negativní karmu, přestože onen impuls nevyšel z nás samotných. Pokud zůstaneme klidní a na onen impuls reagujeme asertivně, nestranně, s laskavostí, v čemž nám platina společně se zlatem mocně pomáhá, nevytváříme žádnou karmickou reakci – akarma.

Nejsme exoteričti, ani esoteričtí, ale v obou polaritách zároveň, stejně jak zní základní pravidlo kvantové fyziky – jsme jedničkou i nulou zároveň, jsme plně vědomí.

Sebeuvědomění přichází s platinou

Mít sebeuvědomění znamená, že si plně uvědomujeme, co může za následek vyvolat náš konkrétní čin, který se tak stane příčinou. Hrajeme šachy s vlastním životem.

Začátečníci táhnou bez rozmyslu, pokročilejší přemýšlejí na tah či dva dopředu, zatímco velmistři používají intuici, což není nic jiného než schopnost předvídat na mnoho tahů dopředu, aniž by museli nad strategií složitě přemýšlet. Oni zkrátka cítí, co by mohlo nastat.

REKLAMA
platina newest2 - Sebeuvědomění posílí monoatomická platina

Pro hlubší pochopení, proč se tak děje, musíme jít až na úroveň duchovních těl, které monoatomická platina posiluje. Zlepšuje tok jemných subtilních energií pro aktivaci cyklického toku energie. Mnohem intenzivněji se tak čistí spojení mezi éterickými těly, zlepšuje se jejich vzájemná komunikace a výměna energie, čímž neomylně míříme z duality do jednoty.

Platina posiluje naše vnitřní světlo, které z nás prozařuje i směrem ven, přičemž dochází k postupnému sebeuvědomění si své vlastní temné stránky. Díky tomu posilujeme naší asertivitu, disciplínu, pevnou vůli. S lehkostí překonáváme překážky a odstraňujeme vnitřní bloky.

Vzestup „nahoru“

Monoatomická platina nás neustále motivuje k osobnímu růstu, díky čemuž lépe realizujeme naše cíle a vize. Dodává nám odvahu, snadněji se rozhodujeme a naše sebeuvědomění roste.

Díky lepší interakci mezi pravou a levou hemisférou, mozkové vlny začnou vykazovat vlastnosti podobné těm, kteří dlouhodobě meditují. Dokážeme se tak snadněji během dne udržet na hladině alfa, což s sebou nese neutuchající kreativitu, pronikavější schopnost učit se, posílenou koncentraci a úlevu od stresu.

Zvýšená aktivita mozkových vln může mít za následek konzistentnější a cílevědomější využití energie mysli. Když se mozkové vlny synchronizují, mezi levou a pravou hemisférou v mozku dochází ke vzniku další energie. Ta může mít za následek nečekané využití mozku a hlubší porozumění studovaného tématu.

Podobnost mezi tímto stavem a osvícením, v historii zobrazovaném svatozáří, není vůbec náhodná. Je více než zřejmá. Jako světlo samé.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Sebeuvědomění posílí monoatomická platina269b - Sebeuvědomění posílí monoatomická platina MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Sebeuvědomění posílí monoatomická platina OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Sebeuvědomění posílí monoatomická platina monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*