Energie pro jednotlivá znamení: 30. 7. 2015

Přestože by se vám mohlo dnes zdát, že zažíváte samé rozčarování, neklesejte na mysli. To jen osud zkouší Vaši trpělivost a odolnost vůči nástrahám života a vašeho osobního růstu. I když to může být pro mnohé z vás velmi těžké, zkuste dnešní den vnímat jako ve škole. Po skončení vyučování jdete domů, kde najdete uspokojení po náročném dni.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Beran – samé povzbuzení do života už od rána. Ale stejně můžete dnes zažívat přísnost směrem k vám, což vám dnes paradoxně nevadí, protože je právě vyvážená oním klepáním po ramenou. Prostě neusnout na vavřínech. Navečer se možná dočkáte vaší oblíbené kratochvíle – přátelská výměna názorů, která vám pomáhá rozšiřovat vědomí.

Býk – od rána zažíváte obnovení svých sil, přes den dokonce ještě větší obrat, Ale pozor, abyste si tolik nepískali. Můžete přehlédnout začínající zápas se svým svědomím a možná i okolím, které vás bude chtít svojským způsobem varovat, abyste si dali pozor na pýchu, která předchází pád.

Blíženec – nový den, nová nálada, bezstarostně si kráčíte, však víkend už je za rohem. Bezmyšlenkovitě si děláte svou práci. Večer se však jakoby vše zastaví. Jak jít dál? Otázka však nezní jak, ale zda. Pomalu, ale jistě určitě ano.

Rak – dnes si zažijete být v kůži Panny. Žádný detail vám neunikne. Hlavně když jde o peníze anebo postavení. Jenže i to je důležité, pokud potřebujete překonat překážky, které se vám během poslední doby v životě nahromadily. Takže vzhůru do nich.

Lev – Lvi by si dnes téměř mohli podat ruce s Blíženci. Jen v obráceném směru. Zpočátku jde den obtížně, pomalu, pak na to přestanete myslet, abyte si nakonec večer začali bezstarostně prozpěvovat.

Panna – harmonie, heslo vašeho dnešního dne. Všechno krásně klape, jen pozor, aby vás nevykolejil hněv na toho, kdo by Vaši harmonii chtěl narušit. Je to jen zkouška, zda-li si ji zasloužíte zažívat trvale. Večer si krásně poklábosíte se spřízněnou duší. I v množném čísle.

Váha – nic se nedaří? Všechno vychází vniveč? Či dokonce krachuje?: Netrapte se tím. Dostane se vám občerstvení, které vás posilní a vy se vydáte odpočatí na pouť dnešním dnem. Sice to bude náročné, ale vy víte, jak na to. Vnitřní síla rovnováhy vás provází.

Štír – povzbuzení provází dnes mnoho znamení, štíry nevyjímaje. Jenže jakoby to štírům (nejen dnes) nestačilo. Rozčarování, frustrace především z toho, že vám ostatní nerozumí, může dnes blokovat proud pozitivních energií skrze vás. Chápu, že negativní rovněž potřebujete k životu, ale čeho je příliš, toho je moc. Světlo je přesně to, co dnes potřebujete nejvíce.

Střelec – šťastný blázen, to vás dnes nejvíce vystihuje. Baví vás dnes objevovat. Co na tom, že si ostatní mohou klepat na čelo. A když šťastný blázen, to znamená hned několik věcí. Dostáváte se do nové etapy života s mnoha změnami. A vás tento závan čerstvého větru jako vždy přitahuje. Vzhůru do nového dobrodružství. A štěstí v kapse:-)

Kozoroh – vniřní hněv, který v sobě máte, prosím přetvořte hned od rána do výzev, které vám přinesou toužebný klid. Sice to bude stát úsilí a hlavně sebeobětování pro druhé, ale cena za tuto Vaši službu se bohatě vrátí zpět v podobě již zmiňovaného klidu. Pokud je občas narušen přátelským až mileneckým pošťuchováním, je to jen energičtější forma klidu. To je naprosto v pořádku:-)

Vodnář – je nutné se smířit s tím, že občas v životě něco spadne. To však často ale znamená, že zase něco nového začíná, řečeno oblíbenou hláškou z Básníků. Vykročit zvesela a rozšafně sice může být pro změnu po chvíli vystřídáno těžkým zápasem, to je ale pouze zkouška, zda jste připraveni se plavit po nové řece, která vás přivede do velmi exotických krajů, velmi obrazně řečeno:-)

Ryby – vaši citlivé duši se dostane dnes utěšení, nebojte. Všechno, co vás bolí, přebolí, ba co více, nabije novou energií a elánem. Všechny útrapy vás totiž přivedou k transformaci Vaší duše. Ostatně jako v případě jakýchkoliv jiných znamení:-)

Parádní den plný živé energie přeje amber

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*