Energie peněz pro jednotlivá znamení: 08/2015

Srpen je co se týče financí velmi zvláštní. Pokud nebudete peníze vnímat jen jako zdroj materiální obživy či dokonce možnost, jak ovládat ostatní, dostane se vám hojnosti. Zejména pokud budete vnímat peníze jako vaši odměnu za spojení s Vesmírem, kterému dáváte ze srdce veškerou energii. Ale pozor na přílišný pocit sebevědomí, který by mohl zachvátit vaši osobnost. Peníze jsou mocným nástrojem. Záleží jen, zda je využijete ku prospěchu či naopak proti sobě samotnému či ještě hůře proti ostatním. Pokud zvolíte první možnost, je zde ještě jedno varování - neberte si na svá bedra více, než jste schopni unést. Například kdybyste chtěli investovat či se rozdat. S energií, a to peníze jsou, je nutno zacházet citlivě a obezřetně ve všech směrech.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Akce na 2 x 1 kg CHIA semínek – jen za 419 Kč.

Beran – všechno, čeho se vám dostane, má svou cenu, kterou budete muset zaplatit. Ale neváhejte. Pokud budete do něčeho investovat, upevní to vaše postavní. Ať už v práci, v rodině či mezi přáteli.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Býk – pokud se spojíte s lidmi stejného smýšlení, jako jste vy, a navíc se obrníte trpělivostí, nemůže chybovat. Harmonická síla v podobě přísunu financí vás nemůže minout.

Blíženec – pro vás bude lepší se držet v srpnu zkrátka. Pečlivě zvažujte každou vynaloženou korunu. Tato samopřísnost se vám ale vyplatí. Uvidíte.

Rak – pro vás platí v srpnu přesně to, co je zmíněno v úvodu. Jen s dodatkem, že i když vám bude hej, v koutku oka pečlivě pozorujte, zda-li vám něco neuniká.

Lev – pro vás může být srpen ve znamení finančního zápasu. Ale dopadne dobře. Nicméně na hojnost si mnozí z vás budou muset počkat. Je to často cenou za přílišné sebevědomí. Je zapotřebí vše vnímat s láskou, jak již bylo řečeno v úvodu.

Panna – i když se možná bude zdát, že všechno krachuje, neklesejte na mysli a nevzdávejte se. Na konci měsíce bude všechno zase v dobrém. Ale pozor na zbytečně vyvolané konflikty. To by šťastný konec srpna pro vás nemusel nastat.

chia 728x90 akce 225 - Energie peněz pro jednotlivá znamení: 08/2015

 

 

Váha – můžete zápasit s financemi podobně jako lvi. Ani vám nepomůže uklidňování, že peníze nejsou všechno. Máte pravdu, nejsou, ale nějaký zdroj energie je zapotřebí, pokud dál chcete existovat v systému. Je důležité se proto vyvarovat zmatků a raději si finance během tohoto měsíce pořádně srovnejte.

Štír – dostane se vám příslibu nových nečekaných zdrojů. Sice si je budete muset odpracovat, ale taková práce, když víte, že za ni přijde zajímavá odměna, vás bude bavit. Budete navíc zřetelně cítit naději, že to v budoucnu může být ještě lepší. Zkrátka chápejte se příležitostí bez váhání.

Střelec – typicky rozpolcené znamení. I když se střelcům v sprnu daří, chtěli by ještě víc. Tudíž, sebepřísnost je nanejvýš na místě. Máte nyní vše, co k životu potřebujete. Když se tím budete držet, hojnost vás nemůže opustit, ba co více, bude k vám ještě štědřejší.

Kozoroh – sebevědomě kráčíte tímto měsícem, protože jste co se týče financí, v pohodě. Pokud nejste a cítíte negativní nápor, je třeba si říct, vše se brzy v dobré obrátí. Pokud budete věřit v úspěch, zadaří se, pokud budete vábit smůlu, jistě se vám jí dostane. Kozoroh přece neustále slézá nějaké hory, takže vzhůru do kopce. Na vrcholu čeká sladká odměna.

Vodnář – investujte. Ale nikoliv s vidinou snadného zisku, ale pro druhé a s druhými. Jen tak udržíte své finance nejen pod kontrolou, ale zároveň je budete moci snadno rozmnožit.

Ryby – když se budete hněvat na krutý osud, ještě více s vámi zatočí. Pokud finanční trápení vezmete jako výzvu a bez ohledu na rady ostatních se vrhnete do nových projektů, bude vám dobře na cestě k novým zítřkům. Případné vlastní pochybnosti prosím hoďte do koše.

Parádní srpen plný živé finanční energie přeje amber

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*