DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo

DNA tvoří každého z nás. Narodíme se, a naši DNA máme nějak nastavenou. Máme tak i nastavenou svou primární vitální energii. Tím to však nekončí, protože svým způsobem života můžeme DNA značně ovlivnit. DNA a její části lze totiž deaktivovat i aktivovat a tím ovlivnit fungování celého organismu.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo.
DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

DNA lze měnit a zapínat v ní či vypínat jednotlivé geny. Nejčastěji tohle děláme pomocí jídla. Pokud je naše strava nedostačující, tak může dojít k vypnutí genů, které mají být zapnuté a naopak. Kvůli nedostačující a často nevhodné stravě si tak aktivujeme geny, které urychlují stárnutí, zvyšují riziko obezity či jiná nejen „dědičná“ onemocnění.

Naše nedostačující strava je způsobena především značným znečištěním a zneužíváním půdy, oceánů, modifikací rostlin a dalšími způsoby, které mají jen zajistit rychlou a výhodnou produkci. Přirozeně tak již nemůžeme ze stravy získávat životodárné látky v dostatečné míře. Kvůli tomu si pak můžeme v DNA uchovat řadu nevhodných programů, které jsme zdědili, a přenášet je dále.

Ve šroubovici DNA tkví naše primární vitální energie, která se tak nachází v každé buňce našeho organismu. Čím je šroubovice DNA kratší, tím buňka hůře funguje a dochází k rychlejšímu stárnutí. Stárnutí pak podpoří i nedostatek sekundární vitální energie ze stravy a spánku, protože se tím podpoří vyčerpání primární vitální energie buněk.

DNA lze opravit a aktivovat ty správné části

DNA se kterou se narodíme, není neměnná. V základu je ve všech buňkách stejná. Pouze podle jejího nastavení se určí, jakou funkci buňky budou plnit a jak budou fungovat.  Lze tedy ovlivnit, zda nějakou „dědičnou“ chorobu budeme mít či nikoliv. Můžeme tak ovlivnit i regeneraci naši primární vitální energie, která souvisí se stárnutím.

V samotném základu dokáží nejlépe ovlivňovat funkci a nastavení DNA monoatomické prvky. Tyto prvky pocházejí z kovů a vzácných zemských elementů. Dnes se vyskytují převážně v mořích a oceánech, ale jsou součástí celého živého světa. Najdeme je v půdě, rostlinách, ale i v živočišných a lidských tělech. Z půdy se však tyto prvky v hojné míře kvůli používání chemikálií  vytratily, a proto je jich málo i v rostlinách.

Mezi monoatomické prvky patří například zlato, platina, rhodium, paládium, iridium, stříbro, měď, a další. Ve svém monoatomickém stavu se nechovají jako klasické kovy. Jedná se o prvky, které jsou téměř beztížné a musí se s něčím smíchat, aby bylo možné je měřit. Nejčastěji se míchají s vodou, protože je skvělým vodičem a umožňuje plně využít potenciál monoatomických prvků aniž by došlo ke snížení jejich účinnosti.

Rozpustné jsou díky tomu, že jim chybí určitý počet elektronů. Jejich jednotlivé atomy jsou samostatné a nejsou připojeny k ničemu jinému. Tento monoatomický stav je základem všeho na Zemi. Monoatomické prvky vyzařují prvotní energii, která je potenciálem všech možností. Proto jsou monoatomické prvky tím nejlepším prostředkem, jak nejlépe vyladit svou DNA a posílit tak své zdraví a vědomí.

Monoatomické zlato rozvíjí náš skrytý potenciál

Náš mozek také obsahuje určité množství monoatomických prvků. Jejich množství v těle můžeme zvyšovat a tím pozitivně ovlivňovat funkce DNA. Monoatomické zlato a kovy z platinové skupiny dokáží odstranit chyby v DNA a umí ji znovu sestavit správně.

Monoatomické prvky nejsou nic nového. Jejich používání je známo již ze starověkých civilizací, obzvláště používání monoatomického zlata. Díky tomuto prvku lze tělo doslova prozářit, a proto hrálo význačnou roli v řadě duchovních společenstvích.

Monoatomické zlato je totiž skvělým supravodičem, který zlepšuje vodivost energie v těle. Dokáže vyvážit fungování obou hemisfér mozku, a přináší tak harmoničtější a efektivnější fungování. Svým působením ovlivňuje hypofýzu a aktivuje spící DNA a nevyužívané části mozku.

Proto lidé po užívání monoatomického zlata zaznamenávají zlepšení mentálních schopností a rozšířené vědomí. Dochází k znatelně lepší koncentraci mysli a minimalizování účinků strachu a stresu. Uvnitř se člověk cítí klidný a vyrovnaný.

Díky blahodárnému vlivu na funkci hypofýzy, kterou optimalizuje, dochází i ke zpomalení stárnutí. Používání zlata je od nepaměti součástí řady procedur a přípravků. Navíc je možné ho kombinovat s dalšími monoatomickými prvky. Člověk tak docílí intenzivnějších účinků a dojde k většímu skoku v duchovním vývoji. Obzvláště k intenzivnějšímu a vědomějšímu pocitu napojení na zdroj.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo269b - DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


1 Trackback / Pingback

  1. DNA lze měnit a vylepšovat si tak nejen tělo | Gold Digest

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*