Co to znamená, když vidíme energii

Každý člověk, kterého jsem potkal a řekl jsem mu, že vidím energii, se ptal na podobné otázky. Předpokládám tedy, že i čtenáři tohoto webu budou mít otázky v tomto stylu.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Odpovědi na tyto otázky mohou být pro někoho neuvěřitelné, protože se naprosto vzpírají konvenčnímu chápání a „kázání“ lidí, kteří jen předstírají, že mají otevřené třetí oko. Každý se může naučit, jak vidět energii a aury, ale stejně tak to mohou lidé i předstírat, aniž by tomu věnovali jakékoliv úsilí a obětování se. Mnoho z toho, co se lze naučit z knih a online článků, jsou čisté výmysly založené na nedokonale pochopené realitě, skládající se ze lží obsahujících lsti ze ztracené minulosti. Lidé, kteří si potřebují něco dokázat, kteří hledají své poslání, se většinou obrací na něco, co jim nemůže veřejnost vyvrátit. Většina učení týkající se pozorování energie je tedy scestná, nefaktická.

Tento článek je faktický. Nepodporuji šíření dezinformací a výmyslů. My, jakožto lidé, máme právo na získávání znalostí založených na pravdě. Každý z nás má něco, co může předat ostatním – každý člověk, kterého potkáme, nás může něco naučit a naopak. Pro mě je začátkem holistické pojetí energie.

1. Jaký mají význam různé barvy?

Nevím. Nikdo neví.

Pokud vám někdo bude tvrdit, že modrá barva znamená konflikt nebo mírové úmysly, tak lže.  Pokud někdo říká, že červená znamená hněv a frustraci, je rovněž vysoce pravděpodobné, že lže.  Tato pojetí jsou mediální standardy; skutečné barvy jsou nerozeznatelné a liší se pozorovatel od pozorovatele.

Já vidím žlutou a někdo jiný může v té samé situaci vidět oranžovou. Konkrétní barvy mohou být odrazem naší osobnosti nebo hlubokého chápání pod našim podvědomím. Vnímání barev může být zcela irelevantní, pokud se vztahuje k náladě; viditelné barvy klidně ani nemusí mít nic společného s osobností či postavením, a mohou být spojeny spíše s morální postavením.

2. Jaký to má vliv na váš život?

Na začátku tohoto článku jsem zmínil, že schopnost vidět energii je spojena s konkrétními obětmi. Kromě toho, že je člověk schopen poznat, když se někdo zlobí nebo jaká je atmosféra v místnosti, existuje jeden nepříznivý účinek. Když jsem se naučil, jak všude vidět energii, rozbolela mě hlava. Ve velmi mladém věku mi byla zjištěna chronická migréna. Mnohokrát jsem kvůli obrovské bolesti hlavy musel odejít ze školy. Zdálo se, že čím více chodím, tím víc mě bolí hlava. Po mnoha s těmito migrénami jsem si uvědomil, že vidět energii není pro každého normální, a že tato schopnost a mé onemocnění mají souvislost.

Představte si, že všechno, na co se díváte, je velmi jasné. Jako kdyby všechno různě rychle blikalo a vyzařovalo různě silné světlo. Je problém plně se přizpůsobit a zaostřit.

3. Jak víte, že se někdo zlobí, když barva při pozorování nehraje roli?

Rychlosti blikání. Nic více v tom v podstatě není. Pokud má daná osoba násilné myšlenky, je to jakoby i samotné vibrace byly násilné. Energie zlobícího se člověka vypadá, že se třese. Energie klidného, šťastného člověka spíše jakoby „tancuje“. Upřímně je to velmi těžké přesně popsat, když to člověk nemůže názorně demonstrovat, ale výše zmíněný popis je asi to nejvhodnější, na co jsem dokázal přijít.

4. Vidíte vlastní energii?

Do určité míry ano. Vidím svou vlastní energii, jak bliká a rezonuje s energií ostatních lidí. Vidím, jakou má moje aura barvu, nebo že je čakra mého třetího oka při pohledu do zrcadla výrazná. Je to ale docela jiné, někdy se to, co vidím, a co cítím, úplně neshoduje s mým předchozím pozorováním. Někdy je moje energie jakoby zuřivá, ale sám se nijak rozzlobený necítím. Otázka pak je, jestli se ve skutečnosti nezlobím více, než si připouštím…

5. Rezonuje?

V tomto článku jsem zmínil, že energie rezonuje. Naše energie rezonuje čili vydává různé vibrace a mění se při kontaktu s energií jiné entity. Když se dva milenci dotýkají rukama, auro kolem rukou se změní a zesvětlí, je to opravdu krásný pohled. Pokud se dostane člověk do kontaktu s někým, koho silně nesnáší, je to skoro jako by atmosféra kolem tohoto kontaktu ztmavla a zmenšovala se. Je to opravdu těžké vysvětlit, ale po několika letech pozorování je mnohem snazší poznat, jak moc se dva lidé mají rádi prostým sledováním reakce jejich energií při vstupu do místnosti, než se jich na to přímo zeptat. Podařilo se mi předpovědět, jak vztah dopadne, a to mnoho měsíců předem.

To mi také umožňuje vědět, když mi někdo opravdu vyhovuje, aniž bych si to jen namlouval, protože mám rád jeho přítomnost.

Toto rezonování se kromě vztahů dá aplikovat také na mnoho dalších oblastí, není to jen o přátelství. Pokud má člověk rád určitou barvu, jeho energie zesvětlí, pokud se tato barva někde poblíž vyskytuje. Věci, které nám dělají radost, se odráží přímo v naší energii – energie, kterou vydáváme do okolního světa, je přímo úměrná našim pocitům. (zdroj: learning-mind.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co to znamená, když vidíme energii269b - Co to znamená, když vidíme energii MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co to znamená, když vidíme energii OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co to znamená, když vidíme energii monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


2 Comments

  1. Já nevím, jestli to co vidím je energie.
    Zkusím to nějak popsat.
    Když se nachvilku podívám na jedno místo, tak vidím něco ne moc dobře popsatelného. Je to většinou bílo-šedé až průhledné, což zní zvláštně. Protože co je neviditelné tak to nejde vidět, ale zpátky k tomu. Vidím jak se to pohybuje a mám pocit jako by to byl vítr nebo energie co vidím.
    Vážně si nedělám srandu.
    Prosím o radu, abych aspoň věděla co to vlastně vidím..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*