Co nás všechny čeká v roce 2017: Naděje

Právě teď je dokonalý čas naladit se na energetickou vlnu, ve které chcete začít rok 2017. K tomu je potřeba vědomě a záměrně se rozhodnout, co chcete v tomto roce prožít. Ano, ve světě se děje mnoho podivných věcí, ale můžete se vědomě rozhodnout, jak na ně budete reagovat.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jedním z příkladů je naděje. V jádru jste plní naděje a světla. Tato vaše část je schopna překonat veškeré překážky a stále věřit, že vše bude v pořádku. Taková naděje je plná hmatatelné energie. Povznáší vás a dává vám odvahu přetrvat a zvítězit. Pomáhá vám uspět a vidět úspěch i v neúspěchu. Duševní propojení s nadějí ve svém nitru je jako nebeský elixír.

V tomto článku nastíním některé způsoby, jak se spojit se svým vlastním zásobníkem naděje a být připraven na tento rok. Přizvěte své vnitřní moudro, aby vám ukázalo, na čem ve vašem životě záleží. Požádejte o porozumění a poznání božského načasování, které řídí vše.

Původ

chia maca 349 - Co nás všechny čeká v roce 2017: Naděje

Velká část šílenství a nejistot, které se v minulém roce ve světě udály, stále pokračují, zatímco čekáme v prázdnotě a nevíme, co se v dalších kapitolách bude odehrávat. Jak jste si možná všimli, tato prázdnota má v sobě poněkud zvláštní energii. V životě jsme vlastně nic takového ještě nezažili. I v minulosti se sice odehrávaly události, jejichž výsledek se mnozí neodvažovali odhadnout, ale množství, v jakém k podobným událostem dochází nyní, nemá obdoby.

Leden jako nápomocný měsíc

Proto bude leden měsícem, který pomůže určit řadu nových směrů. K tomu dojde jak ve světě, tak uvnitř nás. Je důležité, abychom si byli tohoto procesu vědomi a byli to my, kdo bude udávat směr našich vlastních životů. Bez ohledu na to, jak nejisté a temné se věci mohou zdát, si musíme uchovat naději a podniknout kroky k vytvoření nových začátků ve svých životech.

Ve vnějším světě se kolem nás budou odehrávat nové počátky. Pravděpodobně se ve společnosti bude stupňovat intenzita očekávání a obav s tím, jak budou lidé na tyto události reagovat.  

Mnoho jich bude probíhat mimo naši kontrolu. Co však můžeme ovládat, jsou naše reakce. Bez ohledu na to, jak zvláštně se věci vyvinou, je klíčové, abychom nalezli rovnováhu a zvolili správnou – duchovní – cestu. Až tak učiníme, spojíme se s energií naděje v našem nitru.

Neustálé svlékání kůže

Možná vám připadá, že jste za poslední rok neustále svlékali kůži. Byl to rok obrovské transformace, pokusů zapomenout na minulost a experimentování s novými přístupy, jak žít co nejlepší život. Některé vaše pokusy se možná setkaly s vlažným přijetím nebo výsledkem. Jiné mohou teprve dozrávat a některé mohou být již zcela připraveny, ale stále se nemohou projevit, protože jejich čas ještě nenastal.

Co si pro nás leden připravil

Zde je pár věcí, které od měsíce ledna můžeme očekávat.

Za prvé, je to začátek nového roku a vzduch je nabitý energií nových počátků. Tento rok to však kvůli všem událostem s nejasným výsledkem můžeme vnímat jinak. Osobní rada: věnujte pozornost tomu, co se kolem vás děje, ale ještě větší pozornost věnujte své energii a emocionálním reakcím. Možná budete potřebovat více spánku nebo častěji doplnit palivo, abyste se vyrovnali s větší hladinou stresu, který vyvolává okolí. Snažte se nebrat si věci osobně, buďte neutrální pozorovatel(ka). Často se vracejte do svého nitra, abyste si připomněli, na čem vám opravdu záleží a abyste stále pociťovali vnitřní naději.

chia quinoa 249 - Co nás všechny čeká v roce 2017: NadějeZa druhé, v prvním lednovém týdnu se stále nacházíme v retrográdním Merkuru. To znamená přehodnocení otázek, revize plánů a někdy kompletní předělání něčeho, co se nám na první pokus nepovedlo. Je normální chtít se vydat vstříc novému roku maximální rychlostí, ale s retrográdním Merkurem se nám občas může zdát, jako bychom měli zařazený neutrál. Tipy pro Merkur: zpomalte a často dýchejte. Pamatujte, že jste kvantová bytost, a když pracujete v kvantu, to co se musí stát, se může stát během okamžiku. Nedovolte, aby vás zdánlivá zpoždění trápila. Důvěřujte božskému plánu.

Za třetí, poznamenejte si v kalendáři úplněk 12. ledna. Půjde o mocný úplněk ve znamení Raka s potenciálem pro náročnou dynamičnost a intenzivní emoce. Mohou se nečekaně objevit problémy skryté v zákulisí. Nejlepší způsob, jak se s těmito energiemi vypořádat, je uzemnit se a zůstat ve svém srdci. Snažte se být trpěliví. Pokud se bude něco z hlediska energie blížit bodu varu, zastavte se na chvíli, abyste později neřekli něco, čeho byste mohli litovat. Další klíčové dny: zajímavá konjunkce planet a přechod Slunce do znamení Vodnáře nastane 19. ledna. Další týden, 27. ledna, nás čeká novoluní, následující den začíná čínský nový rok ve znamení Kohouta. Z energetického hlediska to bude intenzivní měsíc, katalyzátor změn a výzev ve vztahu k ostatním. Snažte se zůstat vyrovnaní a často přeskupujte svou energii. Najděte si každý den čas na to, abyste se poradili se svým nitrem o tom co, kdy a jak podniknete.

Při vstupu do tohoto potencionálně přelomového roku se dívejte na celkový obraz toho, proč tu jste. Pamatujte, že vaším božským cílem je vykonat změny. Pamatujte, že nejste jen náhodný turista, který se zde ocitl náhodou zrovna v době, kdy svět prochází chaotickou změnou.

Na duchovní úrovni vás zde v tento čas čeká váš osud. Svět potřebuje vaši lásku, vědomí a světlo. Jako lidská bytost musíte být v tuto chvíli schopni seberealizace. V žádném jiném dosavadním životě jste nemohli udělat a splnit to, co je možné nyní. Važte si této příležitosti. Denně k sobě přizvěte hmatatelné spojení s energií naděje, která se nachází ve vašem nitru. Žádejte o radu, jak žít život co nejlépe.

zdrojový článek: www.in5d.com

překlad: Siw

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*