Co nám všem přinese druhá polovina roku

Jelikož se nám z hlediska transformace významný rok 2017 pomalu láme do druhé poloviny, přinášíme vám nástin, čím budou vnitřně procházet zrozenci a zrozenkyně všech znamení horoskopu. Pro většinu z nich bude zbývající šestice měsíců vyžadovat menší či větší oběti. Ti, kteří v prvním pololetí do sebe dobře investovali, budou sklízet plody své práce. Bohužel ti, co tak neučinili, budou muset počítat s nějakým tím šrámem či většími výdaji ze zásobníků své energie. Jelikož vše v tomto světě má své pro a proto, je to zkouška, jak dospět k uvědomění, že práce na sobě trvá po celý život.

REKLAMA

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Berani – Zrozenci tohoto znamení se budou muset obrnit velkou trpělivostí, protože cokoliv, co budou chtít zásadního či nového podniknout, je bude stát velké oběti. Zkrátka všechno něco stojí. Budou zároveň čelit nepochopení vlastních postojů a názorů. Pokud se však budou řídit heslem „mluviti stříbro, mlčeti zlato“, bude vše ok. Vlastně ne ok, v jejich případě přímo skvělé.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Býci – Pokud budou býci velmi pečliví, čeká je přízeň osudu, budou stát v čele pozornosti. Je třeba si ji vydobýt rozhodností a odvahou, jak se říká, štěstí přeje připraveným. Druhá půlka roku může být pro ně velmi oživujícím startem. Fandím.

Blíženci – Pro blížence platí něco obdobného jako pro berany. Něco za něco, každé jejich úsilí bude vyžadovat pořádný zápřah. Na rozdíl od beranů ale mohou na tom vydělat, jelikož si značně posílí sebevědomí. A to je k nezaplacení.

Rak – Zrozenci v tomto znamení by měli být na sebe přísnější než doposud. Zároveň by si však na svá bedra neměli naložit příliš mnoho břemen. Sice jim to může přinést uspokojení, ale čeho je moc, toho je příliš. Veškeré úsilí pro původně dobrou věc totiž klidně může vyústit do pocitů nudy a odcizení. Rada proto zní, nebrat si toho hodně. Už vůbec ne pak přesčasy.

Lvi – Nerad to říkám, ale lvi by měli sklonit svou hřívu, protože druhé pololetí se u nich nese ve znamení neplodné námahy. Aby se vyhnuli disharmonii, je dobré si život jen tak užívat. Co přijde, to prostě přijde a nemá smysl si s tím lámat hlavu. Život v druhé půlce roku pak bude parádní.

Panny – Bude jim úplně jedno, co si o nich kdo bude myslet. Hledání smyslu každodenního života bude od nich vyžadovat opatrnost ve svých rozhodnutích tak, aby s nimi nemávaly emoce, především negativní. Pokud to zvládnou, nabudou na sebejistotě.

zodiak - Co nám všem přinese druhá polovina roku

Váhy – Podobné jako u lvů. Doporučuji brát vše takové, jaké je, nemalovat si vzdušné zámky, jinak přijde rozlazení a pocit vnitřní prázdnoty. Rozhodně však neklesejte na mysli, jelikož vše se točí v cyklech, i po chudším období přijde oživení. Máte se na co těšit.

Štíři – Pokud chcete něco získat, musíte něco také investovat. Jinak vás čeká cesta bičovaná deštěm a silným protivětrem. Když se obrníte nahledem, paradoxně tak načerpáte z nepřízni osudu novou sílu do života ve smyslu „co Tě nezabije, to Tě posílí“.

Střelci – Kolo štěsteny se usmálo na střelce. Další měsíce roku je totiž transfomují do nového života, ve kterém jim bude přát snad úplně vše, čeho se dotknou. Ovšem pouze za jedné, ale zato podstatné podmínky – když sleví ze svých požadavků a přehodnotí své mnohdy náročné představy o životě.

Kozorozi – Čekají je těžké zkoušky jejich trpělivosti. Mnoho hněvu, vnitřního rozrušení. I když ti zkušenější tímto nelehkým bojištěm projdou bez větší újmy, stále tam bude pocit, že něco není v pořádku. Podobně jako štíři budou potřebovat nadhled.

Vodnáři – Pozor na zbytečné konflikty. I když to můžete myslet dobře, ne vždy se vaše kroky mohou setkat s pochopením. Raději napočítejte v duchu do deseti a pak teprve konejte, a ještě k tomu s velkou rozvahou. Pokud to zvládnete, na cestě k moudrosti urazíte velký kus cesty.

Ryby – Mysterijní znamení navštíví nečekané příznivé zprávy, přestože se to zpočátku ani nebude zdát. Celkově se ryby budou lépe cítit v ústraní, kde budou moci načerpat novou energii, kterou jim mnohdy odebírá jejich zvýšená citlivost.

george

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co nám všem přinese druhá polovina roku 269b - Co nám všem přinese druhá polovina roku  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co nám všem přinese druhá polovina roku  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co nám všem přinese druhá polovina roku  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*