Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak tělo využívá množství různých živin, které potřebuje ke svému fungování? Tento proces se nazývá biotransformace.

REKLAMA

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky?
Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Biotransformace vypovídá o tom, jak se buňky co nejúčinněji snaží absorbovat a využívat monoatomické prvky.

Biotransformace je důležitou součástí toho, jak naše tělo zpracovává určité prvky. Když přijímáte potravu, berete nějaký doplněk nebo drogu, tělo tento materiál přeměňuje různými procesy.

Tyto změny mohou být pozitivní, třeba když přijímáme živiny a aminokyseliny, nebo negativní, když do sebe vpravujeme toxiny nebo škodlivé drogy.

Tělo přeměňuje takovou látku z jedné chemikálie na jinou, která je nezbytná pro naše přežití. Naše orgány využívají takto pozměněné látky ke svému normálnímu fungování. Zároveň jde o součást obranného mechanismu těla, když proces biotransformace přeměňuje škodlivé látky a odpad na méně škodlivé látky a hmotu, kterou lze vyloučit. 

Velká část tohoto procesu se odehrává na buněčné úrovni. Buňky – maličké složité stroje velmi dobře odpovídají na stav hmoty, nejen na to, čím je. Pokud například pijeme vodu, která má nízké povrchové napětí, dojde k redukci povrchového napětí i ve stěnách našich buněk. To umožní větší přísun kyslíku, který vytěsňuje oxid uhličitý uvězněný v buňkách a zvyšuje příjem jakýchkoliv živin.

Jak funguje biotransformace v vašem těle, pokud berete monoatomické prvky? Nedá to moc práce – alchymický proces se postará o redukci kovů do jedinečného stavu – avšak výsledky mohou být transformativní.

Jak souvisí biotransformace s monoatomickým zlatem?

Molekuly monoatomického zlata jsou supervodivé. V našich tělech fungují na buněčné úrovni. To je důležité, protože buňky našeho těla komunikují pomocí chemických a elektrických signálů, které vysílají nervovou soustavou a jinými procesy.

Naše tělo funguje také prostřednictvím výměny „fotonů”, čili částic světla, což je vlastnost, kterou často nebereme v úvahu. Vodivé vlastnosti monatomických prvků tyto signály zlepšují.

Výzkum ukázal, že tělo používá biotransformaci k dopravení monoatomických prvků do buněk, kde jimi pokrývá jejich vnitřní strukturu. Tento proces posiluje DNA, umožňuje jí výměnu fotonů a zlepšuje výměnu světla a chemické a elektrické energie.

Tyto účinky ovlivňují naše orgány, svaly a tkáně našeho mozku a nervového systému. Díky zvýšenému toku fotonů je přeměňují na supravodiče. Je to jako přeměnit synapse a neurony na vodiče s pozlacenými koncovkami.

Mnoho různých prvků, od zlata a stříbra po platinu a rhodium, má na tělo zásadní dopady. Protože jsou to inertní látky, můžete přijímat monatomické prvky pro celkové zdraví a pohodu.

Neovlivní jiné živiny ani léky. Výsledkem vaší biotransformace mohou být vyšší hladiny energie, zvýšená předvídavost, zvýšené mentální schopnosti, lepší sexuální výdrž a další benefity.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky?269b - Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Biotransformace: Jak souvisí s monoatomickými prvky? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*