Astrovíkendy: Ayahuascové rituály zblízka

Velmi bohatý program skrýtá podzimní část tradičního esoterického Astrovíkendu, který se bude konat celkem ve čtyřech městech, a sice v Olomouci, Brně, Praze a své turné zakončí na zámku v Litomyšli.

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžete se opět těšit na porady s astrology, věštci, odblokování, detoxikaci, výklady karet, čtení z ruky, SRT, automatickou kresbu, měření aury, bylinné a mnohé další terapie.

Mezi nejzajímavější hosty bude patři reverendka Estela Palaris Orbito, která představí na všech akcích tradiční filipínské duchovní léčení a povede Společné léčení s požehnáním.

Dalším tipem je unikátní přednáška skladatele a filmaře Petra Zajace, věnované tématice šamanských ceremonií. Letos navštívil Kolumbii, kde natáčel film o kolébce ayahuascových rituálů, kterých se také osobně účastnil s mnoha různými šamany. Zachytil rovněž prastarý rituál ceremonií s žábou Bufo Alvarius, což je nejsilnější "měnič" vědomí na světě. Jeho přednáška je ozvláštněna autentickou hudbou a unikátním filmovým materiálem.

Z Amazonie k nám dorazí také tradiční léčitel J. C. Pacaya Gomez, vnuk legendárního šamana z Peru. Pro změnu z Mongolska zavítá na Astrovíkendy šamanka Iris Palaanova Šagdor Čultem se svou přednáškou Vesmírná energie proudí z mé ruky.

Mimo výše zmíněné hosty na Astrovíkendech opět představí známé osobnosti české esoteriky – Zdenka Blechová, Blažena Boháčová, Milan Gelnar, Ilona Grimová, Jana Skálová, Marcela Němcová a další věštci známí z TV.

Dalším zpestřením bude přednáška šéfredaktora magazínu Energie života Jiřího Tomíčka na téma Monoatomické zlato a jiné prvky pro zdravý život. Již od starověku zasvěcenci věděli o velmi pozitivních účincích monoatomických prvků na lidské tělo. A to nejen zlata, ale i dalších prvků takzvané paládiové řady, kam se řadí platina, indium, ruthenium, palladium a další. Kromě zdraví a prodlužování života tyto vzácné elementy mohou velmi zásadně ovlivňovat náš duchovní vývoj. Posilují sebeuvědomění, intuici, telepatii a další schopnosti.

Na Astrovíkendech nebudou chybět také doplňky zdravé výživy, orgonity, mandaly, literatura.

Termíny podzimních Astrovíkendů

7. a 8. října – Olomouc, Centrum Fontána, Horní náměstí 5, naproti orloji

14. a 15. října – Brno, SVČ- Lidická 50 Lužánky

21. a 22. října – Praha, Výstaviště Holešovice – Křižíkův pavilon (u fontány)

4. a 5. listopadu – Litomyšl, zámek

Více infomací o Astrovíkendech, které se konají vždy v sobotu od 9 – 18 hodin a v neděli od 10 – 17 hodin najdete na na www.astrovikend.cz, na Facebooku nebo se informujte na e-mailu astrovikend@email.cz či na telefonu 739 018 692.

REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*