Astrovíkendy: Ayahuascové rituály zblízka

Velmi bohatý program skrýtá podzimní část tradičního esoterického Astrovíkendu, který se bude konat celkem ve čtyřech městech, a sice v Olomouci, Brně, Praze a své turné zakončí na zámku v Litomyšli.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžete se opět těšit na porady s astrology, věštci, odblokování, detoxikaci, výklady karet, čtení z ruky, SRT, automatickou kresbu, měření aury, bylinné a mnohé další terapie.

Mezi nejzajímavější hosty bude patři reverendka Estela Palaris Orbito, která představí na všech akcích tradiční filipínské duchovní léčení a povede Společné léčení s požehnáním.

Dalším tipem je unikátní přednáška skladatele a filmaře Petra Zajace, věnované tématice šamanských ceremonií. Letos navštívil Kolumbii, kde natáčel film o kolébce ayahuascových rituálů, kterých se také osobně účastnil s mnoha různými šamany. Zachytil rovněž prastarý rituál ceremonií s žábou Bufo Alvarius, což je nejsilnější "měnič" vědomí na světě. Jeho přednáška je ozvláštněna autentickou hudbou a unikátním filmovým materiálem.

Z Amazonie k nám dorazí také tradiční léčitel J. C. Pacaya Gomez, vnuk legendárního šamana z Peru. Pro změnu z Mongolska zavítá na Astrovíkendy šamanka Iris Palaanova Šagdor Čultem se svou přednáškou Vesmírná energie proudí z mé ruky.

Mimo výše zmíněné hosty na Astrovíkendech opět představí známé osobnosti české esoteriky – Zdenka Blechová, Blažena Boháčová, Milan Gelnar, Ilona Grimová, Jana Skálová, Marcela Němcová a další věštci známí z TV.

Dalším zpestřením bude přednáška šéfredaktora magazínu Energie života Jiřího Tomíčka na téma Monoatomické zlato a jiné prvky pro zdravý život. Již od starověku zasvěcenci věděli o velmi pozitivních účincích monoatomických prvků na lidské tělo. A to nejen zlata, ale i dalších prvků takzvané paládiové řady, kam se řadí platina, indium, ruthenium, palladium a další. Kromě zdraví a prodlužování života tyto vzácné elementy mohou velmi zásadně ovlivňovat náš duchovní vývoj. Posilují sebeuvědomění, intuici, telepatii a další schopnosti.

Na Astrovíkendech nebudou chybět také doplňky zdravé výživy, orgonity, mandaly, literatura.

Termíny podzimních Astrovíkendů

7. a 8. října – Olomouc, Centrum Fontána, Horní náměstí 5, naproti orloji

14. a 15. října – Brno, SVČ- Lidická 50 Lužánky

21. a 22. října – Praha, Výstaviště Holešovice – Křižíkův pavilon (u fontány)

4. a 5. listopadu – Litomyšl, zámek

Více infomací o Astrovíkendech, které se konají vždy v sobotu od 9 – 18 hodin a v neděli od 10 – 17 hodin najdete na na www.astrovikend.cz, na Facebooku nebo se informujte na e-mailu astrovikend@email.cz či na telefonu 739 018 692.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*