256letý muž odhaluje před smrtí své tajemství

Naše myšlenka dlouhověkosti zřídkakdy přesahuje 100 let. Můžeme se dočíst o lidech, kteří se dožili i více než 110 let, ale to je asi tak maximum, které v představách lidí tělo dokáže vydržet. Rádi bychom se tedy podělili o důležité odhalení o dlouhověkosti a potvrzeném případu muže, který se dožil 256 let!

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vše začalo v roce 1930, kdy noviny New York Times zveřejnily článek popisující zjištění čínského profesora, který tehdy vyučoval na univerzitě v Čcheng-tu. Ten při zkoumání úředních záznamů z dob císařské Číny objevil dokument, ve kterém v roce 1837 vláda gratulovala jistému Li Čching-jünovi k 150. narozeninám.

Poté našel další sadu dokumentů, ve kterému vláda stejnému muži gratulovala v roce 1887 k 200. narozeninám. Podle výzkumu Li Čching-jün začal již v rané době pracovat jako kořenář. Již v 10 letech studoval horské byliny, které podporují zdraví a dlouhověkost. Další čtyři desetiletí svého života se živil rostlinami a bylinami jako je goji, gotu kola, divoký ženšen a rýžové víno.

K překvapení mnohých vstoupil ve věku 70-ti let do čínské armády, kde působil jako instruktor bojových umění. Záznamy tvrdí, že vedl velmi zdravý a aktivní život, oženil se celkem 23× a zplodil více než 200 dětí. Podle příběhů o Li Čching-jünovi z jeho rodného města byl velmi vášnivým sběratelem bylin a později až do věku zhruba 100 let se živil jako prodavač.

Byli i jiní jako on

Podle osobních zpovědí jednoho z Liho učedníků existoval v Číně muž, který žil více než 500 let, a Li měl tu čest se s ním setkat a učit se od něj. Z tohoto krátkého přátelství si Li odnesl cenné rady o bylinách a cvičení čchi-kung, které mu později prodloužilo život. Legendy a spekulace se dokonce dohadují také o samotné existenci Liho a jeho záměru na Zemi. Tyto domněnky jsou dále podporovány posledními slovy samotného Li na smrtelné posteli.

Ta zněla: „Na tomto světě jsem již učinil vše, co jsem měl.“ Kvůli těmto objevům skupinky lidí věří, že Li byl nadán nadprůměrnými znalostmi a na Zemi byl vyslán proto, aby lidstvo učil o zdraví, dlouhověkosti a způsobu, jakým život na této krásné planetě strávit. Li byl častokrát dotazován na tajemství své dlouhověkosti, na které vždy odpovídal v souvislosti s životním stylem, který člověk musí vést. Řekl: „Své srdce udržuje v klidu a tichu, je nutné sedět jako želva, chodit čile jako holub a spát jako pes.“

Takže jeho tajemstvím dlouhověkosti je kombinace kvalitní stravy a harmonického stavu mysli.

Většina lidí tomu nebude chtít věřit. Ale proč?

Průměrná délka života na západě jen zřídka přesahuje 80 let, a i tohoto čísla se dosahuje za pomocí množství léků, častých návštěv u lékaře, a dokonce i občasného bypassu. Jak bylo řečeno již na začátku, 256 let přesahuje i ty nejdivočejší představy většiny lidí. Zde je několik důležitých bodů, které je nutné mít na paměti.

Li Čching-jün se nemusel potýkat s každodenním chozením do práce, nemusel se stresovat zadlužením a následným splácením dluhů, dýchal čerstvý vzduch, pil čistou vodu a jeho stravovací režim byl podle všeho téměř bezchybný. Nikdy nepožil žádné zpracované cukry, továrně vyráběné nápoje a v jeho době ani žádné společnosti neprováděli postřik pesticidy. Takže mohl čerpat všech možných výhod. Na druhou stranu průměrný člověk na západě tráví volný čas hraním videoher nebo hledáním druhé práce, Li strávil život meditací v lese.

Vše, co Li dělal, následně přispívalo ke zlepšování zdraví a potažmo tak i věku. To velmi dobře víme i dnes. V dnešní době bezpochyby je možné dosáhnout věku kolem 100 let, pokud drastickým způsobem změníme svůj životní styl.

Podle příkladů všude kolem nás můžeme vidět, že v dnešní stresující a znečištěné společnosti můžeme dosáhnout věku nanejvýše 100 let, někdy i o málo více. Ale nedokážeme si představit, čeho by naše těla byla schopna, pokud bychom jim dopřáli to nejzdravější prostředí, které se na Zemi dá najít. Když se na to podíváme takto, proč by to nemělo být možné? Proč bychom se nemohli dožít 100 let, ba i více?

Ano, je to možné. Ale nejdříve se budeme muset změnit. (zdroj: sciencepunch.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - 256letý muž odhaluje před smrtí své tajemství269b - 256letý muž odhaluje před smrtí své tajemství MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - 256letý muž odhaluje před smrtí své tajemství OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - 256letý muž odhaluje před smrtí své tajemství monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*