Zbytnělá prostata je zaviněná plísněmi ze špatné stravy

Přišlo to nenápadně, plíživě a já si to uvědomil, až když to začalo být vážné a rychle se to zhoršovalo. Začal jsem mít potíže s močením. Našel jsem nejlepšího lékaře v širokém okolí, prošel jsem všechny potřebná vyšetření a lékař mi vysvětlil, že zvětšená prostata nejde léčit.

eshop energie života nabízí


CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikuje tělo

199 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč


Zbytnělá prostata je zaviněná plísněmi ze špatné stravy.
Zbytnělá prostata je zaviněná plísněmi ze špatné stravy. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zbytnělá prostata je prý přirozený projev stárnutí, a že je možné pouze zmírnit nebo zpomalit postup zhoršování, až jednoho dne přijde na řadu operace s odstraněním prostaty. Předepsal mi nějaké léky a objednal si mne na kontrolu.

Když jsem si z lékárny přinesl lék domů a přečetl si příbalový leták s popisem vedlejších účinků (kterých se už nikdy nezbavím), pořádně jsem se vylekal. [Hele, nejsou náhodou slova lékař a lékárna odvozena od slova „lekat"?] Vrátil jsem se za lékařem a požádal ho, aby mi předepsal něco přírodního, že ty chemické léky mi nedělají dobře. Vyhověl mi a dostal jsem přírodní preparát bez vedlejších účinků.

Nicméně ani tento lék nesliboval žádné uzdravení, pouze uvolnění prostaty, abych se mohl vymočit. Rozhodl jsem se, že to nevzdám a najdu způsob, jak se uzdravit.

CHLORELLA BIO 200 tablet

Zbytnělá prostata se dá léčit, slíbil mi jiný lékař

Po usilovném hledání jsem našel doktora, který prý dokáže prostatu vyléčit. Byl ochoten mne vzít do péče a nařídil mi, že na vyšetření si sebou mám přinést sperma.

To mne překvapilo, protože žádný urolog to před tím po mně nechtěl. Když jsem přišel na řadu, vzal si ode mne lahvičku a vyzval mne, abych šel za ním. Přidal něco do spermatu a dal vzorek pod mikroskop, chvíli ho zkoumal a pak mi řekl, abych se podíval také.

Spermie jsem poznal, to ostatní mi však nic neříkalo. Doktor mi ukázal, že to jsou plísně. Zůstal jsem v úžasu a najednou mi začaly docházet některé souvislosti. Zeptal jsem se ho: „Kde se tam ty plísně vzaly?“ Odpověděl: „Z vašeho střeva.“

Zbytnělá prostata vzniká špatným stravováním

Potom mi vysvětlil, jak vzniká u většiny mužů problém s prostatou: Špatný způsob stravování způsobuje, že se nám ve střevech přemnoží škodlivé bakterie a plísně. Ty produkují mykotoxiny, které pronikají střevní stěnou do těla.

Když se překyselením oslabí imunitní systém, plísně pronikají do těla také. A protože se prostata dotýká konečníku, plísně a toxiny pronikají lymfatickými cestami do ní. Prostata se jich snaží zbavit zánětem, avšak protože přicházejí další a další, vznikne chronický zánět a prostata „opuchne“, což postupně zaškrtí močovou trubici.

To také vysvětluje, proč zvětšení prostaty často končí rakovinou. Již víme, že chronický zánět znamená dlouhodobě zvýšenou kyselost tkání…

NESPĚCHEJTE DO RAKVE

Doktor mi pak ještě na ultrazvuku ukázal jizvy, které na prostatě v důsledku zánětu mám. To byl jasný důkaz, že ten problém mám již dlouhodobě. Plísně ve spermatu tedy mají muži dávno před tím, než se objeví potíže s prostatou.

Antibiotika stav prostaty ještě více zhorší

Lékaři řeší zánět prostaty antibiotiky – což jsou další toxiny, se kterými se musí prostata vypořádávat. To má smysl u akutního zánětu, ne však u chronického.

Já dostal nařízenou tvrdou dietu a zákaz sexu bez kondomu. Dietě se musela podrobit i moje milovaná žena – mojí vinou. Ve střevech jsme se zbavili plísní docela rychle, avšak dostat je z těla trvalo podstatně déle. To šlo mnohem pomaleji.

Pravidelně jsem chodil na kontroly a po určitém čase jsem sám v mikroskopu viděl, že moje sperma je „čisté“. Od té doby se mi zastavilo zhoršování problémů – musím si však dávat pozor na složení mé stravy.

Někteří lékaři mohou diskutovat o tom, zda je možné, aby plísně prostoupily stěnou střeva do prostaty. To však není až tak důležité. Pokud tam jsou – a já je ve spermatu viděl – ať zkoumají proč, a také co dělat, aby k tomu nedošlo.

z knihy Nespěchejte do rakve, kterou můžete zakoupit v eshopu Energie života


BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*