Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2

eshop energie života nabízí


MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

139 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V tomto období bývají lidé také nejčastěji posednuti zlými duchy. Zvláště v noci, kdy není přítomen absolutní vesmírný oheň (Tējtattva), jehož zdrojem je Slunce, se duchům naskýtá jedinečná příležitost, působit lidem potíže. Duchové využívají vzestupu Raja-Tama k nahromadění temné energie, kterou využívají k přípravě událostí, jako jsou přírodní katastrofy nebo příchod třetí světové války.

V noci při úplňku dopadá na zem pouze minimální nepatrná základní Raja-Tama. Duchové, lidé s převládající energií Raja-Tama a ti, kdo praktikují okultní rituál, mají proto v tomto období nejméně této temné energie. I přesto však duchové (démoni, ďáblové, negativní energie atd.) využívají gravitační síly Měsíce při úplňku, aby mohli ubližovat lidem ve velkém.

Duchovní výzkum také zjistil, že mezi účinky novoluní a úplňku na člověka existují drobné rozdíly. Celkově je neblahý vliv Měsíce na člověka silnější při novoluní než při úplňku. Nepříznivý vliv úplňku působí více na naše fyzické tělo (sthūladēha), zatímco novoluní více ovlivňuje naši mysl. Vliv úplňku je patrnější, zatímco vliv novoluní je nepatrný (nehmotný). Právě proto však může být pro člověka o to nebezpečnější. Není si vědom nebezpečí a nepodniká žádné kroky k tomu, aby mu předešel.

Účinky novoluní nejsou tak patrné jako účinky úplňku, jsou však negativnější. Je to způsobeno také právě tím, že nás ovlivňují na nižších, subtilních úrovních. Při úplňku jsme si naopak vědomi zvýšeného stavu mysli.

Lidé zabývající se duchovními praktikami podle šesti zásadních principů jsou přirozeně převážně sāttvik. To znamená, že jsou v porovnání s obyčejnými lidmi citlivější na změny v Raja-Tama. Výhodou je, že lidé, kteří pátrají po Bohu, mají snazší přístup k Boží ochraně před negativní energií.

Proč nedokáží současné studie najít důkazy o účinku Měsíce na lidské chování?

Některé starší lékařské/psychologické studie zdokumentovaly účinky Měsíce na lidské chování. Studie provedené v posledních letech však tento vztah nedokázaly potvrdit. Důvodem je bezprecedentní nárůst Raja-Tamy v posledních deseti letech, za kterým stojí duchové (démoni, ďáblové, negativní energie atd.).

Tento nárůst Raja-Tamy působí na veškeré aspekty ve světě. Problémy mohou mít mnoho podob – od nárůstu duševních problémů u jedinců, přes častější rozepře v rodinách, terorismus, až po přírodní katastrofy. V důsledku celkového nárůstu nestálého chování v průběhu celého měsíce zůstávají další účinky novoluní a úplňku ve studiích do značné míry bez povšimnutí.

Jak se bránit proti škodlivým účinkům?

Vzhledem k tomu, že jsou účinky novoluní a úplňku duchovní povahy, lze se bránit pouze duchovními praktikami.


cdfb3ea2f861051a6e28c059d2b2e48b 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2

REISHI 100 kapslí

prodlouží váš věk

449 Kč

a04da6762396de1daa6bad9db181959d 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2

MODRÝ LEKNÍN

prohloubí meditaci

349 Kč

8683602dbebb1b9d9fdbf61caa01f018 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2

AŠVAGANDA 100 tob.

uklidní a povzbudí

399 Kč

65fb76b755f6a7536c5c1e6c08f22561 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2

GUARANA 100 kapslí

dodá energii

299 Kč


Na světské úrovni je nejlepší v těchto dnech neprovádět žádná důležitá rozhodnutí či významné nákupy a prodeje, protože duchové mohou tyto situace ovlivnit. Zvyšte kvalitu a četnost duchovních praktik, dva dny před úplňkem a novoluním a pokračujte ještě dva dny poté. Také je výhodné vzývat Boží jméno (podle víry) a odříkávat Shrī Gurudev Datta.

Během fáze ubývání Měsíce (tzn. v období mezi úplňkem a novoluním, kdy Měsíc couvá) postupně narůstají nepatrné Raja-Tama frekvence, v důsledku toho, jak se postupně zvětšuje temná část Měsíce. Abychom se mohli bránit tomuto nepříznivému vlivu sílící Raja-Tamy, je nutné posílit během tohoto období naše duchovní praktiky.

Během dorůstání Měsíce bychom se měli alespoň pokusit stabilizovat zvýšené úsilí, které jsme během předchozích dvou týdnů vynaložili. To proto, abychom byli připraveni posílit své duchovní praktiky, až začne Měsíc opět ubývat. (zdroj: spiritualresearchfoundation.org)

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 2 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


KRATOM 5 g

odstraní depresi

99 Kč

GUARANA 100 g

nabije energií

139 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*