Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

V průběhu posledních desetiletí se objevila řada vědeckých zpráv, které potvrzují i vyvracejí účinky Měsíce na lidské chování. Zprávy analyzovaly zvýšenou aktivitu lidské mysli, zvýšený počet návštěv psychiatrické i běžné pohotovosti a stížnosti lidí na vyšší úroveň fyzického i duševního nepohodlí.

eshop energie života nabízí


GARCINIA 100 kapslí

sníží hmotnost

299 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

vybudí imunitu

299 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nadace Spiritual Science Research Foundation (SSRF) zkoumala účinky Měsíce na lidské chování za pomocí metod pro duchovní výzkum. Podle našeho duchovního výzkumu vlivu Měsíce na lidské chování, který jsme provedli pomocí šestého smyslu, můžeme říci ano, Měsíc lidské chování ovlivňuje. Níže uvádíme, jakým způsobem může Měsíc naše životy ovlivnit.

Obecné nepatrné (nehmotné) účinky Měsíce

Veškeré objekty, včetně hvězd, planet a přirozených družic vydávají kromě viditelných (hmotných) vlastností jemné (nehmotné) frekvence. Tyto fyzické vlastnosti spolu s jemnými frekvencemi nás v různé míře ovlivňují na fyzické úrovni i na nižších nepatrnějších úrovních.

Frekvence vyzařované Měsícem ovlivňují frekvence naší duševní součásti, čili naší mysli. Tím jsou myšleny pocity, emoce a touhy. Mysl se skládá z vědomé a podvědomé části. V našem podvědomí jsou zakódovány základní rysy naší povahy a osobnosti. Netušíme však, jaké myšlenky zanechávají v naší podvědomé mysli své otisky. Tyto otisky se zde shromažďují v průběhu několika životů a fungují jako katalyzátory pro veškeré naše myšlenky a následné činy. Jak tyto otisky, tak naše myšlenky mají své vlastní nepatrné frekvence.

Frekvence Měsíce jsou jemnější (nehmotné) než nepatrné frekvence našich myšlenek, ale silnější než frekvence otisků v mysli. Frekvence Měsíce jsou schopny přimět myšlenkové frekvence z otisků v našem podvědomí, aby se vynořily do našeho vědomí. Od tohoto okamžiku jsme si jich již vědomi. Každý z nás je proto ovlivněn převládajícími otisky myšlenek v naší mysli. Podrobněji tento jev popisujeme v další části.

Měsíc podobně ovlivňuje i mysl zvířat. Vzhledem k tomu, že se podvědomá část mysli zvířat skládá pouze z otisků týkajících se základních pudů, jako jsou hledání potravy, spánek, rozmnožování atd., vztahuje se jejich zvýšená aktivita myšlení pouze k těmto pudům.

Vliv v závislosti na osvětlení či fázi Měsíce

Při novoluní není přivrácená část Měsíce k Zemi osvětlena sluncem. Temnota vyzařuje převládající frekvence Raja-Tama. Když je Měsíc naopak osvětlen, jsou tyto frekvence oslabeny.

Naproti tomu při úplňku frekvencí Raja-Tama ubývá díky zvýšenému osvětlení. V tomto období jsou ovšem frekvence Měsíce aktivnější, a lze proto pozorovat zvýšenou aktivitu mysli, jak bylo vysvětleno výše. V závislosti na aktivovaných otiscích podvědomí se může zvýšená aktivita mysli projevit v náhodných nebo konkrétních myšlenkách.

Například zvýšená aktivita mysli u spisovatele, který se soustředí na psaní své knihy, se bude týkat právě jeho knihy a kreativního myšlení. Proto se mu může zdát, že se mu daleko snadněji píše právě při úplňku.


ebdcbb4ccd05a8b264be4a7c45e3d628 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

01fbbebb32fd3f664d39be0cd0579021 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč

a04da6762396de1daa6bad9db181959d 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

MODRÝ LEKNÍN

prohloubí meditaci

349 Kč

c3880006b5e1e95dda1f4e8f937c9287 0 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč


Pro většinu lidí jsou ovšem tyto myšlenky náhodné. Pokud existuje několik dominantních charakterových vad, jako jsou hněv, lakota atd., pak se i ony mohou během úplňku vynořit a ovládnout naše myšlenky. Alkoholik například bude mít větší nutkání se při úplňku napít.

Rovněž lze probudit myšlenky o duchovnu u lidí, kteří k tomu mají předpoklady, ale u kterých se tyto nečinné myšlenky skrývají v podvědomí. Stačí využít zvýšené aktivity mysli během úplňku a trénovat spirituální praktiky.

Vlivy v důsledku gravitační síly Měsíce

Při novoluní a úplňku se gravitační síly Měsíce a Slunce spojí. Gravitační síla Měsíce působí na Zemi neustále, ale nikdy není tak silná jako během těchto dvou fází.

Představte si, že se zhluboka nadechnete. Vzduch, který do plic nasajete, má třikrát větší objem, než je objem vzduchu při běžném nádechu. Teď si tuto analogii převedeme na Měsíc a jeho gravitační sílu působící na Zemi. Při úplňku a novoluní přitahuje celý Měsíc Zemi, jako kdyby se zhluboka nadechoval. Měsíc tak přitahuje Zemskou atmosféru o trojnásobku své rozlohy.

Účinky gravitační síly Měsíce při úplňku

Při úplňku a novoluní jsou k Měsíci přitahovány absolutní principy vesmíru (Panchatattva) na Zemi, jako jsou absolutní země (Pruthvī), absolutní voda (Āpa) a absolutní vzduch (Vāyu). Tím vzniká druh nepatrného vysokotlakého pásu.

Během tohoto procesu, kdy je k Měsíci přitahována zemská voda, vystupují nad vodu plynné prvky z vody (vodní pára) a pronikají do nepatrného vysokotlakého pásu. Protože negativní energie existují převážně v plynné formě, jsou do tohoto vysokotlakého pásu vtahovány. Zde se mísí a se zvyšujícím se množstvím sílí. V tomto období tak častěji útočí na lidi. Ve výsledku jsou tyto útoky duchů na lidi jak na fyzické, tak na duševní úrovni až třikrát častější.

V Ášramech SSRF po celém světě byl za úplňku a novoluní zaznamenán nárůst útoků negativní energie a nepatrný negativní tlak. Tento jev začíná dva dny před úplňkem a novoluním a končí až dva dny poté. (zdroj: spiritualresearchfoundation.org)

Bude pokračováno.

 

Monoatomické zlato aktivuje DNA

Ormus269b - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vliv úplňku a novoluní na lidský organismus 1 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SCHIZANDRA 100 cps

posílí imunitu

349 Kč

SPIRULINA BIO 200 tbl.

vyčistí krev

180 Kč

KRATOM 50 g

nahradí antidepresivum

599 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*