S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (3)

Nicméně buněčnou pamětí nemusí být vysvětleno vše, protože jak se zdá, ne všechny orgány způsobují přenos buněčné paměti. Například lidé, kteří obdrželi darovanou oční rohovku, nezaznamenali žádné tyto vedlejší účinky. Proto musíme vzít na zřetel možnost, že duše mrtvého dárce či různé fragmenty jeho nefyzického těla, které se uvolňují po smrti daného jedince, se i nadále drží orgánů a tím ovlivňují mysl příjemce.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů
VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Vzhledem k tomu, že transplantace orgánů se děje během několika málo hodin po tom, co lékaři diagnostikují ohledáním vnějších známek fyzickou smrt dárce, je zajímavé poznamenat, že dle pozorování Matky Meery Alfassy trvá až sedm dní, než duše opustí tělo mrtvého. Možná je to tedy předčasným odebíráním orgánů, co vyvolává přenos paměti od dárce k příjemci?

„V těle přebývá duch (neboli podstata lidské bytosti). Tento duch přetrvává v těle po určitou dobu i poté, co je člověk prohlášen za mrtvého. A tak dlouho, dokud duch v těle přetrvává, tělo není zničeno. Ve starověkém Egyptě toto velmi dobře věděli. Pokud připravili tělo určitým způsobem, že duch by z těla neodešel, tělo by nebylo zničeno,“ říká Matka Meera o svém pozorování procesu smrti.

Lékaři podle ní sledují vnější známky života a pokud nejsou již patrné, prohlásí člověka za mrtvého. Ten se však stále může nacházet uvnitř těla. „Pravděpodobně během tohoto časového úseku bývají lidé často resuscitováni, neboť dokud jejich podstaty neopustí svá těla, nejsou ve skutečnosti mrtví. I když srdce již nedává žádné známky života a nebije,“ upozorňuje Matka Meera.

Tvrdí, lidé v Indii příliš spěchají se spalováním mrtvých a někdy je dokonce pálí ještě za živa. „Měli by počkat, protože uvnitř této formy je vědomí, život této formy převzaté buňkami a trvá to sedm dní, než toto vědomí odejde. Když se spalují těla, občas dělají prudké pohyby a je to z toho důvodu, že vědomí nemělo příležitost odejít. Lidé říkají, že tyto pohyby jsou mechanické, já vím, že to tak není,“ varuje před brzkou kremací.

Osobně si jí velmi nelíbí tento způsob kremace. Domnívá se, že hlavní důvod proč to lidé v Indii dělají, je, že se bojí všech malých entit, které pocházejí z tužeb a impulzů zemřelého. A proto jej chtějí co nejdříve spálit. Přitom způsobí přesný opak – všechny touhy, všechna připoutání, jsou jako kousky, které se ulomí a pak nabudou na síle v okolní atmosféře. Pak se mohou na někoho přilepit a sát jej jako upíři, protože se budou neustále snažit ukojit nenaplněné touhy.

Proto je možné, že tyto fragmenty ze životního obalu dárce, které jsou prodchnuty živoucími vzpomínkami impulzů a tužeb, se připoutají k transplantátu darovaného. A takto vyvolají přenos paměti.

Podle Sri Aurobinda fragmenty nebo chcete-li střípky z obalu mrtvého člověka nepochází z jeho vnitřního bytí, nejsou tedy psychického původu. „Jsou to pozůstatky vlastního vitálního obalu, který odpadá po jeho smrti. Ty se mohou připojit k obalu jiné duše toho, kdo se právě rodí a nebo může být využit vitální bytostí ke vstupu do těla při procesu zrození a částečně ji ovládnout k uspokojení svých tendencí. Spojení může také probíhat i po narození,“ uzavírá téma přenosu vlastností z člověka na člověka.

Konec.

zdroj: https://auromere.wordpress.com

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*