4 hádanky o 4 duchovních guruech

Duchovní guru je mentální parazit. Pardon, program. Popišme si čtyři typy, s nimiž se můžeme setkat a kterými se můžeme nakazit.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

1) Guru, který nic nevytváří

Když s ním mluvíte a neobdivujete ho, tak vás praští palicí a vzápětí to ihned zveřejní, aby získal podporu od svých podporovatelů, stejně starých dětí, tedy těch, kteří jej krmí. Říká jim: „Krmte mne více, abych ho mohl zašlápnout.“

2) Guru, který pouze reprodukuje cizí učení

Když se ho zeptáte na něco, o čem nechce mluvit, tak se na vás rozhněvá, co si to vůbec dovolujete, čímž jen prokáže, že si to vzal osobně, ačkoliv sám učí přesný opak.

3) Guru, který cizí informace vydává za své učení

a) Když na to přijdete, s největší pravděpodobností se vás pokusí vyhnat velmi nenápadnou metodou, spočívající v nabídce práce, která ve skutečnosti žádnou není. V naprosté nahotě se jedná o to, abyste mu dělali poskoka za nic, jen tak z čiré dobré lásky, aby mohl takto získanou energií oslňovat další adepty jeho kurzů.

4) Guru, který vás nic nenaučí

Bývalí žáci si přímo i nepřímo stěžují, že léta studia u tohoto guru jim nic nedaly. Když se je snažíte ukonejšit, že to učení nebylo určené jim, tak se to vzápětí ukáže pravdou, protože oni jsou toho důkazem. Tím se nesnižuje význam učení, jen gurua, jelikož dobře věděl, že není určeno jim a přesto je utvrzoval v přesném opaku.

Závěrem

Nikdo není dokonalý, tudíž objektivně neexistuje důvod, proč někoho obdivovat či dokonce uctívat, a jiné méně či vůbec. Buď chováme obdiv ke všem lidem na světě a vyzařujeme tak bezpodmínečnou lásku anebo jsme naprostými egoisty, kdy bezpodmínečně milujeme jen sami sebe. Obě cesty vedou k osvícení, všechny mezitím, víte kam.

georg

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - 4 hádanky o 4 duchovních guruech ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*