11:11 na hodinách – stává se vám to?

Naši duchovní průvodci, andělé či vyšší já (vyberte si dle vašeho systému víry) k nám promlouvají různými způsoby. Mohou v rádiu opakovat písničku, která pro nás má zvláštní význam, vyslyšet naše modlitby, nalistovat určitou stránku v knize, kterou právě čtete nebo nasměrovat vaši pozornost na opakující se číslice na hodinách nebo cedulích, jako je to právě u 11:11. Zpočátku se to může zdát jako prostá náhoda, ale při bližším prozkoumání zjistíte, že ukrývá důležitou duchovní zprávu.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
11:11 na hodinách – stává se vám to?
VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

​Tento jev nám v podstatě připomíná hluboké synchronicity a kosmické posuny, které se vyskytují v průběhu času na naší planetě a také nás upozorňuje na naše současné myšlenky a pocity.

Snaha upozornit nás na 11:11 nám má pomoci k hlubšímu uvědomění si sebe sama a připomenout nám, že kdykoliv se cítíme být ve slepé uličce, máme strach nebo se cítíme bezmocně, můžeme se spolehnout na to, že nám ve své neskonalé moudrosti poradí.

Další teorie říká, že se v tento okamžik děje něco významného a měli bychom se pozastavit a vnímat okolí.

Podle mayského kalendáře nastal obrat 21. prosince 2012 v 11:11. V tento moment naše planeta přešla do nového věku – doslovný posun vědomí z temného věku do zlatého.

V numerologii má číslo 11 vlastnosti jako trpělivost, poctivost, duchovnost, citlivost, intuice a idealismus. Další zajímavostí je, že součet nám dává číslo 4, které symbolizuje transformaci a rozpuštění ega.

Kdykoliv spatříme opakující se číslice, hlavně 11:11, dostává se nám povzbuzení, že jdeme po správné cestě a že máme nad sebou ochranu bez ohledu na to, jaké nepřízni osudu právě čelíme.

V takových chvílích se musíme dokonale ovládnout a nepodléhat negativitě a chaosu kolem nás. Tento svět jsme stvořili v důsledku nedostatku sebekontroly a nyní je nám připomínáno, abychom získali zpět naši vnitřní sílu, opět se naučili ovládat a koexistovat se všemi bytostmi na planetě. (zdroje: powerofpositivity.com disclose.tv)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICIOrmus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*