foto: Shutterstock

Typické nemoci pro každé znamení horoskopu

30. březen 2018

zobrazeno 10023x

Sponzoruji svou inspiraci

Všichni jsme díky svému vlastnímu genetickému kódu náchylní a odolní vůči různému typu nemocí a zdravotních problémů. Naše vlastní sluneční znamení zásadně ovlivňuje, jakými nemocemi trpíme, jelikož v nás podporuje určité prvky chování, které následně vedou k daným nemocem. Jaká to jsou onemocnění a čím si můžeme pomoci?

banner

Berani

Berani jsou velice akční znamení a do všeho se vrhají doslova po hlavě, proto není divu, že je pak bolí hlava a mají migrény. Taky se dokáží vytočit z nuly na sto během sekundy, a proto je trápí vysoký krevní tlak, který by si měli hlídat.

Doporučené přírodní produkty: Migréna – Brahmi, Guarana, Levandule, Marco. Krevní tlak – Lněné semínka, Med, Pohanka.

Býci

Býci by si měli dát hlavně pozor na své hlasivky, které se mohou snadno namáhat, jelikož býci usilují o klid a pohodu. Z nedostatku aktivity může být jejich imunitní systém oslaben a mohou trpět nachlazením. Pohodový a klidný život společně s vysokým apetitem pro jídlo je dokonalou předzvěstí pro vznik obezity a cukrovky, na což by si měli dávat pozor.

Doporučené přírodní produkty: Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea. Vysoký krevní cukr - Lněné semínko, Skořice, Fazole.

Blíženci

Toto vzdušné znamení je vysoce komunikativní a proměnlivé, což vede k onemocnění dýchacích cest, pokud je zrozenci v tomto znamení nedopřáno dostatku komunikace. Dalšími typickými onemocněním je astma či nachlazení.

Doporučené přírodní produkty: Astma – Tahuari Lapacho, Slunečnicová semínka, Avokádový olej, Pískavice. Nachlazení a dýchací cesty – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea.

Raci

Raci jakožto ochránci mohou trpět kožními onemocněními, pokud se cítí, že jejich ulita není dostatečně silná. Dalším typickým onemocněním pro raky jsou problémy s trávením a žaludeční vředy.

Doporučené přírodní produkty: Trávení – Manayupa, Fenykl, Máta, Anýz. Kůže – Ubos, Kvasnice, Mast, Dezinfekční gel.

Lvi

Lvi dokáží překvapit svou ohromnou srdečností, která však může pramenit z jejich přílišného egoismu. V takovém případě je pro LVY typické onemocnění srdce, kterému by se měli věnovat a ego by měli vyměnit za lásku.

Doporučené přírodní produkty: Srdce a oběhový systém – Reishi, Caigua, Čaj, Vrba bílá, Kakako.

Panna

Jelikož jsou panny důsledné puntičkářky, které potřebují všechno analyzovat, tak zde dochází k silnému vytížení nervové soustavy, které může vést až k určitým psychickým onemocněním. Panny by si měli dopřávat chvíle klidu a mentálního odpočinku.

Doporučené přírodní produkty: Nervy – Ašvaganda, Reishi, Kozlík, Třezalka, Meduňka. Psychika - Ašvaganda, Kotvičník.

Váhy

Váhy jsou vysoce citlivé na jakoukoliv disharmonii, kterou velice těžkou nesou. Proto jakýkoliv vnitřní nesoulad se projevuje častým kožním onemocněním. Pokud trpí problémy v partnerských vztazích, tak může docházet k onemocnění ledvin.

Doporučené přírodní produkty: Kůže – Ubos, Kvasnice, Mast, Dezinfekční gel. Ledviny a močové cesty – Flor de Arena, Chanca Piedra, Bylinná směs, Koupel s Jalovcem, Brusinky.

Štíři

Pro toto intenzivní vodní znamení je doslova typické onemocnění močových cest a pohlavních orgánů. Štíři mají silné intenzivní emoce, a pokud jsou zrazeni nebo je jim jinak ublíženo, dokáži silně nenávidět, což může vyústit v rakovinu.

Doporučené přírodní produkty: Močové cesty – Chanca Piedra, Cola de Caballo, Bylinná směs, Koupel s Jalovcem, Brusinky. Pohlavní orgány - Čaj, Měsíček, Arnika . Rakovina – Graviola.

Střelci

Jelikož střelci mají tendence žít bohémský život plný dobrodružství a objevování, tak se dokáži enormně přejídat, do toho zkoušet alkohol a další věci. I když mají střelci posílená játra, tak takový životní styl je dokáže silně zatížit a může vzniknout jejich onemocnění.

Doporučené přírodní produkty: Játra – Hercampuri, Ostropestřcový olej, Chlorella.
Více o játrech naleznete v tomto článku.

Kozorozi

Povaha zrozenců v tomto znamení je značně omezující. Kozorozi se vždy snaží vystačit si s minimem a nikam nespěchají, proto zde dochází k častému onemocnění kloubů a celkového pohybového aparátu, který není řádně využíván.

Doporučené přírodní produkty: Kosti a klouby – Chuchuhuasi, Muay, Kopřiva.

Více o léčbě kostí a kloubů naleznete v tomto článku.

Vodnáři

Jelikož jsou Vodnáři vysoce společensky založení a jejich mentální vlohy jsou doslova excelentní, tak mohou trpět mentálními a nervovými onemocněními. Vodnáři také mohou trpět náhlými a nečekanými nemocemi, které krásně reflektují jejich netypickou povahu. Vodnáře také mohou trápit křečové žíly.

Doporučené přírodní produkty: Nervy – Brahmi, Kozlík, Třezalka, Meduňka. Křečové žíly – Kaštan, Pohanka, Vitamíny. Imunitní systém – Bylinná směs, Rakytník, Echinacea.

Ryby

Ryby jsou velmi citlivé znamení, a proto je snadno skolí kdejaká nemoc, aspoň v útlém věku. Toto vodní znamení je silně náchylné na jakékoliv onemocnění lymfatického systému, který je oslaben během emocionálních traumat.

Doporučené přírodní produkty: Imunitní systém - Bylinná směs, Rakytník, Echinacea. Lymfatický systém -Jmelí, Kopřiva, Čaj.

Jakub

nehodnoceno

Předchozí související články

29. březen 2018 - Trpíte-li nespavostí, nesahejte hned po lécích, zkuste si pomoci přírodními prostředky. U přírodních prostředků se účinek sice neprojeví hned, postupnými krůčky se však doberete k trvale zdravému spánku. Přírodní prostředky oproti lékům navíc nemají vedlejší účinky, nezpůsobují závislost a co je hlavní, většina z nich účinně působí i na náš psychic...
28. březen 2018 - Každý z nás se během života ocitne v situaci, kdy ho bolí některé partie kloubů nebo zad. Jedná se o velmi nepříjemnou situaci, které bychom se všichni rádi vyhnuli. Co se nám bolest kloubů vlastně snaží říct a jak proti ní bojovat?
26. březen 2018 - O játrech lze říci, že jsou tím největším a snad i nejdůležitějším vnitřním orgánem v našem těle. Mají neskutečně silnou schopnost regenerace, jelikož jejich úloha je klíčová pro zachování stabilního zdraví. Jak správně pečovat o svá játra a čemu se vyhnout?
17. březen 2018 - Problém synteticky vyrobených kortikosteroidů je závislost, která na nich vzniká jejich užíváním. Kortikoidy pouze oslabují náš imunitní systém, ale neřeší příčinu jeho špatné funkce. Kromě toho, že po vysazení kortikoidů se projev onemocnění vrací okamžitě zpátky, tak má i řadu vedlejších, velmi nežádoucích účinků. Naštěstí existují k tělu šetrné ...
10. březen 2018 - Když dítě onemocní, lékař předepíše antibiotika. Dítě se vyléčí jenom, aby za týden znovu onemocnělo. Dítě je neustále nemocné, má zničenou imunitu a takhle to pokračuje třeba i 4 měsíce. Děti jsou na tom nejhůř, ale všichni víme, že se to týká i nás, dospělých. Jak tomu předejít a vyhnout se nutnosti užívat antibiotika?
9. únor 2018 - Každý z nás zná ten pocit, kdy ruce i nohy jsou studené, neprokrvené a chceme, co nejrychleji do vyhřátých prostor a místností. Ne každý z nás má ohnivou konstituci, která ho zahřeje v případě potřeby. To ale neznamená, že ostatní si nemohou pomoci. Zjistěte, po jakých potravinách vám bude teplo.
29. leden 2018 - Chřipka, nachlazení, rýma či bolesti hlavy. Tomu všemu se dá jednoduše zabránit díky úžasným superpotravinám a naturálním doplňkům stravy. Které to jsou?
22. listopad 2017 - Ayurvéda dělí lidi na 3 základní tělesné konstituce, které mají poměrně odlišný způsob fungování během dne a také jinou vhodnou stravu. Rozebereme si, jaké jídlo je pro vás nejvhodnější.
18. listopad 2017 - Ayurvéda v doslovném překladu znamená věda o dlouhověkosti. Je to přes 3000 let vytvářený systém léčitelství, který lidem ukazuje, jak léčit fyzickou, tak i duchovní stránku bytosti. Aby však mohlo dojít k úplnému uzdravení nemocného, musí se k němu přistupovat jako k duši, která sestoupila z vyšších sfér do hmotné existence.
24. říjen 2017 - Mnoho pacientů s rakovinou se snaží pomáhat si nejrůznějšími způsoby, aby svým dílem pomohli lékařům s bojem proti této zákeřné nemoci. Existuje celá řada především přírodních prostředků, které jsou velmi účinné už jen tím, že umějí šíření nádorů v těle zastavit. Pojďme si říci, které to jsou.
4. říjen 2017 - Zelený list ve tvaru srdce rostliny zvané škornice by mohl být klíčem k novému léku pro léčbu poruchy erekce. Výzkumníci tvrdí, že ze škornice extrahovaná a speciálně upravená látka icariin může být nejen stejně účinná jako slavná modrá pilulka, ale zároveň má mnohem méně nežádoucích účinků.
1. srpen 2017 - Velmi nenápadné příznaky demence se začínají objevovat u postižených již mnohem dříve než v pokročilém stáří. Lékaři mají za to, že k této chorobě můžeme vykročit již ve středním věku. Švédští výzkumníci v roce 2011 dokonce dospěli k závěru, že existuje přímá souvislost mezi demencí a nadváhou ve středním věku.
30. červen 2017 - Tělní tekutiny nejsou zrovna častým tématem rozhovorů. Stejně tak ušní maz. Faktem ale je, že tato lepkavá látka je pro naše tělo skutečně velmi důležitá a může nám hodně říci o našem zdraví. I když to možná působí nechutně, při dalším čištění uší byste se měli blíže podívat na to, co z vašich uší vyšlo.
22. červen 2017 - Mezi nejdůležitější zdravotní přínosy kava kava patří zmírnění úzkosti, pomoc s hubnutím, prevence předčasného stárnutí, zmírnění příznaků menopauzy, lepší spánek, prevence bolesti hlavy, ochrana ledvin. Také pomáhá přestat s kouřením.
20. červen 2017 - Maca peruánská je známá tím, že pomáhá s hormonální rovnováhou, což vede k razantnímu zmírnění projevů premenstruačního syndromu a rovněž menopauzy. U žen, které mají problémy s otěhotněním, zase maca podle všeho může pomoci vyrovnat hladinu estrogenu.
1. červen 2017 - Pokud se svícemi právě začínáte nebo jste se je rozhodli aplikovat pravidelně a předejít tak dlouhodobě nepříjemným nemocem či bolestem, máme pro vás pár tipů pro aplikaci.
30. květen 2017 - Vaše životní číslo, které si spočítáte z data narození, je zároveň klíčem k osobnímu frekvenčnímu kódu, který odpovídá vibraci duše. Jelikož nežijeme v ideálním harmonickém světě, je nutné se jím řídit. V opačném případě můžeme podléhat destruktivním vlivům kalendářního systému, který je v rozporu s přirozeným kosmickým řádem. Pokud chceme pochopit...
17. květen 2017 - Mnoho z nás má potíže se žaludkem. Po téměř jakémkoliv jídle se cítíme velmi těžce, máme nafouklé břicho, nejsme vůbec v pohodě. A když žaludek občas zabolí, nemůžeme se pak soustředit vůbec na nic. Pokud Vás trápí výše uvedené, máme pro Vás tipy, jak dosáhnout úlevy za pomoci přírodních prostředků.
12. květen 2017 - Který přírodní přípravek na hubnutí funguje stoprocentně? Tuto otázku z úst našich zákazníků slyšíme velmi často. A my doporučujeme námi ověřené produkty, které fungují především v synergii. Tedy ve vzájemné součinnosti.
10. květen 2017 - Cukrovkáři a všichni ti, kteří mají potíže se slinivkou, mají často za to, že jejich nemoc již bude celoživotním údělem. Nemusí tomu tak být. Existuje celá řada bylinek, které dokáží od nemoci velmi zásadním způsobem ulehčit.
9. květen 2017 - Poté, co Vám lékař naměří vysoký tlak, obvykle následuje předepsání léků. V lepším případě dobře míněná rada, ať změníte životní styl, protože ten stojí za hypertenzí. Jenže co když žijeme poměrně zdravě a přesto nám tlak skáče, jak se mu zlíbí? Nemusíme hned sáhnout po syntetických lécích, na snížení tlaku existují spolehlivé přírodní prostředky. ...
8. květen 2017 - Díváte se na film a zahlédnete tvář známého herce. To je přece... Tma, modrá smrt, řekl by ajťák. Ani za nic si nemůžete vybavit jeho jméno. Zatímco v počítači paměť vyměníte, v hlavě nikoliv. Zbývá jediná možnost – díry opravit za pomoci tisíce let prověřených přírodních prostředků. Vyjmenujeme si ty nejúčinnější.
22. květen 2015 - Je až s podivem, jaké zásadní informace o úspěchu alternativní medicíny ukrývá Národní lékařská knihovna Spojených států amerických. Třeba o výzkumu účinků původně jihoamerické léčivé byliny Chanca Piedra k léčení nefrolitiázy, což není nic jiného než přítomnost kamenů v ledvinách a močových cestách.
21. květen 2015 - Američtí indiáni moc dobře věděli, čím zahnat bolest hlavy. Bylinným "aspirinem". A sice fialkou, která obsahuje kyselinu salicylovou. Jenže na rozdíl od známé bílé tabletky, která obsahuje její derivát kyselinu acetylsalicylovou, je ta „fialková“ vyrobená naprosto přírodním způsobem.  
18. květen 2015 - Pyl. Všude nyní poletuje, letos více než obvykle. Pomalu, ale jistě se snáší úplně na všechno. A hlavně na vás. Do vašich nosních dutin, do dýchacích cest. Začíná záchvat. V tuto chvíli se chytnete čehokoliv, co vám pomůže. Záleží ovšem, co máte po ruce. Zda klasický lék anebo spásu z přírody.
14. květen 2015 - Auvajs, ten palec u nohy ukrutně bolí! Pokud vás náhle zasáhla takto prudká bolest, aniž byste se zranili, s největší pravděpodobností máte dnu. Právě palec u nohy bývá prvním terčem této zákeřné formy artritidy. Zatímco lékař vám předepíše zásadní úpravu jídelníčku a léky, příroda to druhé jmenované nahradí svými poklady. Od třešní přes šťávu z al...
11. květen 2015 - Len odjakživa provázel lidstvo na pouti životem. Ať už jako surovina pro výrobu plátna, přísada do provazů, strun, rybářských sítí či plachet. Všechny výrobky ze lnu jakoby napovídaly, v čem se ukrývá největší síla plodnosti lněného semínka jako potraviny. Něco zachytávat či jistit. V případě lněného oleje se jedná o jeho schopnost udržet srdce zdr...
banner

Zasílání novinek
Aktuální video
Anketa
Kterou superpotravinu máte nejraději?
19%
14%
15%
13%
13%
12%
13%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteTajný recept kardiologů proti všem nemocemMaca umí upravit hormonální nerovnováhuPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Úžasné město bez politiků, náboženství a penězProč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekProkázáno: Chemoterapie neléčí, ale zabíjíPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Kokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Cizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životNaklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciÚzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruSlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciJak si můžeme uvolnit zablokované čakryBylinný zázrak má jméno kotvičníkŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiZázvor je 10000x silnější než chemoterapieJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Jak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeRecept na prastarý domácí sirup proti kašliLichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Snižte krevní tlak za 5 minut a bez lékůBrečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatDeset základních kroků ke zvládnutí telepatieVilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskChlorella a její prokázané zdravotní přínosyCo si různá znamení horoskopu neumí přiznat?Naše kočka vidí, co my ani nemůžemeUmírající těsně před smrtí navštěvují mrtví lidéOregano vyčistí plíce od prachu, plísně i bakterií
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.