Tělové svíce pomohou od bolesti i nemocí

1. červen 2017

zobrazeno 3252x

Sponzoruji svou inspiraci

Pokud se svícemi právě začínáte nebo jste se je rozhodli aplikovat pravidelně a předejít tak dlouhodobě nepříjemným nemocem či bolestem, máme pro vás pár tipů pro aplikaci.

banner

V prvé řadě je dobré vědět, jak svíci správně aplikovat. U těch z nabídky našeho eshopu je potřeba dát pod svíci, na místo kontaktu s tělem papírový ubrousek. Ze svíce budou odpadat uhořelé kousky a bylo by nepříjemné, aby vám padaly přímo na kůži. Vždy si připravte sklenici s vodou na uhašení. Pokud je to možné, snažte se, aby Vám svíci někdo aplikoval, a vy jste ji nemuseli držet. Relaxační účinek z toho, že se můžete soustředit pouze na rituál, je prvním krůčkem k úspěchu.

  • Bolest hlavy

Bolest hlavy je nejčastějším problémem dnešní uspěchané doby. Spěcháme do práce, spěcháme z práce, na nákup a už i do postele, abychom mohli začít spěchat další den. Ti, co nespěchají, zase ve své hlavě naopak přemýtají události, které se jim stali s někým, na kom jim záleží, a tak to ve své hlavě dusí a dusí, až musí hlava takzvaně “upustit páru”. A nejde to jinak, než bolestí. Každá bolest na těle, včetně bolesti hlavy, je jen varovným signálem, abychom se zastavili. Udělejte si čas, chvilku meditujte. Ve východním světe je běžná duchovní očista. Na konci dne se lidé pozastaví a vnitřním okem se podívají na uplynulý den. Nijak jej nehodnotí. Jakoby viděli film, který se jich emočně nijak nedotýká. Duchovní očistu bychom se měli naučit stejně rutině jako čištění zubů.

Svíce je v takovém případě úžasným pomocníkem. Zapalte svíci a přiložte ji do oblasti třetího oka (doprostřed mezi obočí a pak cca o palec výš). Pokud vás bolí konkrétní místo, přiložte právě na něj. Vyhněte se temeni hlavy- temeno hlavy je naše poslední čakra, která nás spojuje s duchovnem, s vesmírem a není důvod do tohoto cyklu zasahovat. Při tom, jak svíce odhořívá, si představujte, jak spolu s kouřem a plameny odchází vaše strasti. Nechte negativní myšlenky doslova shořet. Nezapomeňte, že jediný, kdo se jimi trápí jste vy. Pokud budete šťastní, budou šťastní i všichni kolem vás.

To, že jsou vaše bolesti způsobené emočním rozpoložením zjistíte tak, že na svíci budou takové malé rampouchy.

  • Rýma – dutiny

Rýma je nepříjemná, mnohem více však, pokud máme zastydlé dutiny. Rýma je usazená a oblast okolo hlavy i krku bolí. Rýmů je třeba rozproudit a pomocníkem nám může být svíce. Přiložte na místo, kde vás nejvíce bolí. Časté jsou bolesti ze strany krku, pod ušima nebo i na čele. Pokud je bolest přímo v oblasti uší, doporučuji vzít svíci velikosti S a přiložit ji ze strany před uchem. Nenechejte nic náhodě a aplikaci pravidelně opakujte. Rýmu jste také nedostali během 2 minut. Je třeba se svému tělu věnovat, aby vám mohlo zase dobře sloužit. V případě těchto chřipkových onemocnění je častým výsledkem po odhoření svíce bílý prášek – značí různé druhy bakterií, virů či otoků.

  • Natažený sval

Au – ano to je to místo, kam svíci přiložíte. Doporučuji zvolit větší velikost – třeba svíci M – má větší dosah. Natažený sval se mohl stát z několika důvodů. Ano jistě, tahali jste něco těžkého, špatně jste se natáhli. To je sice pravda, ale zároveň jste místo měli dlouhodobě energeticky oslabené. Věnujte všem částem stejnou pozornost. Dostaňte se se svalem zpět do komunikace. Snažte se myslet na to, jak bolest odeznívá s ubývající svící. Sahejte po ukončení rituálu právě na místo, které Vás bolelo. Uvědomte si, že jste jednotný celek složený z mnoha kousků, které spolu vzájemně musí komunikovat.

  • Nastartování imunitního systému

Jedná se o aplikaci několika svící na různá místa. Taková očista.

Jako první a nejdůležitější krok je rozproudění lymfatického systémů. Lymfa hraje v našem životě důležitou transportní roli. Míza proudící v lymfatickém systému odvádí nepotřebné látky a zároveň transportuje bílé krvinky, které se podílejí na obranyschopnosti organismu. Lidé, kterým lymfa funguje špatně, mají často sklony k agresím, stresu a projevem na kůži může být například celulitida.

Nejlépe ji podpoříme přes reflexní bod. Svíci přiložíme na levou ruku. Bod naleznete tak, že když ruku rozložíte, vytvoří vám oblast mezi palcem a ukazováčkem malou jamku. Když palcem pohybujete, bude se kůže v této oblasti natahovat jako taková blána. Právě to je to místo. Bod naleznete i u nohy a to v oblasti za palcem na úrovni hlavičky nártní kosti. Na ruce je to ale přeci jen pohodlnější.

Jako druhý bod našeho zájmu bude pupík. Pro mě osobně je to srandovní, je to takové citlivé a lechtivé místo, výsledkem je však odstartování hubnoucího efektu. Nezapomeňte však na vhodnou úpravu stravy.

Poslední a nejdůležitější část je podpora imunitního systému. Svíci zvolíme svíci velikosti S a aplikujeme ji napravo od srdce ale co nejblíže brzlíku. Právě tam je místo pro posílení naší imunity nejvýznamnější a nejsilnější.

  • Emoční vztahy a strach

Ano i emoce se dají řešit skrze svíce. Nejlépe se nám to podaří skrze meridiánová zakončení. Meridiány jsou dráhy, přes které proudí životní energie.

Pro zbavení strachů je velmi podstatná dráha ledvin, která proudí od nohy k hrudníku. Častým fyzickým projevem může být plynatost, průjmy nebo otoky dolních končetin. Strach může být i příčinou špatné dráhy močového měchýře. Takový člověk má problémy s hospodařením vody ve svém těle.

Hněv je zase příčinou zablokované dráhy jater. To se může projevit častými bolestmi očí, nechutenstvím nebo kožními vyrážkami.

nehodnoceno

Předchozí související články

30. květen 2017 - Vaše životní číslo, které si spočítáte z data narození, je zároveň klíčem k osobnímu frekvenčnímu kódu, který odpovídá vibraci duše. Jelikož nežijeme v ideálním harmonickém světě, je nutné se jím řídit. V opačném případě můžeme podléhat destruktivním vlivům kalendářního systému, který je v rozporu s přirozeným kosmickým řádem. Pokud chceme pochopit...
17. květen 2017 - Mnoho z nás má potíže se žaludkem. Po téměř jakémkoliv jídle se cítíme velmi těžce, máme nafouklé břicho, nejsme vůbec v pohodě. A když žaludek občas zabolí, nemůžeme se pak soustředit vůbec na nic. Pokud Vás trápí výše uvedené, máme pro Vás tipy, jak dosáhnout úlevy za pomoci přírodních prostředků.
12. květen 2017 - Který přírodní přípravek na hubnutí funguje stoprocentně? Tuto otázku z úst našich zákazníků slyšíme velmi často. A my doporučujeme námi ověřené produkty, které fungují především v synergii. Tedy ve vzájemné součinnosti.
10. květen 2017 - Cukrovkáři a všichni ti, kteří mají potíže se slinivkou, mají často za to, že jejich nemoc již bude celoživotním údělem. Nemusí tomu tak být. Existuje celá řada bylinek, které dokáží od nemoci velmi zásadním způsobem ulehčit.
9. květen 2017 - Poté, co Vám lékař naměří vysoký tlak, obvykle následuje předepsání léků. V lepším případě dobře míněná rada, ať změníte životní styl, protože ten stojí za hypertenzí. Jenže co když žijeme poměrně zdravě a přesto nám tlak skáče, jak se mu zlíbí? Nemusíme hned sáhnout po syntetických lécích, na snížení tlaku existují spolehlivé přírodní prostředky. ...
8. květen 2017 - Díváte se na film a zahlédnete tvář známého herce. To je přece... Tma, modrá smrt, řekl by ajťák. Ani za nic si nemůžete vybavit jeho jméno. Zatímco v počítači paměť vyměníte, v hlavě nikoliv. Zbývá jediná možnost – díry opravit za pomoci tisíce let prověřených přírodních prostředků. Vyjmenujeme si ty nejúčinnější.
22. květen 2015 - Je až s podivem, jaké zásadní informace o úspěchu alternativní medicíny ukrývá Národní lékařská knihovna Spojených států amerických. Třeba o výzkumu účinků původně jihoamerické léčivé byliny Chanca Piedra k léčení nefrolitiázy, což není nic jiného než přítomnost kamenů v ledvinách a močových cestách.
21. květen 2015 - Američtí indiáni moc dobře věděli, čím zahnat bolest hlavy. Bylinným "aspirinem". A sice fialkou, která obsahuje kyselinu salicylovou. Jenže na rozdíl od známé bílé tabletky, která obsahuje její derivát kyselinu acetylsalicylovou, je ta „fialková“ vyrobená naprosto přírodním způsobem.  
18. květen 2015 - Pyl. Všude nyní poletuje, letos více než obvykle. Pomalu, ale jistě se snáší úplně na všechno. A hlavně na vás. Do vašich nosních dutin, do dýchacích cest. Začíná záchvat. V tuto chvíli se chytnete čehokoliv, co vám pomůže. Záleží ovšem, co máte po ruce. Zda klasický lék anebo spásu z přírody.
14. květen 2015 - Auvajs, ten palec u nohy ukrutně bolí! Pokud vás náhle zasáhla takto prudká bolest, aniž byste se zranili, s největší pravděpodobností máte dnu. Právě palec u nohy bývá prvním terčem této zákeřné formy artritidy. Zatímco lékař vám předepíše zásadní úpravu jídelníčku a léky, příroda to druhé jmenované nahradí svými poklady. Od třešní přes šťávu z al...
11. květen 2015 - Len odjakživa provázel lidstvo na pouti životem. Ať už jako surovina pro výrobu plátna, přísada do provazů, strun, rybářských sítí či plachet. Všechny výrobky ze lnu jakoby napovídaly, v čem se ukrývá největší síla plodnosti lněného semínka jako potraviny. Něco zachytávat či jistit. V případě lněného oleje se jedná o jeho schopnost udržet srdce zdr...
banner
Aktuální video
Anketa
Kterou superpotravinu máte nejraději?
20%
15%
16%
12%
12%
12%
13%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteTajný recept kardiologů proti všem nemocemMaca umí upravit hormonální nerovnováhuPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Úžasné město bez politiků, náboženství a penězProč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekProkázáno: Chemoterapie neléčí, ale zabíjíPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Kokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Cizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životNaklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciÚzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruJak si můžeme uvolnit zablokované čakrySlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciBylinný zázrak má jméno kotvičníkŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiZázvor je 10000x silnější než chemoterapieJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Jak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeRecept na prastarý domácí sirup proti kašliSnižte krevní tlak za 5 minut a bez lékůLichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Brečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníDeset základních kroků ke zvládnutí telepatieŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatChlorella a její prokázané zdravotní přínosyVilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskCo si různá znamení horoskopu neumí přiznat?Naše kočka vidí, co my ani nemůžemeVýznam bolesti v různých částech tělaUmírající těsně před smrtí navštěvují mrtví lidéOregano vyčistí plíce od prachu, plísně i bakteriíStaré duše a dokončení cyklu reinkarnaceDračí krev v sobě ukrývá přírodní léčivou síluJak si rychle pomoci, když vás zcela ochromí dnaJaponky netloustnou a žijí nejdéle na světěWi-Fi ničí spánek, mozek, srdce a plodnostTři recepty na tři zdravé bylinkové sirupyNibiru dorazí v roce 2017 do sluneční soustavy23 způsobů, jak rozpoznat křišťálové dětiEdgar Cayce: O reinkarnaci duší AtlanťanůKurkumová limonáda, ideální proti depresiCo bychom měli vědět o své krevní skupiněVědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (1)Jak v pěti krocích zvládnout detoxikaci jaterKdyž hormony zlobí, pomohou bylinky ze světaVodu vám zaručeně vylepší minerál šungitPsi nám rozumí lépe, než jsme si mysleliČím se vyznačuje skutečně probuzená dušePyramida funguje, i když vědci nevědí, proč12 věcí o prdění, které jste možná nevěděliSvaté zvonění v uších je darem, nikoliv prokletímJak si vzpomenout na své minulé životy?Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocíchLéčivá síla kočičího předení má dlouhou historiiSociopat versus psychopat: Jaký je rozdíl?
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.