Proč předsevzetí nefungují a jsme nemocní

30. květen 2017

zobrazeno 6918x

Sponzoruji svou inspiraci

Vaše životní číslo, které si spočítáte z data narození, je zároveň klíčem k osobnímu frekvenčnímu kódu, který odpovídá vibraci duše. Jelikož nežijeme v ideálním harmonickém světě, je nutné se jím řídit. V opačném případě můžeme podléhat destruktivním vlivům kalendářního systému, který je v rozporu s přirozeným kosmickým řádem. Pokud chceme pochopit, jakou souvislost má naše životní číslo s každodenním životem, je zapotřebí nejdříve pochopit podstatu manipulace s časem.

banner

Vše, co má číselnou posloupnost, je kódem. Může být natolik komplikovaný, že nejsme schopni ho rozpoznat. Pokud například víme, že Fibonacciho posloupnost je vzorem pro tvorbu v přírodě, tak ona sama je fyzickým obrazem velmi rozmanitého kódu, jehož základem je právě Fibonacciho řada. Jediným případem skutečně přirozeného řádu je přítomnost, která není výsledkem žádné posloupnosti.

Podstatou existence této reality je odpojení od přítomnosti zavedením vnímání času. Pokud bychom byli schopni žít bez počítání hodin a kalendáře, žili bychom i v tomto fyzickém světě mnohem více spjatěji s neustálou přítomností. Pravděpodobně bychom se dožívali ve zdraví pro nás nepředstavitelně vysokého věku. Jenže toho schopni a především ochotnit nejsme, a proto potřebujeme k životu kalendář.

V současnosti používáme disharmonický gregoriánský kalendář, což je reformovaný juliánský a předtím starořímský kalendář, s nestálým počtem dnů v jednotlivých měsících a doplňováním jednoho dne v přestupném roce.

Do již tak složitého systému vnášíme další zmatek pravidelným zaváděním a rušením letního času. Takže náš život je odrazem tohoto záměrného chaosu, udržovaného v minulosti mimo jiné z náboženských důvodů kvůli pravidelnému rozdělení roku na svátky a slavnosti. Když vezmeme v úvahu ještě vliv počasí a genetické zátěže, 130-ti let, na které je lidské tělo naprogramováno, se dožít nemůžeme ani náhodou.

Harmonický systém 13x28

Pokud bychom používali harmonický systém 13 měsíců x 28 dní, bez doplňování dnů v přestupných letech, za 72 let by se nám posunula roční období o jedno.

Tento posun by nastal postupně a plynule. Žili bychom v souladu s přirozeným životním principem.

Podstata manipulace s časem spočívá v narušování vnitřních hodin každého člověka, které jsou postavené:

a) na frekvenci čísla 9 (povšimněte si těhotenství také trvá 9 měsíců).

b) na periodě 28 dní (viz. ženská menstruace - cyklus zrození)

Průběh manipulace během roku

Po restartování oslavami Nového roku leden probíhá harmonicky až do okamžiku, kdy přirozený tok času narušíme impulsem v podobě přidání tří dnů na konci měsíce. Takže leden má disharmonických 31 dní namísto harmonických 28.

Poté následuje opět návrat k přirozenému toku času, když únor má 28 dní. Až na výjimku, když ho jednou za čtyři roky prodloužíme o jeden den. Paradoxně nám zkrácený únor dnes může připadat krajně nezvyklý. Ano, odvykli jsme si.

Přidáním 3 dnů na konci března své vnitřní hodiny zmateme definitivně a pokračujeme v tom dál až do Vánoc.

Ty jsou úmyslně stanoveny na konec roku, abychom k nim směřovali svou pozornost, vyvrcholenou taktéž pevně nařízenými oslavami Silvestra a Nového roku, kdy dojde k našemu opětovnému resetování. A jedeme pak zase na novo.

Jenže ve vleku takto zmateného kalendáře jsme ochuzeni o pocit blažené přítomnosti, a proto stárneme závratným tempem nadměrným fyzickým, duševním a mentálním opotřebením.

Dítě žije přítomností, dokud mu ji neodcizíme

Když se dítě narodí, nechápe pojetí času a tak jej ani nevnímá. Jen podvědomě, protože je od narození až do své smrti spojeno se svými rodiči, kteří se ale kalendářem řídí spolehlivě.

Žije přítomností až do okamžiku, kdy si za nátlaku rodiny a společnosti začne čas uvědomovat - už jen slavením narozenin. Pevně ho zakomponuje do svého života. Společnost dítě pohltí jako svou součást. Tento okamžik je zároven spuštěním amnézie, kdy si z období před tímto symbolickým zatažením opony pamatujeme jen záblesky, tzv. flashbacky.

Ve skutečnosti však onu oponu zatahujeme v našem životě nesčetněkrát. Z toho zákonitě vznikají v našem podvědomí a nevědomí konflikty, které se pak odrážejí v našem zdraví.

Současné zdravotnictví se snaží řešit pouze následky. Tím ale jen spouští nepředvídatelný spirálovitý řetězec příčin a následků, které se ovlivňují také paralelně. Výsledkem je pak v lepším případě doživotní závislost na zdravotnickém systému. V horším totální rozklad organismu.

Aby k tomuto katastrofickému scénáři nedošlo, je zapotřebí najít prvotní přičiny výše zmíněných konfliktů v podvědomí a nevědomí.

Je možné je odhalit za pomoci vhodně zvolené analytické terapie.

georg

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

nehodnoceno

Předchozí související články

17. květen 2017 - Mnoho z nás má potíže se žaludkem. Po téměř jakémkoliv jídle se cítíme velmi těžce, máme nafouklé břicho, nejsme vůbec v pohodě. A když žaludek občas zabolí, nemůžeme se pak soustředit vůbec na nic. Pokud Vás trápí výše uvedené, máme pro Vás tipy, jak dosáhnout úlevy za pomoci přírodních prostředků.
12. květen 2017 - Který přírodní přípravek na hubnutí funguje stoprocentně? Tuto otázku z úst našich zákazníků slyšíme velmi často. A my doporučujeme námi ověřené produkty, které fungují především v synergii. Tedy ve vzájemné součinnosti.
10. květen 2017 - Cukrovkáři a všichni ti, kteří mají potíže se slinivkou, mají často za to, že jejich nemoc již bude celoživotním údělem. Nemusí tomu tak být. Existuje celá řada bylinek, které dokáží od nemoci velmi zásadním způsobem ulehčit.
9. květen 2017 - Poté, co Vám lékař naměří vysoký tlak, obvykle následuje předepsání léků. V lepším případě dobře míněná rada, ať změníte životní styl, protože ten stojí za hypertenzí. Jenže co když žijeme poměrně zdravě a přesto nám tlak skáče, jak se mu zlíbí? Nemusíme hned sáhnout po syntetických lécích, na snížení tlaku existují spolehlivé přírodní prostředky. ...
8. květen 2017 - Díváte se na film a zahlédnete tvář známého herce. To je přece... Tma, modrá smrt, řekl by ajťák. Ani za nic si nemůžete vybavit jeho jméno. Zatímco v počítači paměť vyměníte, v hlavě nikoliv. Zbývá jediná možnost – díry opravit za pomoci tisíce let prověřených přírodních prostředků. Vyjmenujeme si ty nejúčinnější.
22. květen 2015 - Je až s podivem, jaké zásadní informace o úspěchu alternativní medicíny ukrývá Národní lékařská knihovna Spojených států amerických. Třeba o výzkumu účinků původně jihoamerické léčivé byliny Chanca Piedra k léčení nefrolitiázy, což není nic jiného než přítomnost kamenů v ledvinách a močových cestách.
21. květen 2015 - Američtí indiáni moc dobře věděli, čím zahnat bolest hlavy. Bylinným "aspirinem". A sice fialkou, která obsahuje kyselinu salicylovou. Jenže na rozdíl od známé bílé tabletky, která obsahuje její derivát kyselinu acetylsalicylovou, je ta „fialková“ vyrobená naprosto přírodním způsobem.  
18. květen 2015 - Pyl. Všude nyní poletuje, letos více než obvykle. Pomalu, ale jistě se snáší úplně na všechno. A hlavně na vás. Do vašich nosních dutin, do dýchacích cest. Začíná záchvat. V tuto chvíli se chytnete čehokoliv, co vám pomůže. Záleží ovšem, co máte po ruce. Zda klasický lék anebo spásu z přírody.
14. květen 2015 - Auvajs, ten palec u nohy ukrutně bolí! Pokud vás náhle zasáhla takto prudká bolest, aniž byste se zranili, s největší pravděpodobností máte dnu. Právě palec u nohy bývá prvním terčem této zákeřné formy artritidy. Zatímco lékař vám předepíše zásadní úpravu jídelníčku a léky, příroda to druhé jmenované nahradí svými poklady. Od třešní přes šťávu z al...
11. květen 2015 - Len odjakživa provázel lidstvo na pouti životem. Ať už jako surovina pro výrobu plátna, přísada do provazů, strun, rybářských sítí či plachet. Všechny výrobky ze lnu jakoby napovídaly, v čem se ukrývá největší síla plodnosti lněného semínka jako potraviny. Něco zachytávat či jistit. V případě lněného oleje se jedná o jeho schopnost udržet srdce zdr...
banner

Zasílání novinek
Aktuální video
Anketa
V magazínu Energie života byste uvítali více článků z oblasti:
19%
16%
16%
12%
13%
12%
11%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteTajný recept kardiologů proti všem nemocemÚžasné město bez politiků, náboženství a penězMaca umí upravit hormonální nerovnováhuPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekProkázáno: Chemoterapie neléčí, ale zabíjíKokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Rh faktor negativní znamená mimozemský gen?Cizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životNaklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Úzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůSpirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruSlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemBylinný zázrak má jméno kotvičníkJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiZázvor je 10000x silnější než chemoterapieJak si můžeme uvolnit zablokované čakryJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Recept na prastarý domácí sirup proti kašliEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Lichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumBrečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníJak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskVilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníChlorella a její prokázané zdravotní přínosyDeset základních kroků ke zvládnutí telepatie
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.
Nakupte produkty za více než 500 Kč
a získejte dárek - životabudič MACA 100 gramů
v hodnotě 149 Kč ZDARMA.


dárkový kód: MACA100W