Nassim Haramein bývá často označován za nového Einsteina. foto: Pixabay

Fyzik Nassim Haramein a jeho teorie Všeho

24. říjen 2015

zobrazeno 21712x

Sponzoruji svou inspiraci

Už jste se někdy podívali na hvězdy a uvažovali o tajemství vesmíru? Přáli jste si někdy cestovat vesmírem kolem miliardy hvězd do jiné galaxie? Možná vás to překvapí, ale my sami vesmírem už cestujeme, protože samotná Země urazí 1600 kilometrů za hodinu. Takže jen tak někde netrčíme, jen si tohoto pohybu zkrátka nejsme vědomi.

banner

​Fyzici, zkoumající vesmír, jsou rozděleni do dvou skupin. Jedni jsou ve vleku svých předsudků a omezení, který jim diktuje jejich systém víry. Ti druzí mají systém víry postavený na přesně opačném principu – limity v mysli si žádné nestanovují, protože vnitřně chápou, že by se tak ochudili o nové převratné myšlenky, které ze starého nikdy vzejít nemohou. Odkud tedy vlastně pocházejí? Dobrá otázka, kterou si ovšem necháme na jiný článek.

Mnoho takových fyziků tráví svůj život na cestě k vyřešení kosmického kódu, aby přišli na samotnou strukturu a vnitřní logiku vesmíru. A pokaždé, když je takový vědec úspěšný v prokázání nový teoretických nápadů za pomocí experimentů, starý pohled na svět padá, rozptýlený na kusy. To se ostatně stalo Albertovi Einsteinovi a znovu také Maxovi Planckovi, otci kvantové fyziky. Tyto zásadní změny pokaždé vedou k vědecké revoluci, která proměňuje chápání reality. Kvantová teorie například tak zničila deterministický pohled na svět.

Determinismus je filosofické přesvědčení, že každá událost nebo stav věci, včetně každého lidského rozhodnutí je důsledkem předchozích událostí a stavů věcí, které zároveň nemohly způsobit nic jiného. Znamená to, že vývoj světa je dán jeho současným stavem (případně jeho stavem v kterémkoli bodě v minulosti) a absolutně platnými přírodními zákony. Existuje tedy pouze jedna možná budoucnost a je teoreticky zcela předvídatelná.

Tato filozofie je ovšem podřízena lineárnímu chápání reality, viz článek Čas neexistuje? Jak kdy a jak pro koho

Proto kvantová fyzika, která se spíše blíží pojetí reality, v níž čas ve skutečnosti neexistuje, je tomuto filozofickému směru vývojově nadřazená, protože je schopna vnímat a popisovat realitu mnohem hlubším způsobem. Ovšem kvantovou fyziku zřejmě brzy vystřídá další směr, opět přesnější a vnitřně lépe vystihující, protože chápe Všechno ve vesmíru jako nekonečné množství energií, které se navzájem od sebe liší úrovní svých vibrací. Svým způsobem to není nic nového, protože personifikovaným vyjádřením tohoto energetického systému je tarot, jehož původ a vznik je zahalen tajemstvím. Nikdo neví, odkud se vlastně vzal.

Konzervativní fyzici z první skupiny jsou od Einsteinových dob stále ve válce s kvantovými kolegy, protože odmítají přijmout nové poznatky. Samozřejmě se nabízí otázka, zda odmítají či spíše nejsou schopni, protože to neumožňuje jejich úroveň vnímání reality, která vězí právě v přílišné připoutanosti k lineárnímu uvažování.

Sám Einstein vždy odolával "kvantové podivnosti" a trval na tom, nám jen chybí údaje, pomocí nichž bychom byli schopni realitu vysvětlit i prostřednictvím klasické fyziky. Jak vidíme, i génius může (ale nemusí, viz Nikola Tesla) být obětí vlastního paradigmatu.

Zkrátka velmi často se stává, že nekonvenční pohled, který se dívá na věci ze zcela nové perspektivy, čeká na dosažení průlomu velmi dlouho. Na druhou stranu ono úsilí odolávat skeptickému protivenství tak prověří, nakolik je nová vize životaschopná a opět o něco blíže ke Zdroji.

Einsteinova teorie dostala nový rozměr

Fyzik Nassim Haramein začal tam, kde Einstein skončil, když umřel. Harameinova nová teorie má přezdívku "Einstein s torzí", jelikož bere v úvahu jak gravitaci, tak rovněž sílu rotace.

Klidně si tento okamžik poznamenejte do kalendáře, jednou o tom možná budete vykládat svým vnoučatům. Pokud tuto novou teorii mainstreamová věda přijme, což může trvat několik let, naši realita se tak změní doslova kvantovým skokem.

Fráze

„vše je propojeno“

„vytváříte si vlastní realitu“

„všichni jsme Jedno“

„jste světlo“

"vnímejte v souvislostech"

nabudou pro vás zcela nového významu poté, co si přečtete a pochopíte poznatky fyzika Nassima Harameina. Není možné tady shrnout vše, co Haramein prezentuje ve svých přednáškách. Jen tímto způsobem můžete dosáhnout hlubšího porozumění, malými a velkými „aha“ momenty.

Pokud je jeho teorie správná, dříve či později rozdrtí starý pohled na svět. Pokud jste na něj ještě nikdy nenarazili, můžete se připravit na kvantový skok v myšlení.

Nemusíte věřit ničemu. Pokud něčemu věříte, nic to nemění na skutečnosti, že svět je kulatý a nikoliv plochý. A další věc, kterou víme, že Země může být dutá. Pamatujete na bratry Wrighty? Všichni si mysleli, že jsou blázni, když prohlašovali, že jsou schopni létat. Takže stále si myslíte, že Nassim Haramein je blázen, protože postavil prototyp kosmické lodě, která bude schopna léta vesmírem mnohem rychleji, než si dokážete představit?

Meditace není to, co si myslíte, že je

Haramein posunul Einsteinovu teorii mnohem dál. Přišel s jednotnou teorií pole. Za publikovaný převratný článek "Kvantová gravitace a holografická hmota" obdržel cenu díky jednoduchému a elegantnímu řešení, které navrhl a experimentálně prokázal. Rovněž postuloval univerzální zákon, který definuje model uspořádání hmoty.

Jeho teorie spojuje kvantovou a klasickou fyziku do jednotné teorie Všeho. Mnoho mainstreamových vědců mu nemůže přijít na jméno, ale to se stávalo v historii již mnoha jiným revolucionářům. Byli zabíjeni, ignorováni nebo šíření jejich myšlenek bylo zakazováno, dokud nepřišla ta správná doba. Průlomová práce je často považována za šílenou. Vždy mějte otevřenou mysl.

"To je pouze začátek masivní revoluce ve fyzice a našeho vědeckého chápání reality." Nassim Haramein

Haramein vysvětluje svou teorií mnoho paranormálních jevů, jako je dálkové snímání nebo telepatie. Vysvětluje tajemné účinky zádrhelů v kvantové fyzice.

Matematicky prokázal, že všechny protony jsou propojené skrze samotnou strukturu vesmíru, vakua/pole nulového bodu/morfogenetického pole či jak to chcete pojmenovat. Tvrdí, že proton je vlastně miniaturní černá díra rotující rychlostí světla. Nicméně Haramein není prvním, který definoval, že můžeme čerpat volnou energii nulového bodu z vakua k napájení celé planety.

Díky jeho teorii pyramidy, Jing Jang symbol, květ života, spisy východních náboženství a dokonce i Starý zákon najednou dostávají smysl. Všechno je propojeno prostřednictvím geometrie a matematických rovnic. A mimochodem, lidská historie není určitě ta, o které jsme se učili ve škole.

"Máte přístup k extrémně velkému množství informací, když se díváte dovnitř. Držíte v sobě všechny znalosti,“ řekl Haramein o meditaci a zároveň to matematicky dokázal.

„Během naší historie, schopnost myslet jinak byla u založení všech inovací a společenských změn v našich kulturách. To platí zejména, pokud jde vědecké pochopení povahy světa a kosmu.“ Akademie rezonance

Nassim Haramein založil neziskovou rezonance Resonance Foundation, která má za cíl provádět výzkum v oblasti jednotné fyziky a vyvíjet technologií, na kterou se budou aplikovat výše zmíněné objevy při řešení některých z nejzákladnějších problémů lidstva. (zdroje: www.asayamind.com www.wikipedia.org a vlastní:-)

Parádní zkoumání nových obzorů přeje amber

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

nehodnoceno

Předchozí související články

21. říjen 2015 - Ukrajinští geologové se při vytýčení teorie, že Sfinga může být stará 800 tisíc let, řídili přísně vědeckými postupy. Zřejmě z tohoto důvodu jejich výzkum oficiálně skeptická akademická obec nezesměšňuje. Nicméně zastává jiný přístup, hojně používaný, když si skeptici nevědí rady s něčím, co by mohlo nabourat jejich pojetí světa – prostě tyto důkaz...
20. říjen 2015 - Jednou z nejzáhadnějších a nejtajemnějších památek na povrchu planety je bezesporu Velká sfinga v Gíze v Egyptě. Je to starověký monument, který dodnes mate výzkumníky již od dob jeho objevu. Nikdo zatím nebyl schopen přesně určit stáří Sfingy, protože o ní neexistují žádné písemné záznamy nebo jakékoliv zmínky v minulosti. Dva ukrajinští vědci již...
19. říjen 2015 - Játra (hepar) jsou největší žlázou trávicího systému a celého těla. Váží 1300 - 1700 gramů. Játra jsou uložena v pravé brániční klenbě, ke které jsou připevněna prostřednictvím vazivového pouzdra obalujícího jaterní hmotu. Na zevní, přední ploše jsou játra zřetelně rozdělena na pravý a levý lalok. Vnitřní, zadní a dolní plocha jater je rýhami ve tv...
6. říjen 2015 - Podle jedné z aktuálních teorií lidé s krví Rh faktorem negativním patří k mimozemským genetickým liniím. Rh faktor je skupina téměř padesáti antigenů, tedy speciálních bílkovin na povrchu červených krvinek, z nichž nejdůležitější je antigen D. Pokud jej máte, jste Rh pozitivní, pokud nikoliv, jste Rh negativní.
4. říjen 2015 - Zdá se, že podle výzkumu publikovaného v The American Journal of Gastroenterology, je pravidelná konzumace quinoy pro celiaky naprosto bezpečná. Quinoa, starobylé semínko neobsahující lepek, se často doporučuje jako součást tradičních bezlepkových diet. Dřívější laboratorní studie ale naznačovaly, že by pro celiaky nemusela být vhodná.
3. říjen 2015 - Studie o graviole publikovaná v říjnovém vydání Cancer Letter z roku 2012 způsobila rozruch mezi výzkumníky. Graviola je tropické ovoce, které zastavuje bujení nádorových buněk rakoviny slinivky. Vědci potvrdili léčebné účinky gravioly na rakovinu v laboratoři a na živé tkáni.
2. říjen 2015 - THC neboli tetrahydrocannabinol je nejznámější složka konopí. Známá je především díky své schopnosti způsobovat opojení z užívání marihuany. Vzhledem k tomu, že mnoho zdravotních odborníků považuje stav opojení za stinnou stránku, představuje THC také největší kontroverzi obklopující lékařské využití této rostliny. Zatímco si složky jako cannabidio...
1. říjen 2015 - U vegetariánů existuje obecně nižší riziko onemocnění rakovinou než u konzumentů masa. Neplatí to ale pro všechny formy nemoci, jak zjistila studie publikována v lékařské časopise British Journal of Cancer. Nicméně průzkum na 60-ti tisících lidech jasně prokázal, že vegetariány postihuje mnohem méně rakovina krve, močového měchýře a žaludku.
25. září 2015 - Vědci oddělení pro biologii rakoviny z kliniky Mayo na Floridě úspěšně přeprogramovali rakovinné buňky plic, prsou a močového měchýře zpět na normální zdravé buňky tím, že obnovili funkci, která jim brání nadměrně se množit.
22. září 2015 - Život v naší sluneční soustavě začal pravděpodobně na Marsu, ale zřejmě nějaká katastrofická událost jej zcela zničila. S tímto tvrzením přišli vědci z britské kosmické agentury v čele s výzkumníkem Lewisem Datrnellem. Domnívá se, že rané formy mikroskopického života se vytvořily na Marsu již před miliardou let, ale vlivem blíže neurčeného kataklyz...
20. září 2015 - Již na konci šedesátých let švýcarský lékař Hans Jenny (1904 – 1972) vydal knihu, v níž prokázal souvislost mezi zvukovými frekvencemi a naší realitou. Jeho objev, prokázaný laboratorními experimenty (viz video a kniha ke stažení v samotném článku) by mohl být základem léčení lidského těla za pomocí specifických tónů. Stejně tak by mohl být impulse...
15. září 2015 - Stanfordská univerzita a tajné služby však nejsou jedinými organizacemi potvrzujícími reálnost vzdáleného pozorování. Americký institut pro výzkum připravil ve svých aplikacích hodnocení vzdáleného pozorování. Nastínil, jak může vzdálené pozorování sloužit jako velmi mocný nástroj tajných služeb. Prověřil asi 80 různých publikací a stanovil, že tyt...
14. září 2015 - Shodou okolností měla zrovna provést průlet kolem planety sonda agentury NASA Pioneer 10. Před průletem byl Ingo schopný pozorovat zvláštní prstenec kolem Jupiteru, a to ještě před tím, než NASA pořídila jeho obrázky. Swann měl pravdu. Jak prohlásil, úspěšně vzdáleně pozoroval prstenec kolem Jupiteru. Tento výsledek byl publikován Stanfordskou univ...
13. září 2015 - V roce 1995 CIA odtajnila a schválila zveřejnění dokumentů. odhalujících její zapojení v programu vzdáleného pozorování, který probíhal na Stanfordském výzkumném institutu v Menlo Park v Kalifornii.
12. září 2015 - Dálkové snímání či jinak řečeno vzdálené pozorování lze definovat mnoha způsoby. Jedná se o schopnost jedince popsat místo vzdálené od jejich fyzické pozice až několik stovek tisíc kilometrů. Ačkoliv se podařilo tento jev prokázat, oficiální vědecké komunitě stále není jasné, jakým způsobem je to možné dosáhnout.
8. září 2015 - Vědci z Buckinhamské univerzity zveřejnili snímek, zobrazující mimozemský organismus, "bombardující" Zemi. Podle nich se jedná o důkaz, který podporuje teorii panspermie. Tedy mikroskopickou formu života, která existuje ve vesmírném vakuu a která může v hojném počtu zasít život na obyvatelných planetách jako je ta naše.
16. červenec 2015 - I když alkohol získal hanlivou nálepku metla lidstva, kvůli jeho nadužívání a zneužívání jako kterékoliv drogy, původně spíše platil za rituální nápoj. Měnil vědomí, pomocí čehož pak domorodí šamani po celém světě mohli komunikovat s duchy. To se ale bavíme o kvašených nápojích s příměsí různých bylin. Proč tedy metla lidstva v podobě alkoholismus?...
13. červenec 2015 - Dva vědecké výzkumy z poslední doby se zabývaly úspěšností dvou postupů při léčbě rakoviny. Zatímco jeden v boji proti onkologickým onemocněním zcela propadl, druhý naopak zazářil.
4. červenec 2015 - Američtí vědci před časem objevili, jak účinně zmenšovat zhoubné nádory. A sice pomocí speciálních látek, vpravených do těla pacienta a jejich aktivaci pomocí infračerveného světla. Není tajemstvím, že americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) již několik provádí výzkum, jak snížit vedlejší účinky chemoterapie a ozařováním za pomocí ...
21. červen 2015 - Živé buňky, tedy i lidské, jsou schopny přijímat a zpětně vysílat světelnou energie v podobě takzvaných biofotonů. K tomuto závěru na základě mnoha ověřených experimentů přišel již v roce 1970 respektovaný německý fyzik Fritz Albert Popp.
16. červen 2015 - Kanadští vědci z torontské univerzity zjistili naprosto úžasnou věc o avokádu. Tuky v něm obsažené dokáží účinně bojovat proti akutní leukémii a dokonce zastavit její růst. Zejména boduje proti její formě zvané myeloidní (AML), která je jinak smrtelná do pěti roků od určení diagnózy pro 90 procent pacientů nad 65 let.
8. červen 2015 - Lidé s krevní skupinou 0, tedy spíše extroverti, mají lepší vyhlídky, že neonemocní Alzheimerovou chorobou. S tímto závěrem přišli vědci z britské univerzity v Sheffieldu ve spolupráci s italskou nemocnicí v Benátkách. Jejich závěr se opírá o skutečnost, že lidé s krevní skupinou 0 mají více šedé kůry zejména v těch částech mozku, kterou nejdříve o...
7. květen 2015 - Pro náš zdravý životní styl je velmi důležité vybírat si zdroj vody, kterou pijeme. Čím je přírodnější, tím má více energie, a tím více ji přejímáme do svého těla. Ovšem také existují jednoduché metody, jak kvalitu takové vody ještě vylepšit. Jednou z nich je použití kamene zvaného šungit.
12. prosinec 2013 - Existuje mnoho cest, jak obnovit své zdraví. Jednou z velmi účinných terapií je pravidelný pobyt v relaxační pyramidě.
5. červen 2013 - Minulý týden jsme přinesli informace o novém typu vakcíny, který vyvinuly velké farmakologické firmy. Zdá se, že má na svědomí první úmrtí v důsledku nežádoucí vedlejších účinků. V podobě smrtelné nervové choroby, která se nazývá "Guillain-Barreho syndrom" (GSB).
31. květen 2013 - Zdá se, že jsme se díky neuvěřitelné aktivitě nadnárodní farmaceutické loby opět mílovými kroky přiblížili k "orwellovské vizi" našeho světa. Ve Spojených Státech se na všeobecný trh dostala zcela nová vakcína (a vůbec první svého druhu), která obsahuje geneticky modifikované bílkoviny získané z hmyzích buněk. Podle zpráv, které zveřejnila "Food an...
banner

Zasílání novinek
Aktuální video
Anketa
Kterou superpotravinu máte nejraději?
(Z tohoto počítače už bylo hlasováno.)
Chia
19%
Quinoa
14%
Maca
15%
Chlorella
13%
Spirulina
13%
Kotvičník
12%
Mladý ječmen
13%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteTajný recept kardiologů proti všem nemocemMaca umí upravit hormonální nerovnováhuPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Úžasné město bez politiků, náboženství a penězProč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekProkázáno: Chemoterapie neléčí, ale zabíjíPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Kokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Cizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životNaklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciÚzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruSlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciJak si můžeme uvolnit zablokované čakryBylinný zázrak má jméno kotvičníkŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiZázvor je 10000x silnější než chemoterapieJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Jak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeRecept na prastarý domácí sirup proti kašliLichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Snižte krevní tlak za 5 minut a bez lékůBrečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatDeset základních kroků ke zvládnutí telepatieVilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskChlorella a její prokázané zdravotní přínosyCo si různá znamení horoskopu neumí přiznat?Naše kočka vidí, co my ani nemůžemeUmírající těsně před smrtí navštěvují mrtví lidéOregano vyčistí plíce od prachu, plísně i bakterií
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.