Chlorella yaeyama. Foto: amber

Chlorella: konečně účinná pomoc, trápení odchází

12. duben 2015

zobrazeno 4827x

Chlorella buduje v lidském těle ochranné bariéry. Usměrňuje dobrou energii. Šikovně zacelí důsledky rozpolceného vědomí.

banner

Ano, chápete správně. I když najdete na internetu celou řadu účinků této sladkovodní řasy na fyzické tělo, o hlubokém vlivu na psychiku se již tak nehovoří. S přítelkyní a zároveň mou kolegyní bereme japonskou chlorellu yaeyamu už dva měsíce. Velmi rychle, už po několika dnech, jsme pocítili citelnou, ale zároveň pozvolnou úlevu a následnou úpravu trávicího procesu.

Když se nám podařilo trávení takto vyladit, začali jsme vnímat, jak se náš organismus znatelně regeneruje. Tento stav měl brzy silný vliv na naši psychiku. Ne nadarmo se říká „Jsi to, co jíš“. Ale my dodáváme „A jak trávíš.“ :-)

Co je vlastně chlorella?

Chlorella je sladkovodní řasa, zahrnující více než 20 druhů. Každý z nich se liší ve způsobu výroby. Mezi známé druhy patří vulgaris, ellipsoidea, saccharophila, pyrenoidosa a regularis, běžně využívané jako potraviny. Rozdíly mezi samotnými druhy se obecně považují za nevýznamné.

To se ovšem nedá říct o kmenech, na které se chlorella v jednotlivých druzích dále dělí. Kmeny se mezi sebou již zásadně liší, a sice složením výživných látek a účinkem na lidský organismus.

Přestože se chlorella zpracovává do tablet, jejich vlastnosti se i tak nadále zachovávají. Mnohé výrobky jsou totožného názvu, nicméně charakteristických účinků chlorelly nemusí některé kmeny dosáhnout.

Japonci, jo? :-)

Nejbohatší zkušenosti s kultivací chlorelly, speciálně druhem Vulgaris, mají Japonci. Již více než 40 let se v kooperaci s vědci z celého světa zabývají zvyšováním vstřebatelnosti chlorelly. Původně měly tablety schopnost absorpce mezi 50 až 60 procenty. V poslední době se však japonským vědcům podařilo zlehčit stravitelnost a zvýšit vstřebatelnost až na 82 procent. A to díky technologii sušení za nízkých teplot a narušením buněčné stěny chlorelly.

Pro představu, míra absorpce pro pečivo nebo rýži je mezi 80 až 85 procenty. Tyto hodnoty jednoznačně dokazují, že chlorella je zcela srovnatelná se základními potravinami.

Fukushima je 2 000 kilometrů daleko

Mnoho lidí má dnes obavy z japonských potravin z důvodu havárie v jaderné elektrárně Fukushima. Existují hned dvě zcela uzemňující odpovědi, které tento strach rozbíjí na padrť.

Za prvé chliorella vulgaris obsahuje růstový faktor CGF. Je to fyziologicky účinná látka používaná jako lék proti nemocím z radioaktivity po havárii jaderné elektrárny Černobyl v bývalém Sovětském svazu.

Za druhé ostrov Yaeyama, kde se chlorella v Japonsku mimo jiné pěstuje, se nachází vzdušnou čarou 2 000 kilometrů daleko. A sice u Taiwanu, z něhož chlorellu odebírá například multilevel marketing Green ways.

Rozdíl je v ceně

Ačkoliv kvalita je tudíž podobná, cena už nikoliv. Balení 300 gramů yaeayamy se dá pořídit na internetu do 1000 korun. Stejnné množství chlorelly od Green ways ovšem vyjde minimálně na 1 129 korun, ale spíše více.

Japonská chlorella yaeyama se na českém trhu téměř nevyskytuje. Jednou ze dvou výjimek a zároveň levnějším produktem je chlorella yaeyama od britské firmy 4rawer. Nadejte ji v nabídce eshopu Energie života, sekce 4rawer - Superfoods.

Tento obchod rovněž nabízí levnější verzi chlorelly z Číny.

zdroje: www.yaeyamachlorella.com
a vlastní :-)

 
nehodnoceno

Předchozí související články

4. duben 2015 - Mladý ječmen. Nejvíce skloňovaný na jaře, jelikož se v tomto období mnoho z nás odhodlá k detoxikaci. Jenže to nestačí. Vzhledem k prostředí, v němž žijeme, potravinám, které jíme, vodu, kterou pijeme, a ve stresu, v němž žijeme, bychom zelené potraviny v čele s mladým ječmenem měli konzumovat po celý rok. Už jen z důvodu, že mladý ječmen zásadně s...
banner

Zasílání novinek
Aktuální video
Anketa
K lékaři chodím:
20%
21%
20%
19%
19%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíTajný recept kardiologů proti všem nemocemBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteMaca umí upravit hormonální nerovnováhuÚžasné město bez politiků, náboženství a penězProč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Kokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyCizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Naklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Důkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruÚzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíSlinivku lze regenerovat přírodním způsobemSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyBylinný zázrak má jméno kotvičníkVědci netuší, proč Země mění svou vibraciŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Lichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumBrečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníZázvor je 10000x silnější než chemoterapieRecept na prastarý domácí sirup proti kašliVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatSpirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoJak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeVilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Chlorella a její prokázané zdravotní přínosyTři recepty na tři zdravé bylinkové sirupyOregano vyčistí plíce od prachu, plísně i bakteriíVodu vám zaručeně vylepší minerál šungitPyramida funguje, i když vědci nevědí, pročKurkumová limonáda, ideální proti depresiUmírající těsně před smrtí navštěvují mrtví lidéVědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (1)
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.
VÝPRODEJ S DÁRKEM,
KTERÝ VÁS NAKOPNE DO ŽIVOTA


CHIA semínka premium
1 kg jen za 99 Kč
(původně 129 Kč),
nejlepší na českém trhu, z Bolívie.

Nakupte produkty za více než 500 Kč
a získejte dárek - životabudič MACA 100 gramů
v hodnotě 149 Kč ZDARMA.

dárkový kód: MACA100W