Biolampy jsou sice velmi levné, otázka jejich dlouhodobého účinku na organismus zevnitř je ovšem velmi diskutabilní. Foto: www.sxc.hu/jvangalen
banner

Léčebný přístroj. Rozhodně ano, ale který?

3. červen 2013

Existuje celá řada léčebných přístrojů, které fungují na bázi léčení infračerveným či jiným světlem. Je to aktuální trend, kterým se dnešní lékařská věda ubírá. Účinky jednotlivých léčebných přístrojů jsou ovšem velmi rozdílné.

banner

Největší rozdíl je dnes mezi infračervenými lampami. Výrobci uvádějí, že jsou určené ke kosmetickému a terapeutickému ošetření mimořádně intenzivním infračerveným světlem, které proniká hluboko do pokožky. Následně se pak ve tkáních a svalech záření mění na intenzivní a velmi účinné teplo, které podporuje prokrvování a tím i proces uzdravování.

Tyto velmi levné a větší léčebné přístroje mají ovšem celou řadu zásadních nevýhod. V první řadě je to pouze lokální působnost léčby infračerveným teplem. Musíte si zkrátka sednout a nahřívat se. Další nevýhodou je omezený zdravotní účinek. Spektrum, které infračervená lampa vyzařuje, je příliš široké.

V praxi to znamená, že takový léčebný přístroj vás lokálně prohřeje, čímž může krátkodobě zásadně změnit vnímání bolesti, nicméně se svým účinkem zaměřuje pouze na příznaky, tedy bolest samotnou, neřeší ale samotné příčiny zdravotních problémů. Ty mohou být mnohem hlubšího charakteru, což infračervená lampa rozhodně nezvládne. V podstatě by se účinek mohl přirovnat k miniaturní infrasauně. Na chvíli zahřeje, ale posléze účinek odezní. V neposlední řadě spotřebovává velké množství energie, povětšinou 150 wattů a více.

Ovšem přímo nebezpečím jsou biolampy na bázi infračerveného světla, které vyzařují celé IR spektrum. Kromě IR-A (750 - 1500 nanometrů) rovněž IR-B a IR-C. Stejnou vlnovou délku, tedy vyšší než 1500 nanometrů, totiž zároveň vyzařují nemocné orgány a především tak nádory. V domnění, že tak budeme pomocí takové biolampy bojovat s onkologickým onemocněním, dosáhneme přesného opaku. Nádory budeme živit. Tyto lampy se proto nesmí použít v místech, kde je podezření na zhoubný nádor.

Tudíž zásadními přístroji pro skutečně efektivní terapií jsou pouze přístroje, které vyzařují infračervené spektrum o vlnové délce 750 - 1500 nanometrů. Ovšem i mezi nimi je jeden zásadní rozdíl. Kromě toho, že stejně jak biolampy opět působí pouze lokálně, mohou vás omezovat pohybem, protože vyžadují elektrickou zásuvku.

Z těchto léčebných přístrojů jsou nejzajímavější ty, které využívají jednu konkrétní vlnou délku. Záleží ale na její hodnotě, protože pouze jediná je shodná s velikostí krevních destiček, trombocytů. V případě použití správné vlnové délky je však nutno ještě vytvořit takzvanou stojatou vlnu, s níž se výběžky destiček dostanou do rezonance a kmitají, čímž vzniká teplo. To rozvádějí v krevním řečišti po celém těle a nastolují v organismu dokonalou tepelnou rovnováhu. Díky ní dochází ke stimulaci buněk, k razantnímu zlepšení vylučování odpadních látek z buněk a především k jejich totální obnově. Tedy k celkovému omlazení organismu. A to zevnitř.

Takové vlastnosti včetně absence nevýhod výše uvedených léčebných přístrojů, splňuje pouze jediný produkt. A sice henex české firmy BioHENEX, který funguje na bázi léčby infračerveným paprskem. Je to přístroj pro světelnou terapii třídy IIa, u kterého nejsou známé žádné kontraindikace. Je miniaturní, můžete jej nosit celý den, aniž by si toho někdo všiml. Spotřebovává minimum energie, protože nevyžaduje připojení do elektrické sítě kromě nabíjení. A především jej můžeme označit za skutečný léčebný přístroj, který má až překvapivé výsledky. Další informace o tomto léčebném přístroji najdete v sekci miniMEDIC.

Zakoupit jej můžete v eshopu Energie života.


banner
5,0

Předchozí související články

29. květen 2013 - Není snad dospělého člověka, kterého by někdy netrápily bolesti zad. Mnoho z nás ovšem trpí na záda dlouhodobě. Povětšinou saháme po uklidňujícím léku. Ovšem to je příliš vysoká cena za naše zdraví. Jakmile totiž přestane lék účinkovat, bolest je zpět a často ještě ve větší síle. Řešením je používání přístroje miniMEDIC2000gi, který funguje na bázi...
20. květen 2013 - Od fyziky až k uzdravování. Ovšem s využitím vědeckých a vlastních poznatků. Tak se by se jednoduše dala popsat životní cesta třiašedesátiletého Eugeniusze Motyky z Petrovic u Karviné. I když to neplatí docela, jeho hlavním domovem je německý Heidelberg.
17. květen 2013 - Těžká artróza kolenního kloubu. Dnes poměrně častá diagnóza znamenala před rokem pro dvaašedesátiletého Antonína Rosmana ze Štěpánkovic na Opavsku konec normálního života. Lékaři mu sdělili, že jeho jedinou šancí je kompletní endoprotéza. Od operace jej však zachránil léčebný přístroj miniMEDIC.
15. květen 2013 - Sedmadvacetiletá studentka stomatologie trpěla únavovým syndromem. Tak těžkým, že absolutně nebyla schopná dokončit studium. Lékaři jí provedli nejrůznější a zároveň velmi důkladná vyšetření, ale nemohli najít žádnou příčinu únavy mladé ženy.
13. květen 2013 - Dnešním vydáním uzavíráme náš seriál o pozitivních terapeutických účincích léčebných přístrojů miniMEDIC společnosti BioHenex. Poslední dva příběhy dokazují, že infračervené světlo, které přístroje vyzařují, léčí bez ohledu na věk pacienta.
10. květen 2013 - V minulém článku jsme popsali první dva konkrétní případy, kdy léčebné přístroje firmy BioHenex zásadně zlepšily zdravotní stav pacientů. Lékařce Heleně Paszkové díky MiniMEDICu zmizely nesnesitelné bolesti páteře, což ji přimělo k trvalejší spolupráci s firmou BioHenex, která přístroje vyrábí. Zároveň se jí tak otevřely dveře k případům, s nimiž s...
8. květen 2013 - Skutečnost, že léčebné přístroje firmy BioHenex mají pozitivní terapeutické účinky, potvrzuje rovněž pětaosmdesátiletá lékařka Helena Paszková ze Soběšovic na Frýdecko-Místecku. Když ji před více než třemi roky trápily nesnesitelné bolesti páteře po předchozí operaci, nevěděla, jak si už pomoci. Jako na zavolanou se jí do ruky dostaly noviny, kde s...
6. květen 2013 - Základním přístrojem je miniMEDIC2000gi, jehož prvního předchůdce vyrobil majitel firmy Biohenex a inženýr Eugeniusz Motyka již na začátku devadesátých let. Jeho dnešní podoba je proti původnímu prototypu značně modernizovaná, tudíž má mnohem silnější účinky.
3. květen 2013 - V minulých článcích jsme si popsali, jak široké terapeutické účinky má unikátní přístroj miniMEDIC. Připomeňme si, že dokáže léčit nejrůznější nemoci. Od nepříjemných zánětlivých stavů přes nesnesitelné bolesti nejrůznějších částí těla až po choroby pohyblivého aparátu. V dnešním vydání si stručně popíšeme, jak probíhá samotná výroba miniMEDICů.
1. květen 2013 - Unikátní přístroj MiniMEDIC dokáže léčit mnohé nemoci, diagnostikované za pomocí termoregulační diagnostiky (TRD). V minulém článku jsme popsali první část terapeutických účinků přístroje. Dnes si řekneme, s jakými dalšími chorobami si umí poradit.
29. duben 2013 - Pravidelné saunování přispívá k pevnému zdraví. Ovšem v kombinaci s použitím MiniMEDICu lze docílit několikanásobně lepších účinků.
26. duben 2013 - Určením naprosto přesné diagnózy pomocí termoregulační diagnostiky (TRD) vše nekončí. Firma BioHenex totiž zároveň nabízí unikátní přístroj, který umí zjištěné choroby léčit.
22. duben 2013 - Pokud vám chybí energie, většina z nás neodolá šálku vynikající kávy. Ovšem existuje také jiný způsob – MiniMEDIC energy.
banner
Zasílání novinek
Aktuální video
Přednášky a semináře
14. květen 2017
Zdraví se rodí v naší psychice, Astrovíkend Praha – Výstaviště Holešovice, Křižíkův pavilon Naučím vás, abyste si případnou disharmonii v těle určili sami za pomoci vlastních alternativních metod. Můžete tak odhalit příčinu přesněji než kdokoliv jiný, začátek 10.00
Anketa
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíTajný recept kardiologů proti všem nemocemBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteMaca umí upravit hormonální nerovnováhuÚžasné město bez politiků, náboženství a penězPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekKokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyCizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Naklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Vyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Quinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciSlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Úzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemBylinný zázrak má jméno kotvičníkJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskRecept na prastarý domácí sirup proti kašliBrečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Vilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníLichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatZázvor je 10000x silnější než chemoterapie
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.
CHIA 1 kg za 50 Kč v balíčku s MACA 250 g

CHIA semínka 1 kg za 129 Kč

QUINOA bílá 1 kg za 133 Kč

GOJI 1 kg za 333 Kč

MACA prášek 250g za 299 Kč

CAMU CAMU 100g 12% vitaminu C za 229 Kč

OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ 500ml za 199 Kč