MiniMEDIC stačí připnout na záda. Bolest pak podle intenzity a závažnosti příčiny postupně zmizí. Foto: Animal Farm

Na bolesti zad spolehlivě zabírá miniMEDIC

29. květen 2013

zobrazeno 4209x

Sponzoruji svou inspiraci

Není snad dospělého člověka, kterého by někdy netrápily bolesti zad. Mnoho z nás ovšem trpí na záda dlouhodobě. Povětšinou saháme po uklidňujícím léku. Ovšem to je příliš vysoká cena za naše zdraví. Jakmile totiž přestane lék účinkovat, bolest je zpět a často ještě ve větší síle. Řešením je používání přístroje miniMEDIC2000gi, který funguje na bázi léčby infračerveným světlem.

banner

Příčiny bolestí zad jsou různé. V první řadě je to špatné držení těla, což má často kořeny již v raném dětství. Zpravidla se na tom podílí vliv rodiny a nejbližšího okolí. Dítě prostě napodobuje vzory ze svého nejbližšího okolí včetně těch, které by zrovna jako příklad sloužit neměly. Čím později se správným držením těla začneme, tím hůře se tomu budeme odnaučovat.

Pokud se budeme dlouhodobě pohybovat velmi jednostranně, mohou se nám zkrátit či ochabnout vzpřimovače páteře, tedy zádové a břišní svaly.

Sedavé zaměstnání patří k největším viníkům bolestí zad. Pokud vynecháme nevhodnou židli, hrbení se za monitorem a vše budeme dodržovat, už jen samotné dlouhodobé sezení našim zádům příliš nepomůže, ba naopak. Samozřejmě kvalitní židle může mnohé změnit, ovšem často nás odradí vysoká cena, když se rozhodneme něco pro zdravé a pohodlné sezení udělat.

Jak se říká, každá práce má své. Ta fyzicky namáhavá je obvykle spojená se zvedáním těžkých břemen. Ale i v případě nižších vah se může taková práce projevit na zádech negativně, pokud je velmi jednostranná.

Stejně tak pobyt v nepříznivých klimatických podmínkách nám může přivést prochladnutí, což se může zákonitě projevit na zádech. Dlouhodobý stres má rovněž silný dopad. Stejně jako silná nadváha, kdy nadměrná hmotnost způsobuje silné zatížení páteře a tedy chronickou bolest.

Mnoho bolestí by se dalo odstranit pravidelným cvičením. A to nemluvíme rovnou o posilovnách. Už jen správné protahující cviky mohou být velmi účinnou prevencí. Pravidelné sportování, nikoliv ovšem extrémního charakteru, kde spíše hrozí úraz, je tím nejlepším lékem.

Ovšem pokud ani cvičení nepomáhá, je tady miniMEDIC2000gi. Máme s ním s přítelkyní osobní, velmi dobré zkušenosti. Pokud ráno vstaneme a cítíme se rozlámaní, připneme si miniMEDIC na bolavé místo a do půl hodiny je bolest pryč. Oba dva jsme měli dlouhodobé bolesti stále ve stejných místech. Po dvouměsíčním používání miniMEDICu můžeme říct, že bolest je zcela pryč. Paradoxně jsme si toho ani nevšimli. Aha, vždyť nás už nebolí záda:-)

V té chvíli jsme si uvědomili, jak vůbec člověk vnímá bolest. Když přestane, často si to ani neuvědomíme, protože se cítíme dobře. Ovšem pokud zase začne, hned o ní víme. Proto máme miniMEDIC stále po ruce, protože nemáme rádi bolest. Vy ano?

5,0

Předchozí související články

20. květen 2013 - Od fyziky až k uzdravování. Ovšem s využitím vědeckých a vlastních poznatků. Tak se by se jednoduše dala popsat životní cesta třiašedesátiletého Eugeniusze Motyky z Petrovic u Karviné. I když to neplatí docela, jeho hlavním domovem je německý Heidelberg.
17. květen 2013 - Těžká artróza kolenního kloubu. Dnes poměrně častá diagnóza znamenala před rokem pro dvaašedesátiletého Antonína Rosmana ze Štěpánkovic na Opavsku konec normálního života. Lékaři mu sdělili, že jeho jedinou šancí je kompletní endoprotéza. Od operace jej však zachránil léčebný přístroj miniMEDIC.
15. květen 2013 - Sedmadvacetiletá studentka stomatologie trpěla únavovým syndromem. Tak těžkým, že absolutně nebyla schopná dokončit studium. Lékaři jí provedli nejrůznější a zároveň velmi důkladná vyšetření, ale nemohli najít žádnou příčinu únavy mladé ženy.
13. květen 2013 - Dnešním vydáním uzavíráme náš seriál o pozitivních terapeutických účincích léčebných přístrojů miniMEDIC společnosti BioHenex. Poslední dva příběhy dokazují, že infračervené světlo, které přístroje vyzařují, léčí bez ohledu na věk pacienta.
10. květen 2013 - V minulém článku jsme popsali první dva konkrétní případy, kdy léčebné přístroje firmy BioHenex zásadně zlepšily zdravotní stav pacientů. Lékařce Heleně Paszkové díky MiniMEDICu zmizely nesnesitelné bolesti páteře, což ji přimělo k trvalejší spolupráci s firmou BioHenex, která přístroje vyrábí. Zároveň se jí tak otevřely dveře k případům, s nimiž s...
8. květen 2013 - Skutečnost, že léčebné přístroje firmy BioHenex mají pozitivní terapeutické účinky, potvrzuje rovněž pětaosmdesátiletá lékařka Helena Paszková ze Soběšovic na Frýdecko-Místecku. Když ji před více než třemi roky trápily nesnesitelné bolesti páteře po předchozí operaci, nevěděla, jak si už pomoci. Jako na zavolanou se jí do ruky dostaly noviny, kde s...
6. květen 2013 - Základním přístrojem je miniMEDIC2000gi, jehož prvního předchůdce vyrobil majitel firmy Biohenex a inženýr Eugeniusz Motyka již na začátku devadesátých let. Jeho dnešní podoba je proti původnímu prototypu značně modernizovaná, tudíž má mnohem silnější účinky.
3. květen 2013 - V minulých článcích jsme si popsali, jak široké terapeutické účinky má unikátní přístroj miniMEDIC. Připomeňme si, že dokáže léčit nejrůznější nemoci. Od nepříjemných zánětlivých stavů přes nesnesitelné bolesti nejrůznějších částí těla až po choroby pohyblivého aparátu. V dnešním vydání si stručně popíšeme, jak probíhá samotná výroba miniMEDICů.
1. květen 2013 - Unikátní přístroj MiniMEDIC dokáže léčit mnohé nemoci, diagnostikované za pomocí termoregulační diagnostiky (TRD). V minulém článku jsme popsali první část terapeutických účinků přístroje. Dnes si řekneme, s jakými dalšími chorobami si umí poradit.
29. duben 2013 - Pravidelné saunování přispívá k pevnému zdraví. Ovšem v kombinaci s použitím MiniMEDICu lze docílit několikanásobně lepších účinků.
26. duben 2013 - Určením naprosto přesné diagnózy pomocí termoregulační diagnostiky (TRD) vše nekončí. Firma BioHenex totiž zároveň nabízí unikátní přístroj, který umí zjištěné choroby léčit.
22. duben 2013 - Pokud vám chybí energie, většina z nás neodolá šálku vynikající kávy. Ovšem existuje také jiný způsob – MiniMEDIC energy.
banner

Zasílání novinek
Aktuální video
Přednášky a semináře
8. říjen 2017
Monoatomické zlato a jiné prvky pro zdravý život - již od starověku zasvěcenci věděli o velmi pozitivních účincích monoatomických prvků na lidské tělo. 32. ASTROVÍKEND Olomouc, Centrum Fontána – Horní náměstí 5, začátek 15.10
Anketa
V magazínu Energie života byste uvítali více článků z oblasti:
19%
16%
16%
12%
13%
13%
12%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteTajný recept kardiologů proti všem nemocemÚžasné město bez politiků, náboženství a penězMaca umí upravit hormonální nerovnováhuProč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Kokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Cizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Naklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíProkázáno: Chemoterapie neléčí, ale zabíjíJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Úzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativySlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciBylinný zázrak má jméno kotvičníkJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoZázvor je 10000x silnější než chemoterapieLichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumBrečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníRecept na prastarý domácí sirup proti kašliJak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojsk
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.
Nakupte produkty za více než 500 Kč
a získejte dárek - životabudič MACA 100 gramů
v hodnotě 149 Kč ZDARMA.


dárkový kód: MACA100W