I když se dnes pojem ovce skloňuje jako výraz pro hloupého a naivního občana, který věří lžím, přesnější by bylo označení "robotická ovce", protože to lépe vystihuje neschopnost takového člověka přijímat vyšší programy. Nebyl totiž k tomu naprogramován. foto: Pixabay

Vyšší logika: Principy vládnutí mocných

22. listopad 2015

zobrazeno 5147x

Sponzoruji svou inspiraci

V každém z nás je skeptik. Záleží jen, jaké pozornosti se mu od nás dostane. Skeptik je to hmotné v nás, které nevěří v nehmotné, jelikož to není možné, protože hmotné je tvořeno nehmotným, tedy tím, co nás přesahuje. A čím méně si to uvědomujeme, tím více upadáme do iluze, tudíž mnohem snadněji se dá s námi globálně manipulovat.

Abychom tomuto na první pohled nesmyslnému blábolení lépe porozuměli, musíme jít do podstaty oné skryté manipulace, která spočívá ve využívání skrytých významů jednotlivých slov, protože ta jsou klíčem k naší duši. Vědci z ruské akademie věd již prokázali, že struktura našeho genetického kódu, tedy DNA, může být spojená s každou existující lidskou řečí, aniž bychom si to uvědomovali. Stručně řečeno slova, která používáme, jsou tak klíčem k naší duši. Pokud elity používají určitá slova, po jejichž původnímu významu vůbec nepátráme, snadno nás tak uvrhnou do svých osidel, aniž bychom si toho všimli. To ale není vše.

banner

Jelikož DNA je podle zjištění ruských vědců přijímačem a vysílačem zároveň, můžeme si směle položit otázku – s čím nás tedy DNA ve skutečnosti spojuje? Odpověď je velmi prostá – DNA je spojením mezi duchem, přebývajícím ve vyšších světech a naší fyzickou osobností v tomto světě. DNA je synonymem pro duši, je jejím matematicko-lingvistickým vyjádřením.

A jelikož příkazy přicházejí vždy ze shora, protože je to pro fungování lidské bytosti naprosto přirozené, vládci Země využívají tohoto principu k ovládání mas. Chápete správně – pouze napodobují vyšší moc, i když nejsou a nemohou být vyššími. Naučili se jen pár levných triků, kterými se daří lidstvo oblafnout.

Klasická lest - otočka o 180 stupňů

Třeba nás ovládají základním falešným programem, že když jim přestaneme sloužit, tak zemřeme. Jenže ve skutečnosti je to přesně naopak – oni zemřou, když jim přestaneme sloužit, protože nebudou mít koho ovládat. Povšimněte si prosím onoho jednoduchého triku, jak zakrýt pravdu – převrátíte ji o 180 stupňů, abyste odvedli pozornost od vás samotných.

To je ale pouze taková povrchní legrácka, kterými nás zásobují skrze média, která různí oligarchové vlastní, každý den. Jejich praktiky jsou mnohem rafinovanější, protože manipulují s naší DNA právě prostřednictvím slov, do nichž vkládají skryté významy.

Vezměme si například slovo vláda. Upírají se k ní často naše zraky, jelikož řídí naše životy. Tedy alespoň si to myslíme. Základem slova vláda je „vlad“. Jiných slov se stejným základem moc nenajdeme. Respektive jedno jediné - jméno. Vladimír. Třeba Iljič Lenin – největší vůdce všech robotů, pracujících na vrchnost. Nebo Vladimír Putin. Ten má navíc ještě po otci druhé jméno Vladimirovič. Není divu, že má v Rusku tak zásadní postavení. V každém jazyce existuje mnoho slov, jejichž prostřednictvím elity manipulují s davy.

Dá se tak jednoduše dá o-vláda-t mnoho lidí, aniž by o tom věděli, jelikož je jim vkódováno do jejich duše například pojem „velký vůdce, bez něhož bychom se neobešli a který nás řídí.“ Nebo ho můžeme klidně i nenávidět, ale i to plní svou funkci, protože svou pozorností danému subjektu věnujeme svou energii. Že byste na to nenaletěli? Ale o vás přece vůbec nejde, navíc o tom ani nemusíme vědět, jelikož jsme tento program zdědili po svých rodičích, kteří tomu věřili a tím to přenesli na nás.

Mnohdy byli vychováni v křesťanských církvích, přičemž jejich chrámy a katedrály často stojí na takzvaných silových liniích Země. Tudíž programy, které církev šířila, se do nich často nasákly až do morku kostí. Jejich DNA převzala tento manipulativní program, který jsme poté všichni zdědili.

Když si vezmeme modlitbu „Otče náš, jenž si na nebesích“, ke komu se vlastně lidé modlí? Vzhledem ke skutečnosti, že nekonečný stvořitel se nachází všude, ne jen na nebesích, z nichž přicházely vyspělé bytosti, ale z masa a kostí, vydávající se za bohy? Jejich moc posléze pozemské linie vládnoucích kast jen začaly napodobovat, jak je již zmíněno v úvodu článku.

Zatímco původně bylo řízení lidstva zcela otevřené – v podobě vyvolené šlechty – později přes zednáře, kteří se ještě na konci 19. století zcela otevřeně deklarovali svou moc, dnes se již schovávají pod pláštíkem anonymity. Byli k tomu donuceni, protože přímé řízení ze shora čím dál více dráždí. To však neznamená, že mezi politiky zednáři nejsou. Ba naopak, jen to o nich nevíme. A funguje to všude, i v českých reáliích - Bude zednářská vláda? Babiš a Sobotka se pozdravili zednářským stiskem ruky. Podívejte se.

Demokracie = skrytá diktatura

Když přímá diktatura již přestala vyhovovat svému původnímu účelu, přistoupilo se k takzvané demokracii, která je pouze skrytou formou diktatury. Stačí totiž tímto primitivním způsobem infikovat alespoň jednu třetinu voličů – robotů, kteří ve své slepé naivitě (jsou to roboti) pak mohou nákazu šířit dále.

Jestli vám to připadá stupidní, máte naprostou pravdu. Na primitivní obyvatelstvo ani nemůžete vyrukovat s nějakými moudry – proto jsou reklamy „pitomé“, protože jedině takovým roboti rozumějí – respektive snadnou se nahrávají jako programy do jejich podvědomí. Označení „stupidní“, „primitivní“ a „pitomé“ prosím neberte jako hanlivé, jen pouze určující a označující daný stav.

Geniálnost je v něčem jiném. Nikdo by totiž nevěřil, že se celá společnost dá snadno ovládat jen přes její část, kterou tvoří právě roboti. Slepí roboti.

Jak toho vlastně vládci dosáhli, že se jim podařilo mezi nás infiltrovat roboty, aniž bychom si toho všimli? Nijak, jsou to jen pozůstatky geneticky upravených primitivních primátů, kterým se trpělivě vštěpovalo do DNA základní pravidlo: „monkey see, monkey do – opice vidí, opice dělá.“ A neodmlouvá svému pánovi. Původně tak kopala zlato, posléze uhlí, dnes pracuje v nadnárodních montovnách.

A jelikož v opičích tlupách vždy vládl silný samec, tak se tímto nepsaným pravidlem roboti řídí i nadále. Zatímco v džungli byl dominantní samec silný kvůli svalům, dnes je to kvůli penězům. Což je to stejné, protože moc a peníze jdou spolu ruku v ruce jako sestry.

Ovšem moc vyžaduje velmi mnoho energie. Každý vládce proto potřebuje nejdříve ovládat hlásnou troubu, tedy média, aby zvyšoval svůj podíl na moci. A posléze mu zbývá jen svatý grál moci. Všichni až na výjimky jsme závislí na energiích. A teď nemám na mysli ty skeptiky zpochybňované, ale velmi reálné v čele s potravinami, posléze ropou, plynem a elektřinou. Ta je mnohdy klíčová. Pokud největší energetické firmy stále vlastní či spoluvlastní stát, oligarchové, trpící sexuální úchylkou v podobě touhy řídit vše a všechny, pro převzetí hybných pák tak vlastně do politiky jít prakticky musí.

Konkrétní český příklad skryté manipulace – Andrej Babiš

Abychom byli konkrétní a zůstali v Česku, rozebereme si typický, byť po česku poněkud minimalistický příklad v podobě Andreje Babiše. Proč šel do politiky? Pod pláštíkem boje proti korupci, i když je její součástí, ale v megarozměru, se dostal do vlády za jediným účelem – ovládnout ČEZ a znárodnit Unipetrol, který se zabývá rafinérskou a petrochemickou výrobou.

Mocný muž se nikdy nespokojí s tím, co už má

Přestože je to pro mnohé z nás nepředstavitelné, že někdo má moc a přitom chce ještě více moci, je tomu tak. Odjakživa bylo, je a otázkou jen zůstává, zda bude. Respektive určitě bude, ale možná na zcela jiné planetě. Pokud ovšem budeme my sami lidé chtít.

Průpovídce, že někdo mocný a bohatý zároveň již nemá potřebu dále hromadit moc a majetek, většinou věří právě tito lidé. Musí tomu věřit, protože pokud by přestali, celý svůj dosavadní život by zákonitě museli prohlásit za zbytečný.

A to neudělá nikdo z nich. Zůstat stát na místě, že mají dost, tak nemohou, protože styl jejich života to zcela vylučuje. Celý život hromadili a tak v tom musí pokračovat i nadále.

Taková je jejich karma, pro níž se rozhodli už mnohem dříve, než si to sami uvědomili. Pokud vůbec si to uvědomili. Protože pokud by si to skutečně uVědomili, nikdy by nemohli konat tak, jak konají.

Zatímco Babiš jako ministr financí má nyní pod sebou všechny české firmy, které nyní může dusit daňovými obstrukcemi přes finanční správu, když ovládne ČEZ, konečně se mu splní tajný sen mít všechny na drátkách. Včetně těch, kteří o jeho typicky mocnářské úchylce vědí. Ale nebude jim to nic platné, o to slastnější opojení AB bude.

Jenže i v takové zdánlivě bezvýchodné situaci se dá vždy najít řešení. Stačí najít pár slabostí, na jejichž zamaskování nebudou média a hlavně peníze, kterými disponuje, jednoduše stačit. Takový Agrofert zase toho tolik nevydělá. Své produkty totiž prodává pouze oné části zmanipulované společnosti. Kdo jiný by tyto „nepotraviny“ taky jedl, že? Vědomější zbytek národa totiž preferují jiné zdroje, nevyjímaje malých obchodníků, kteří zboží Made in agrofert mnohdy nevedou. Proto taky Babiš proti nim vytáhl EET, jen tak na okraj.

Naštěstí Babiš v boji o ovládnutí oné zlaté robotí části zapomněl, že proti němu stojí zbylá, nikoliv bezvýznamná masa, která se začíná probouzet. A které stačí jen najít několik slabin, na které budou vytrvale poukazovat a díky tomu se nejen Babiš, ale všichni oligarchové, toužící býti bohem, mohou složit jako vesnická kadibudka. A když si probuzení něco uvědomí, zapíšou si to do své DNA, začnou to rovněž vysílat do celonárodní sítě, podobně jako již dnes čím dál více lidí nevěří, že za útoky v Paříži nestojí Islámský stát, ale zpravodajské služby, které jen plní zakázku vyšších míst - šířit strach.

Slabosti Andreje Babiše

Každý oligarcha, už jen proto, že narostl do degenerativních rozměrů, které nemají nic společného s vytvářením pozitivních přínosů pro společnost, má svá slabá místa. Čím jste větší, tím více jdou vidět. Když zůstaneme u Andreje Babiše, hned tři jsou velmi zřejmé.

1) Nesnáší nepříjemné dotazy. Čím pravdivější, jdoucí do podstaty jeho jinak velmi prázdné osobnosti, tím více řádí a označuje jiný názor za podraz. A začne mluvit slovensky, takový je to český ministr financí.

2) Je to nevzhledný muž. Jak vůbec může nějaké inteligentní a moudré ženě imponovat?

3) Nemá rád svůj pisklavý hlas. Proto se neslyší, tím pádem si ani nepamatuje, co říkal včera, na čemž ho již přichytil nejeden novinář, samozřejmě žádný, kterého má Babiš na výplatní pásce (MfDNES, Lidovky apod.) I kdyby mu to připomínali poradci, co vlastně řekl včera, či předevčírem, stejně by je neposlouchal, proto taky všichni raději mlčí. Protože on je ten, který je platí.

Všechny tyto slabosti, kterých je mnohem více, Babiš zakrývá neustálým vytahováním se, kolik má ve šrajtofli peněz. Viz dokument Matrix AB, jak dal bezdomovci pětitisícovku a ten na něj koukal, jako by mu to zkazil celý život. Podobně se chová Donald Trump, Jako přes kopírák. Tito lidé zkrátka moc dobře vědí, že na jednoduché roboty takové chování velmi silně zabírá. Pozice silného samce působí na tyto roboty jako hypnóza. Oni vědí, že sami nikdy tyto peníze mít nebudou, a tak alespoň k němu obdivně vzhlížejí. Andrej Babiš si je toho moc dobře vědom. Stejně jako mnozí jiní vládcové, kteří se zaměřovali na onu slepou část společnosti, která se vždy bude chovat roboticky.

Pojistka na udržení moci

Proč tomu ale tak neustále je? Musíme se vrátit z fyzické reality do roviny idealistické. Takový je už zároveň program učení se duše. Jakéhokoliv vůdce je proto nutno brát jako smyslový program, podobně jako agenta Smithe v Matrixu, který si jen neuvědomuje sám sebe a tím nutně musí mířit ke zničení nejen sebe sama, ale i okolního světa, který svým zasahováním spoluvytváří.

Je pouze na nás, uvědomělých, abychom si to nenechali líbit, protože součástí duchovního růstu není opuštění tohoto Matrixu (to lze ostatně stejně především jen smrtí i jinak, což nebudeme dále rozebírat), ale zapuštění se do něj, abychom byli schopni jej spoluvytvářet nikoliv pro ukojení vlastních mocenských choutek, ale proto, že máme zájem na duchovním růstu ostatních a nechceme je úmyslně udržovat ve stavu nevědomosti pro vlastní prospěch, jako to dělají oligarchové, Andrejem Babišem nevyjímaje.

Ale abychom Andrejovi nekřivdili, ani ostatní politici na tom nejsou lépe. Všem jde o jedno – alespoň někoho ovládat, když toho nejsou schopni ve vlastním případě. Opět zůstaneme v Česku, protože místní figury dobře známe.

Panoptikum obludnosti

Šlechta vždy jen napodobovala ty skutečně urozené, dle základního principu imitovat vyšší moc. Podívejme se na Karla Schwarzenberga, tuto rádoby tragikomickou figurku, která má však velmi úzké vazby na Bilderberg group. Naštěstí jsme celkem dost malá republika, takže „knížecí póza“ zabírá jen na poměrně malou část lidí, kteří si to ještě nechají spíše pro sebe.

Dalším pánem na holení je Bohuslav Sobotka s pokryteckou maskou Mirka Dušína. Dokonce i jeho vlastní sestra mu tento nejapný převlek věří, sourozenci prostě vždy drží při sobě, ať se děje, co se děje. Věří mu, přestože jí jako novinářce musí být jasné, že za prodej státního podílu v OKD v roce 2004 musel obdržet exkluzivní motivační balíček.

Nahoře, tedy falešném nahoře, je to zcela běžné, že všichni se nějak motivují navzájem, bez ohledu na partaj. Ta slouží pouze jako vějička na cílovou skupinu voličů, s nimiž chcete manipulovat. Slíbí se jim růže, pivo či kobliha výměnou za to, aby si zvolení zástupci mohli užívat u švédského stolu. Chytré, že?

Když už jsme začali probírat jednotlivé strany, nemůžeme vynechat lidovce, kteří jsou ochotní podstoupit cokoliv, jen aby se udrželi u moci. Oni musí. Vlk v rouše beránčím jakožto prodloužená ruka katolické církve musí být vždy u pekelného kotle.

Mrtvá ODS nestojí ani řeč, ta již spáchala sebevraždu hodně dávno, když se přestala se svými voliči znát, ba co více, chtěla jim snižovat platy. Komunisté jsou zase jako pouťová atrakce i se střelnicí, na které se můžete trefit jedině tehdy, když nebudete mířit.

Tomio – oh, my Dio, chtělo by se zvolat na tohoto prohnaného obchodníka s lidskými emocemi. A Piráti? Ti se domnívají, že systém je v pořádku, jen jej řídí špatní lidé. Velmi dětinský názor, který se ale od dětí, jakými Piráti jsou, dá shovívavě očekávat. Jenže každé děti potřebují vyrůst, když jim to umožníme. Stromek se má ohýbat, dokud je mladý, jelikož starého psa novým kouskům nenaučíš.

Systém je od počátku založený na ovládání, lidé v tom roli vůbec nehrají

Samozřejmě nemůžeme naši českou politickou šaškárnu vnímat jako zcela uvědomělou součást celosvětové tajné vlády. Pokud to někdo občas vysloví, hned to schytá od naivních skeptiků, kteří jen čekají na svou příležitost. Ti, kteří skutečně stojí v pozadí vytváření událostí v tomto světě, nemusí mít žádné vědomé nohsledy v každé zemi. Užiteční a zvrhlí idioti, toužící se rochnit u koryta, se vždy najdou sami.

Důležitý je právě systém, který někdo musel vytvořit a nabídnout lidem jako spásonosný, že si budou moci rozhodovat o svém osudu sami. Ti, kteří demokracii jako systém vytvořili, ale moc dobře věděli, že s pomocí snadno manipulovatelných robotů, jej vždy budou moci jednoduše ovládat, aniž by si toho přímo někdo všiml. Včetně těch, kteří se domnívají, že ovládají, ale přitom jsou sami ovládáni. Respektive to funguje jako pyramida, kdy nižší úroveň jen matně tuší, kdo stojí na vyšší a už vůbec ne, jaké má skutečné záměry. I když se jedná o falešnou hierarchii v napodobování vyšší moci, i tady platí, že nižší nemůže pochopit vyšší (viz článek Vyšší logika: Lze prokázat neprokazatelné?).

Jenže všeho do času. Falešná struktura neoficiálních vládců systému se bortí, jak čím dál více jedinců ji opouští, alespoň mentálně, a vidí celou pyramidu zvenčí, včetně samotného vrcholu. Nedokáží jej sice konkrétně pojmenovat, ale to není podstatné. Důležité je, že do své DNA zakódují poznání o iluzorním vzhledu reality, kterou nám falešní mocní předkládají. A poznání této skutečnosti budou dále šířit. Jak verbálně, písemně, tak nelokálně. Prostě najednou to lidé, aniž by si to sdělili, budou vědět. A ti, kteří ne, těm pomoci nebude, protože nebudou schopni i nadále existovat na naší Zemi, kde kosmické energie zvednou úroveň vědomí natolik, že roboti začnou kolabovat, protože nebudou s to se přizpůsobit. A když tady zůstanou jen ti, kteří vědí, mocní již nebudou mocní, protože nebudou mít s kým manipulovat. To lze jedině s tím, který nechce či nemůže vidět skutečnou a pravdivou realitu - světlo nekonečného stvořitele.

gcat

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

nehodnoceno

Předchozí související články

19. listopad 2015 - Manipulace nemusí být nutně špatná věc. Pokud jste manipulováni k něčemu, co je zcela jistě ve vašem vlastním zájmu, neděje se žádná křivda. Lidské vztahy se točí kolem různých druhů manipulace, skryté i neskrývané a zároveň může být zdrojem potěšení. Pokud se na ni budete soustředit a budete z ní mít neustálý strach, budete vystresovaní a neatrakt...
13. listopad 2015 - Jelikož se nám neustále množí dotazy na možné nežádoucí účinky konzumace chia semínek, uznali jsme za vhodné tyto informace ozřejmit. Na pozoru by se měli mít zejména lidé, kteří užívají „léky“ na ředění krve a jedinci s nízkým tlakem.
5. listopad 2015 - Mise Apollo nebyla vůbec ve své podstatě pouhou vědeckou misí. Když se lidstvo odvážilo pustit se směrem k Měsíci, před námi leželo obrovské moře záhad . To se však nedočkalo prozkoumání, i když se nám na Měsíci podařilo přistát. Ve skutečnosti se zdá, že záhad o Měsíci stále přibývá. Ptáme se a divíme se, proč se v poslední době cesty k Měsíci vůb...
4. listopad 2015 - Jeden ze systémů ovlivňování lidstva se dá přirovnat k hypnotizaci. Většina lidí je v této naší realitě do značné míry ve stavu, který se podobá situaci, kdy jsou zhypnotizovaní. Proces hypnotizace lidstva je velmi dlouhodobý. Tímto procesem je ovlivňována většina lidí již od narození či dokonce již v prenatálním stavu a spolupůsobí při něm již dáv...
1. listopad 2015 - Všichni jsme si zvykli na představu, že naše oči jsou okny otevřenými do světa. Věda nám však ukazuje, že nevidíme svýma očima. Aby se mohlo "vidění" uskutečnit, musí miliony nervových buněk, které se v očích nacházejí, vyslat, jako po kabelu, sdělení do mozku.
31. říjen 2015 - Existence tajných kosmických programů byla pečlivě a opatrně skryta před americkou veřejností a před celým světem po více než 75 let. „Po zveřejnění“ bude společnost tak radikálně odlišná, že každý film, televizní show, blog, každé video na YouTube, každá kniha, článek – vše, co před touto událostí existovalo, bude tak staromódní a kuriózní ...
18. říjen 2015 - Internet je dnes zaplaven množstvím informací pocházejících z channelingových zdrojů. Není zcela jednoduché posuzovat nezaujatě kvalitu a hodnotu informací z takovýchto zdrojů pocházejících. Nedávno si bylo možno přečíst na jedněch webových stránkách vyjádření o nevalné kvalitě velké většiny channelingů a pro jejich hodnotu byl použit poměrně dost ...
17. říjen 2015 - Generál Ratnikov pokračuje: Velmi nám pomáhali výjimečně silní extrasenzorici z řad důstojníků státní bezpečnosti. Ano, takoví tam opravdu sloužili. V roce 1991 jsem jich dal několik dohromady, těch nejnadanějších, a vytvořil malou jednotku. Leželi na pohovkách a nalaďovali se na mozek nějakého politika, i když ten se nacházel třeba i tisíce kilome...
16. říjen 2015 - Stará známá věc, ale přesto stojí za připomenutí. V tabákovém kouři se nachází více než 4000 chemických látek, přičemž nejméně 69 z nich je karcinogenních. Nutno dodat, že nevznikají spalováním samotného tabáku, ale především chemikálií, které se do cigaret přidávají. Proč? Aby docházelo k rychlejšímu nástupu závislosti, zejména u mladých lidí.
14. říjen 2015 - Tento text se zřejmě nebude líbit chovatelům a milovníkům domácích mazlíčků, obzvláště těm, kteří jsou vegetariáni či vegani z etických důvodů. Nicméně je fakt, že u nás i ve světě žije nepřirozeně velká populace psů a koček, kteří se musí denně nasytit tunami potravy. A protože se jedná o masožravce, musí se kvůli nim zabít miliony nevinných zvířa...
14. říjen 2015 - Než se vrátíme k rozhovoru s generálem Ratnikovem,  nebude na škodu trocha historie ze svazku zvláštních služeb bývalého Sovětského svazu. V roce 1853 slavný chemik Alexandr Butlerov jako první na světě vytvořil vědeckou hypotézu k objasnění fenoménu mentálního přenosu projevujícího se v hypnóze mezi hypnotizérem a pacientem. Butlerov navrhl zkouma...
13. říjen 2015 - PSI působení může probíhat skrze technické prostředky - televizi, rádio, hudbu, určité rytmy a stejně tak čistě prostřednictvím PSI pole jednoho člověka nebo skupiny na všechny ostatní z mozku do mozku. Speciální služby všech zemí na tom úporně pracují. Ale všem ostatním vsugerovávají myšlenku, že se jedná o pseudovědecká tvrzení.
12. říjen 2015 - Nedávno náš magazín přinesl článek o přenosu charakterových vlastností mezi dárci a příjemci transplantovaných orgánů. Redakci Energie života se ozvala devětapadesátiletá žena, které sice neprošla tímto zákrokem, ale zato během operačního zákroku dostala transfúzi krve. A po návratu z nemocnice začala silně pociťovat, že v jejím charakteru se objev...
5. říjen 2015 - Zatímco NASA oznámila nález známek vody na povrchu Marsu, „lovci“ mimozemšťanů oslavili svůj vlastní objev. Na fotografiích rudé planety, pořízených vozítkem Curiosity, odhalili zvláštní skalní útvar, o kterém badatelé tvrdí, že by to mohly být zkamenělé kosti dávné prehistorické bestie.
3. říjen 2015 - Rančeři a farmáři ve Spojených státech denně krmí svůj dobytek nízkou dávkou antibiotik. Není to proto, aby zvířata neonemocněla, ale aby nabrala na váze. Mnoho lékařů a výzkumníků má však podezření, že tato praxe přispívá k nárůstu rezistentních bakterií, což představuje vážné ohrožení pro naše zdraví. I když v EU platí mnohem přísnější předpisy p...
2. říjen 2015 - Farmáři používají pesticidy na mnoho konvenčně pěstovaných druhů ovoce a zeleniny. Například americká Agentura pro ochranu přírody (EPA) stanovuje limity, které říkají, kolik zbytkového množství pesticidů může v jídle zůstat. Je to složitý proces, kterému není jednoduché porozumět. Jsou v něm zahrnuty proměnné jako toxicita pesticidů nebo množství ...
1. říjen 2015 - Pesticidy v plodinách, hormony v mléce, antibiotika v mase – co dělají všechny tyto speciální ingredience v našem jídle? Vylepšené testovací metody nyní umožňují výzkumníkům detekovat a sledovat tuto zvláštní břečku odporných chemikálií v našem jídle a v našich tělech. Ačkoliv množství jsou malá a není zcela jasné, zda nám škodí či nikoliv, už samo...
30. září 2015 - Problémy se spaním trápí mnoho z nás. Zatímco se snažíme udržet vzhůru sedíc za naším kancelářským stolem a stěžujíce si kolegům, nedochází nám, že bychom měli raději investovat energii do hledání příčin toho, proč nemůžeme celou noc spát. I když to mnozí nebudou chtít připustit, je velmi pravděpodobné, že jednou z hlavních příčin, proč do sebe po ...
29. září 2015 - Nedávná klinická studie oficiálně publikovaná ve Veřejné vědecké knihovny Spojených států odhaluje, jak technologie mobilních telefonů různými způsoby narušuje mozkovou aktivitu. Konkrétně se jedná o účinek technologie 3G, jejíž radiace silně poškozuje lidské zdraví.
29. září 2015 - Protože bylo Edgaru Cayceovi položeno jenom málo otázek týkajících se Lemurie (ponořený kontinent, kolébka černé rasy), záznamy o ní prakticky mlčí. Ale ohledně Atlantidy (200 000 - 10 700 před Kristem) existuje zmínek mnoho. Tato velmi početná skupina duší se projevovala velmi agresivně a důvtipně a překonala v tomto ohledu všechny ostatní rasy, j...
26. září 2015 - Mohl by být velmi populární televizní seriál Stargate, natočený v letech 1997 až 2007, více vědou než fikcí? Informátor tajných vesmírných programů Corey Goode tvrdí, že je založen na reálných velmi pokročilých cestovatelských technologiích, které je možné najít po celé Zemi, sluneční soustavě a naší galaxii.
24. září 2015 - Profesor Thomas Faunce z právnické a lékařské fakulty australské národní univerzity říká, že výzkum Přátel Země odhaluje, že tvrzení o bezpečnosti prodávaných potravin jsou „falešná a lživá“. Podle jeho slov by společnosti měly mít povinnost vyznačit výskyt nanočástic na obalech, aby zákazníci měli možnost informovaného výběru, podobně jako v EU. M...
23. září 2015 - I když by se na první pohled mohlo zdát, že se nás to netýká, opak může být pravdou. V oblíbených sladkostech, omáčkách a dresinzích z australských supermarketů se při laboratorních testech objevila nanotechnologie, přestože národní potravinový regulátor jejich široké využití v potravinách dlouhodobě popírá. Podotýkáme, že některé potraviny s pozit...
21. září 2015 - U Stephena Wiltshira byl již ve třech let diagnostikován autismus. Přitom pozoruhodné je, že je umělcem, který do detailu maluje městská panoramata. Je známý tím, že mu stačí pouhých několik vteřin na to, aby se podíval třeba město z helikoptéry a pak jej s pozoruhodnou přesností namaloval!  
19. září 2015 - Učenci, kteří dokáží malovat mistrovská díla během několika vteřin a se zavázanýma očima. Géniové, kteří mohou kalkulovat s čísly způsobem, kterého je jen počítač schopen. Anebo obyčejní lidé, kteří si pamatují každičký detail jejich života na datum a čas přesně. Takových super jedinců je na světě poměrně hodně.
18. září 2015 - Nicméně buněčnou pamětí nemusí být vysvětleno vše, protože jak se zdá, ne všechny orgány způsobují přenos buněčné paměti. Například lidé, kteří obdrželi darovanou oční rohovku, nezaznamenali žádné tyto vedlejší účinky. Proto musíme vzít na zřetel možnost, že duše mrtvého dárce či různé fragmenty jeho nefyzického těla, které se uvolňují po smrti dan...
17. září 2015 - Dr. Paul Pearsall (1942-2007) a jeho kolegové, Gary Schwartz and Linda Russe, nashromáždili 74 případů, z nichž 23 pacientů celkem bylo po transplantaci srdce. A začali hledat vysvětlení tohoto fenoménu. Podle skeptiků je srdce životně důležitý orgán, který může vdechnout tělu novou sílu a změnit osobnost. Pacient s transplantovaným srdcem může být...
16. září 2015 - Na veřejnosti se čím dál více objevují výpovědi příjemců transplantovaných orgánů, kteří tvrdí, že mají pocit jakoby zdědili paměť, zážitky i emoce svých zesnulých dárců. Navíc to umocňují i podivné změny v jejich osobnosti. Představíme vám zde několik případů a následně prodiskutujeme možná vysvětlení, ať z pohledu skeptiků či esoterického.
5. září 2015 - Kde je pravda a kde je lež? To záleží na každém z nás, jaký máme v sobě systém víry, tedy jak vnímáme realitu kolem nás a v jaké úrovni iluze se nacházíme. Stejně tak záleží jen na nás, nakolik jsme schopni v našem systému víry činit úpravy, ať už menší či dokonce zásadní tváří v tvář zjištění, že nás někdo oklamal či jsme se stali obětí dogmat, kt...
30. srpen 2015 - Ekzém zahrnuje široké spektrum kožních onemocnění, která způsobují podráždění a zanícení pokožky. Obecně vzato, kožní problémy postihují celkově přes 5% dospělé a dětské populace. A z ní u více než 20% se jedná o děti do jednoho roku věku. Ještě více znepokojivý je fakt, že tato čísla narůstají jako důsledek narušeného životního prostředí a kvůli n...
26. srpen 2015 - Případ třiačtyřicetiletého muže ze Slovenska, který upadl do kómatu na základě údajné otravy cizrnovou pomazánkou od firmy Alfa Bio, vyústil v dokonalou frašku. Na veřejnost se totiž dostaly informace, podle nichž máslo na hlavě nemá výrobce, ale paradoxně nemocnice, která muže přijala.
20. srpen 2015 - Českou republikou otřásl případ otravy botulotoxinem, kterým se měl otrávit a upadnout do kómatu třiačtyřicetiletý muž na Slovensku, po údajném požití Cizrnové pomazánky firmy Alfa Bio. O případu informoval Regionální zdravotní úřad v Bánské Bystrici prostřednictvím evropského systému rychlého varování Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci Č...
13. srpen 2015 - Pokud používáte na svém chytrém mobilu aplikaci Facebook, buďte si jisti tím, že jste dali nevědomky svolení Facebooku, aby vám monitoroval vaše telefonní hovory.
7. srpen 2015 - Velká vlna hněvu se snesla na amerického lovce a zubaře Waltera Palmera z Minnesoty, který lstí nechal vylákat milovaného lvího samce Cecila ze zimbabwského národního parku a pak jej usmrtil za pomocí luku a šípu. Skutečnost, že se zvířata beztrestně zabíjejí jen tak zábavu a zejména v rámci rozmařilostí konzumního života před jejich zavřenýma očim...
3. srpen 2015 - Manipulace. Velmi škaredé slovo, které dnes kdekdo skloňuje, byť často význam je krajně neuchopitelný a zcela někde jinde, než základ tohoto slova vypovídá. Ať už tak či onak, zkusme si tento náročný kus poněkud rozdělit, ať to máme o něco snazší.
17. červenec 2015 - Arganový olej je kosmetickým hitem poslední doby. Jenže s nárůstem dovozu do České republiky se rovněž dostávají do naší země nepříliš kvalitní šarže, které pocházejí z velkých továren, kde se olej místo lisování získává chemickou cestou. Navíc některé z nich zapáchají. Proč? Arganové plody, z nichž se takový nevábně vonící olej vyrobil, s největší...
15. červenec 2015 - Pokud se vám zdá Váš život poněkud fádní, stejně tak ani filmy vám už nepřinášejí stejné uspokojení jako kdysi, máme pro vás tip, jak v aktuálním životě žít paralelní život plný dobrodružství. Ano, řeč je o snění, ať už takzvaném lucidním či jen velmi živém.
26. červen 2015 - Na českém trhu se začínají objevovat nekvalitní šarže CHIA semínek, u nichž obsah omega 3 a 6 mastných kyselin může klesnout až k nule. Jak ovšem rozpoznat správnou kvalitu?
31. květen 2015 - Japonský sociolog Hiaso Ishii minulý týden zveřejnil studii, podle níž závislost dětí na mobilní technologii ohrožuje samotnou strukturu společnosti. Mnozí teenageři jsou ke svým telefonům přilepení od rána do večera a jsou velmi nepříčetní, třeba v případě výpadku signálu, když nemohou své známé kontaktovat několikrát za den. Pokud to tak půjde dá...
20. květen 2015 - Základní složkou drtivé většiny komerčně prodávaných energy drinků je kofein. Zdálo by se, že když jej obsahuje káva, která podle lékařů do tří šálků denně neškodí, je všechno v pořádku. U mužů prospívá prostatě, u žen zase potlačuje depresi. A to nemluvě o zastoupení antioxidantů. Jenže energy drinky obsahují syntetický kofein. A v tom je ta potíž...
14. květen 2015 - Kladenský výrobce prémiových tofu paštik Veto se tvrdě ohrazuje proti tvrzení, které se v poslední době hojně rozšířilo internetem, že kvasnicový extrakt, který do svých výrobků přidává, je totéž jako zdraví škodlivý glutamát sodný.
13. květen 2015 - Ostravský záhadolog a spisovatel Arnošt Vašíček před časem vydal knihu Nedobytná šifra. Zabývá se nejzáhadnějším rukopisem světa. Voynichovým rukopisem. Mysteriózní je na něm už jen fakt, že ho zatím nikdo nedokázal přečíst. Další záhadou je skutečnost, že středověké dílo zobrazuje neznámé rostliny a nákresy naší galaxie z opačné strany našeho Vesm...
10. květen 2015 - Pamatujeme si přesně na ten okamžik, kdy jsme se stali vegetariány. Byli jsme kupovat pstruhy. Plavali si spokojeně v nádrži. Vybrali jsme si jich pár, prodavač nám nabídl, že je zabije. Elektřinou. Jakmile zmáčknul tlačítko a do vaničky vjel proud, pstruzi se začali mrskat, až postupně přestali klást odpor neodvratitelné smrti. V tu chvíli nás pře...
27. duben 2015 - „Jé, vy máte Macu? To bude můj manžel rád. Je totiž Peruánec,“ pronesla jedna mladá žena v našem stánku na ostravském gastronomickém veletrhu Karneval chutí. Zaujalo mne to. „A jak jste na něj přišla?“ odvětil jsem. „Přivezla jsem si ho z Peru,“ prohlásila se smíchem. Odpověď na mou otázku, co mu nejvíce chybí, zřejmě nepotěší české příznivce raw f...
26. duben 2015 - Po mírné akademicky debatní odbočce ve druhém dílu se dnes vrátíme k samotnému výkladu. Existuje nespočet možných druhů výkladu, které kartáři a kartářky používají, jelikož se je třeba kdysi naučili v kurzu, z knih či od jiného zkušeného kartáře. Stejně tak mnoho vykladačů má své vlastní způsoby, na které přišli sami. Důležité je, že se řídí vlastn...
24. duben 2015 - Prodej zelené kávy v České republice šel rapidně nahoru. Zejména poté, co mnozí distributoři neváhali slibovat zákazníkům, že zrovna jejich produkt jim pomůže při shazování kilogramů. To ale vyvolalo řadu pochybností ze stran lidí, pro něž se marketing stal synonymem pro lživá tvrzení jen za účelem prodeje. Jak to tedy je? Zkusme si to rozebrat.
20. duben 2015 - Vysvětlit princip tarotu racionálním způsobem samozřejmě není jednoduché, ani jsem s tím nepočítal. Podstata logického myšlení každého z nás má totiž své hranice, kam jsme ochotni se ještě vydat a kam již ne. Vždy totiž musíme pečlivě zvážit, zda jsme schopni mít kontrolu nad větším územím než doposud. To nás může samozřejmě značně vyčerpat. Proto ...
19. duben 2015 - Pátek. Den Země. Máme stánek na náměstí. Zelená káva a superpotraviny. Počasí nic moc. Drobně mrholí a je zima. Přichází za mnou pořadatelka s prosbou, zda bych nemohl do svého velkého stánku přijmout kreativní dílnu. Kouknu na ně ven. Dvě školní lavice a na nich normální deštníky. Přitom celý týden hlásili, že v pátek bude zataženo s přeháňkami.
15. duben 2015 - Mnozí racionální založení lidé silně pochybují o tom, že by se za pomocí tarotových karet dalo něco vyčíst z jejich života, natož pak zjišťovat minulost či dokonce budoucnost. Nedivím se jim. Pokud jim nevysvětlíte logickým způsobem, jak takový výklad může fungovat, žádné takzvané určení mapy jejich vlastního vědomí jim nic neřekne. Nebudou tomu vě...
14. duben 2015 - Příčina všech nemocí, obzvláště pak rakoviny, spočívá v rozporu mezi duší a naším egem. Přesněji řečeno mezi vnitřní podstatou, s níž se rodíme na tento svět, a naší osobností. Tu od dětství postupně získáváme přejímáním vlastností, tužeb a očekávání od svých rodičů, příbuzných, přátel, systému školského, společenského, politického, prostě všeho ok...
13. duben 2015 - Peruánský „ženšen“ Maca postupně mizí z českého trhu. Obvyklí dodavatelé buď hlásí prázdné sklady anebo doprodávají zbytky starých zásob. Do nákupu nových se ale nikdo nehrne. Cena macy se totiž vyšplhala na dvojnásobek až trojnásobek. Prodejci tak mají strach, že za takovou cenu macu čeští zákazníci nebudou chtít. Nicméně celosvětový trend je neúp...
banner
Aktuální video
Anketa
Kterou superpotravinu máte nejraději?
20%
15%
16%
12%
12%
12%
13%
banner

Nejčtenější články
Spouští takzvaný sval duše úzkost a strach?Kočky chrání před negativní energiíBod štěstí v lidském těle: najděte ho a masírujteTajný recept kardiologů proti všem nemocemMaca umí upravit hormonální nerovnováhuPohlavní styk = výměna vlastností milenců?Úžasné město bez politiků, náboženství a penězProč oduševnělý člověk nemůže najít protějšekProkázáno: Chemoterapie neléčí, ale zabíjíPět věcí, kterým porozumí jen "staré duše"Kokosový olej zabíjí bakterie, viry i kvasinkyRh faktor negativní znamená mimozemský gen?Cizí DNA v našem těle ovlivňuje náš životNaklíčená chia semínka jsou mnohem výživnějšíSmrtící ibuprofen má své zdravé alternativyVyspělé starověké civilizace stále žijí pod zemí!Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ránoJežíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědciÚzkost je spojena s empatií a vyšší inteligencíQuinoa - 11 prokázaných zdravotních přínosůDůkaz: duše neumírá, navrací se do vesmíruJak si můžeme uvolnit zablokované čakrySlinivku lze regenerovat přírodním způsobemVědci netuší, proč Země mění svou vibraciBylinný zázrak má jméno kotvičníkŠišák je pro nás lékem, pro rakovinu jedemJak zregenerovat tělo po zničující chemoterapiiZázvor je 10000x silnější než chemoterapieJak protáhnout a posílit psoas neboli sval duše?Jak se zbavit negativních bytostí čtvrté dimenzeRecept na prastarý domácí sirup proti kašliSnižte krevní tlak za 5 minut a bez lékůLichořeřišnice jako silné přírodní antibiotikumEnergie pro jednotlivá znamení: 31. 7. 2015Brečíte-li u filmů, jste silnější než ostatníDeset základních kroků ke zvládnutí telepatieŠtítná žláza: hypo a hyper se mohou střídatChlorella a její prokázané zdravotní přínosyVilcacora - královna Amazonie s nemocemi nezná vůbec žádné slitováníVěštba: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojskCo si různá znamení horoskopu neumí přiznat?Naše kočka vidí, co my ani nemůžemeVýznam bolesti v různých částech tělaUmírající těsně před smrtí navštěvují mrtví lidéOregano vyčistí plíce od prachu, plísně i bakteriíStaré duše a dokončení cyklu reinkarnaceDračí krev v sobě ukrývá přírodní léčivou síluJak si rychle pomoci, když vás zcela ochromí dnaJaponky netloustnou a žijí nejdéle na světěWi-Fi ničí spánek, mozek, srdce a plodnostTři recepty na tři zdravé bylinkové sirupyNibiru dorazí v roce 2017 do sluneční soustavy23 způsobů, jak rozpoznat křišťálové dětiEdgar Cayce: O reinkarnaci duší AtlanťanůKurkumová limonáda, ideální proti depresiCo bychom měli vědět o své krevní skupiněVědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (1)Jak v pěti krocích zvládnout detoxikaci jaterKdyž hormony zlobí, pomohou bylinky ze světaVodu vám zaručeně vylepší minerál šungitPsi nám rozumí lépe, než jsme si mysleliČím se vyznačuje skutečně probuzená dušePyramida funguje, i když vědci nevědí, proč12 věcí o prdění, které jste možná nevěděliSvaté zvonění v uších je darem, nikoliv prokletímJak si vzpomenout na své minulé životy?Jak pročistit epifýzu v sedmi snadných krocíchLéčivá síla kočičího předení má dlouhou historiiSociopat versus psychopat: Jaký je rozdíl?
banner

Úvod  |  O sdružení  |  Kontakt  |  Eshop
powered by Eta Carina Nebula z.s.